عینک
داستان ما
دقیقا از روزی که پدر خانواده تصمیم گرفت تا یکی از بهترین مغازه‌های عینک‌فروشی در تهران را تاسیس کند، بیش از 40 سال می‌‌گذرد. در سال 57 مغازه عینک‌فروشی “چلسی” در خیابان آفریقا تاسیس شد. با شروع این ماجرا، تمام اعضای خانواده خوشحال از آن بودیم که با سابقه‌ای که پدر دارد و مورد اعتماد افراد بسیار زیادی است، مردم دیگر دغدغه خرید عینک اصل را نخواهند داشت. در سال‌های اولیه شروع این شغل، سختی‌ها و موانع آنقدر زیاد بودند که شمردن آن‌ها امروز برای‌مان کار بسیار سخت و دشواری است، اما آن ‌چیزی که در کودکی از پدر آموخته بودیم، پشت‌کار، ادامه‌ دادن و سخت‌کوشی بود. پدر توانست با لبخند تمامی موانع را پشت سر بگذارد و “چلسی اپتیک” را به یک نام بسیار پر آوازه تبدیل کند. نامی که با شنیدن آن تنها یک موضوع در ذهنِ همه نقش می‌بندد و آن چیزی نیست جز: “عینک اصل” در طول این سال‌‌ها تمام سعی خود را کرده‌ایم تا از به‌روز‌ترین اطلاعات تخصصی و عمومی مربوط به عینک و اپتومتری اطلاع داشته باشیم و از آن‌ها در جهت بهبود این فضا در کشور ایران استفاده کنیم. بعد از گذشت چند سال از تاسیس “چلسی اپتیک” ما توانستیم با معتبرترین برندهای حوزه عینک طبی و آفتابی، لنز‌های طبی و رنگی، شیشه‌های آفتابی و طبی و … به‌صورت رسمی قرارداد ببندیم و امروز توانسته‌ایم با برندهای بسیار متنوعی مانند برندهایی که می‌بینید همکاری کنیم. •Dior •Bvlgari • Channel •Cartier •Chopard • Dolce & Gabbana • Montblanc • Tom ford • و … ادامه راه پدر یکی از مشکل‌ترین و سخت‌ترین فعالیت‌هایی بود که تصمیم گرفته بودیم آن را انجام دهیم. اکنون بیش از 40 سال از شروع تاسیس “چلسی اپتیک” گذشته است و ما هر روز با قدرت بیشتری برای ادامه این راه تلاش می‌کنیم. ما در این سال‌ها توانستیم که شروع به همکاری با یکی از برند‌های لوکس و معتبرِ دنیایِ عینک کنیم. برند “میباخ” که به عنوان تولیدکننده یکی از لوکس‌ترین خودروهای دنیا معرفی شده است، شروع به تولید و توزیع عینک‌های طبی و آفتابی کرده است. با شروع قرارداد همکاری با برند “میباخ” و کسب نمایندگی رسمی این برند در کشور ایران، وب‌سایت این برند نام “چلسی اپتیک” را به عنوان نماینده رسمی خود در کشور ایران معرفی کرده است، تا علاقه‌مندان به این برند معتبر، به راحتی محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنند.
درباره چلسی
قرن 21 و “چلسی اپتیک”
با پیشرفت چشم‌گیر و پرسرعت فضای دیجیتال و حضور اکثر برندهای معتبر در این فضا، ما نیز تصمیم به آن گرفتیم که در کنار ادامه راه پدر و حضور در مغازه “چلسی اپتیک”، فضای کاری خود را گسترش داده و وارد دنیای دیجیتال شویم؛ البته استفاده از تکنولوژی و دنیای دیجیتال به تاسیس فروشگاه اینترنتی ختم نشد. ما توانسته‌ایم تا “دستگاه شخصی‌ساز یونیسکو” را خریداری کنیم تا خیال مخاطبان خود را از هر نظر راحت کنیم.
چلسی اپتیک، پشتیبان نگاه شما است
ما در خانواده با یکدیگر توافق کرده‌ایم تا همیشه پشتیبان یکدیگر باشیم و حالا شما مخاطبان عزیز با ورود به خانواده بزرگ “چلسی” این اجازه را به ما خواهید داد تا بتوانیم به صورت مادام‌العمر از عینک‌های شما پشتیبانی کنیم. با توجه به شرایط تحریم و …، استفاده از گارانتی برندهای معتبر تقریبا برای ما غیرممکن شده است و به همین دلیل “چلسی اپتیک” خود را به عنوان نماینده تمامی این برندها موظف می‌داند تا تمامی مشکلات پیش آمده برای عینک‌های شما را حل کند.
چلسی اپتیک، پشتیبان نگاه شما است
با ورود به فضای اینترنت و تاسیس فروشگاه اینترنتی “چلسی اپتیک”، ما سعی کردیم تا بتوانیم تمامی تجربیات خود و پدر را به صورت متن و ویدیو برای شما آماده کرده و در اختیار شما قرار دهیم. با ورود به بخش بلاگ سایت چلسی می‌توانید بر اساس نیاز خود، دسته‌بندی موردنظر را جستجو کرده و نیاز خود را در کم‌ترین وقت ممکن رفع کنید.
فروش اینترنتی “چلسی اپتیک”
فروشگاه اینترنتی “چلسی اپتیک” با هدف آسان‌تر کردن روش‌های خرید و دسترسی به عینک‌های طبی و آفتابی تاسیس شده است. شما می‌توانید با ثبت نام در وب‌سایت “چلسی اپتیک”، دسته‌بندی‌های متنوع عینک‌های آفتابی و طبی را مشاهده کرده و با استفاده از مشاوره‌های دقیق و فنی ما، بهترین و مناسب‌ترین عینک را انتخاب و خریداری کنید.