Alain Mikli

برند آلن میکلی (Alain Mikli) در سال 1978 میلادی در پاریس تأسیس شده و از جمله مجموعه‌های پیشگام در شناساندن عینک آفتابی به عنوان اکسسوری در دنیا بود. اما این مجموعه از سال 1955 به عنوان یک کمپانی طراح و تولیدکننده عینک‌های دست‌ساز و لوازم جانبی با کیفیت بالا در فرانسه فعالیت داشت. از سال 1978 تاکنون برند میلکی توانسته بیش از 500 هزار جفت عینک‌های ساخت خود را در سراسر دنیا به فروش برساند. بسیاری از کارهای این برند توسط مجموعه‌های کوچکتر کپی شده‌اند همین امر باعث شده تا میکلی به دنبال طراحی‌های خلاقانه و پیچیده برای جلوگیری از کپی‌برداری باشد. Alain Mikli در حال حاضر در 10 کشور دنیا بیش از 45 فروشگاه رسمی و معتبر دارد که به عرضه جدیدترین و به‌روزترین کارهای این برند مشغول هستند.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12
بستن

عینک طبی ALAIN MIKLI مدل AL0888

نمره 0 از 5
2,745,000 تومان
برند ALAIN MIKLI به عنوان یک شرکت طراح و تولید کننده عینک‌های دست ساز با کیفیت بسیار بالا و لوازم جانبی عینک، در سال ۱۹۵۵ میلادی فعالیت خود را آغاز کرد. این برند توانست در سال ۱۹۷۸ اولین استودیویی خود را در شهر پاریس افتتاح کند و از آن زمان تاکنون موفق شده بیش از ۵۰۰ هزار جفت از عینک‌های خود را در سرتاسر جهان به فروش برساند. عینک طبی برند ALAIN MIKLI مدل AL0888 یک کار نیم فریم است که در آن برای ساخت فریم و دسته‌ها از فلز استفاده شده، بنابراین به عنوان یک عینک مطالعه روزمره، بسیار با کیفیت و با دوام است.
بستن

عینک طبی مستطیلی ALAIN MIKLI مدل A0525

نمره 0 از 5
4,600,000 تومان
برند ALAIN MIKLI به عنوان یک کمپانی طراح و تولید کننده عینک‌های دست ساز و لوازم جانبی با کیفیت بسیار بالا، فعالیت خود را در سال ۱۹۵۵ میلادی در کشور فرانسه آغاز کرد. این برند اولین استودیو خود را در سال ۱۹۷۸ میلادی در شهر پاریس افتتاح کرد و از آن زمان تاکنون توانسته طرح‌های بسیار متنوع و متفاوتی را به دنیای مد و فشن عرضه کند. عینک طبی برند ALAIN MIKLI مدل A0525 طراحی ساده و خوش استیلی دارد که به عنوان یک عینک اسپرت مورد پسند خانم‌ها و آقایان بسیاری قرار خواهد گرفت. این کار سبک، راحت و با دوام است و سال‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید.
بستن

عینک طبی ALAIN MIKLI مدل A02013

نمره 0 از 5
2,946,000 تومان
برند ALAIN MIKLI در سال ۱۹۵۵ میلادی فعالیت خود را به عنوان یک مجموعه طراح و تولید کننده عینک‌های دست ساز و لوازم جانبی با کیفیت بسیار بالا در کشور فرانسه آغاز کرد. این برند در سال ۱۹۷۸ میلادی اولین استودیو خود را در شهر پاریس تاسیس کرد و از آن زمان تاکنون توانسته بیش از ۵۰۰ هزار جفت عینک را در سراسر دنیا به فروش برساند. عینک طبی برند ALAIN MIKLI مدل A02013 با فرم فریم مستطیلی در دو رنگ مشکی و قهوه‌ای طراحی شده و به عنوان یک عینک مطالعه با دوام، انتخابی مناسب برای استفاده روزمره و طولانی مدت خواهد بود.
بستن

عینک طبی مستطیلی برند ALAIN MIKLI مدل AL1104

نمره 0 از 5
2,700,000 تومان
الن میکلی (ALAIN MIKLI) به عنوان یکی از برندهای محبوب فرانسوی فعالیت خود را از سال ۱۹۵۵ میلادی در زمینه طراحی و ساخت عینک‌های دست ساز و لوازم جانبی آغاز کرد. برند از جمله مجموعه‌هایی است که همواره تلاش کرده تا از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت در ساخت عینک‌های خود استفاده کند. عینک طبی مستطیلی برند الن میکلی (ALAIN MIKLI) مدل AL1104 یکی از کارهای تمام فریم این برند است که به دلیل طراحی ساده و کاربردی، انتخابی مناسب برای کسانی است که به دنبال کارهایی از جنس فلز اما سبک هستند.

عینک طبی مستطیلی نیم فریم سرمه ای برند الن میکلی مدل AL0807

نمره 0 از 5
2,745,000 تومان
الن میکلی (ALAIN MIKLI) یکی از برندهای فرانسوی است که فعالیت خود را در سال ۱۹۵۵ میلادی به عنوان یک شرکت طراح و سازنده عینک‌های دست ساز با لوازم جانبی آغاز کرد. ALAIN MIKLI از جمله شرکت‌هایی است که برای ساخت محصولات خود همواره از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت استفاده می‌کند. این برند پس از افتتاح استودیوی خود در شهر پاریس، توانست با موفقیت ۵۰۰ هزار عینک را در سراسر دنیا به فروش برساند. عینک طبی مستطیلی برند الن میکلی (ALAIN MIKLI) مدل AL0807 یک کار نیم فریم است که با وجود طراحی بسیار ساده به دلیل ترکیب رنگ زیبایی از سرمه‌ای و آبی مورد پسند خانم‌ها و آقایان بسیار خواهد بود. برای مشاهده و خرید عینک طبی ،مابقی محصولات فروشگاه چلسی را مشاهده کنید.
بستن

عینک طبی مستطیلی نیم فریم نقره ای برند الن میکلی مدل AL0707

نمره 0 از 5
2,529,000 تومان
برند الن میکلی (ALAIN MIKLI) در سال ۱۹۵۵ میلادی فعالیت خود را به عنوان یک کمپانی طراح و سازنده عینک‌های دست ساز و لوازم جانبی آغاز کرد. الن میکلی از جمله مجموعه‌هایی است که همواره در طراحی و تولید محصولات خود از مواد اولیه با کیفیت بالا و مرغوب استفاده می‌کند. این برند پس از افتتاح اولین استودیوی خود در شهر پاریس، موفق شد بیش از ۵۰۰ هزار عینک را در سراسر دنیا به فروش برساند. عینک طبی مستطیلی برند الن میکلی (ALAIN MIKLI) مدل AL0707 طراحی بسیار ساده‌ای در فریم داشته اما دسته‌ها ترکیب رنگی زیبا از طیف رنگی مشکی، خاکستری و نقره ای دارند که می‌تواند انتخابی عالی برای خانم‌ها و آقایان خوش سلیقه و علاقمند به عینک‌های نیم فریم باشد.

عینک طبی مستطیلی کرم قهوه ای برند ALAIN MIKLI مدل AL0704

نمره 0 از 5
1,794,000 تومان
برند الن میکلی (ALAIN MIKLI) به عنوان طراح و سازنده عینک‌های دست ساز و لوازم جانبی عینک با کیفیت بالا و مرغوب، فعالیت خود را از سال ۱۹۵۵ میلادی در فرانسه آغاز کرد. این برند به سرعت اولین استودیوی طراحی خود را در شهر پاریس افتتاح نمود و از آن زمان به بعد موفق شد تا بیش از ۵۰۰ هزار جفت عینک را در سراسر دنیا به فروش برساند. عینک طبی مستطیلی برند الن میکلی (ALAIN MIKLI) مدل AL0704 یکی از خلاقانه‌ترین و البته زیباترین نمونه کارهایی است که می‌توانید در آن جسارت طراح در به کارگیری طرح‌ها و رنگ‌های مختلف را ببینید. این کار مانند یک اثر هنری روی صورت شما خواهد درخشید.
بستن

عینک طبی زنانه مستطیلی قهوه ای برند الن میکلی مدل A0751

نمره 0 از 5
3,390,000 تومان
الن میکلی (ALAIN MIKLI) به عنوان یک برند طراح و سازنده عینک‌های دست ساز و لوازم جانبی با کیفیت بالا در سال ۱۹۵۵ میلادی فعالیت خود را در فرانسه آغاز کرد. این برند پس از چند سال موفق شد تا اولین استودیو طراحی خود را در شهر پاریس افتتاح کند. از آن زمان ۵۰۰ هزار جفت عینک در سراسر دنیا با برند ALAIN MIKLI به فروش رسیده است. عینک طبی مستطیلی برند الن میکلی (ALAIN MIKLI) مدل A0751 طراحی بسیار متفاوتی در فریم و دسته‌ها داشته و به دلیل ترکیب رنگ زیبای قاب، یکی از بهترین انتخاب‌های شما برای استفاده روزانه و طولانی مدت خواهد بود.
بستن

عینک طبی مستطیلی برند الن میکلی ALAIN MIKLI مدل A03045

نمره 0 از 5
3,286,000 تومان
برند الن میکلی (ALAIN MIKLI) در سال ۱۹۵۵ میلادی به عنوان یک شرکت طراح و تولید کننده عینک‌های دست ساز و لوازم جانبی با کیفیت بالا، در فرانسه فعالیت خود را آغاز کرد. این برند اولین استودیو طراحی خود را در سال ۱۹۷۷ میلادی در شهر پاریس افتتاح کرد و از آن زمان تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار جفت عینک را در سراسر دنیا به فروش رسانده است. عینک طبی مستطیلی برند الن میکلی (ALAIN MIKLI) مدل A03045 ترکیب رنگ بسیار زیبایی از مشکی و قرمز داشته و در نتیجه برای کسانی که به دنبال یک کار متفاوت با رنگ جذاب و مهیج هستند، بهترین انتخاب خواهد بود.
بستن

عینک طبی مستطیلی برند الن میکلی مدل A02018

نمره 0 از 5
3,550,000 تومان
الن میکلی (ALAIN MIKLI) فعالیت خود را در سال ۱۹۵۵ میلادی به عنوان یک کمپانی طراحی و تولید عینک‌های دست ساز و لوازم جانبی با کیفیت بسیار بالا در فرانسه آغاز کرد. اولین استودیوی این برند اما در سال ۱۹۷۸ میلادی در شهر پاریس تاسیس شد و از آن زمان تاکنون الن میکلی توانسته بیش از ۵۰۰ هزار جفت عینک در سراسر دنیا به فروش برساند. عینک طبی مستطیلی برند الن میکلی (ALAIN MIKLI) مدل A02018 طراحی بسیار متفاوتی دارد که در آن می‌توانید فریم به دو رنگ مشکی و قرمز را ببینید که دارای رگه‌هایی شفاف هستند. بنابراین اگر به دنبال کارهای متفاوت با طراحی جسورانه و خلاقانه هستید، این مدل بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

عینک طبی زنانه مستطیلی قرمز برند الن میکلی مدل 3045

نمره 0 از 5
3,284,000 تومان
برند الن میکلی (ALAIN MIKLI) فعالیت خود را در سال ۱۹۵۵ میلادی به عنوان یک طراح عینک‌های دست ساز و لوازم جانبی با کیفیت بالا در فرانسه آغاز کرد. این برند در سال ۱۹۷۸ میلادی اولین استودیوی طراحی خود را در شهر پاریس تاسیس کرد و از آن زمان تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار جفت عینک‌های خود را در سراسر دنیا به فروش رسانده است. عینک طبی مستطیلی برند الن میکلی (ALAIN MIKLI) مدل 3045 با رنگ متفاوت خود انتخاب مناسبی برای خانم‌هایی است که همواره به دنبال کارهایی با رنگ‌های جذاب و مهیج هستند.

عینک طبی زنانه الن میکلی صورتی مدل 1516

نمره 0 از 5
2,000,000 تومان
الن میکلی (ALAIN MIKLI) در سال ۱۹۵۵ میلادی به عنوان یک طراح عینک‌های دست ساز با کیفیت بالا و لوازم جانبی فعالیت خود را آغاز کرد. این برند در سال ۱۹۷۸ میلادی استودیوی خود را در شهر پاریس افتتاح نمود و از آن زمان تاکنون توانسته بیش از ۵۰۰ هزار جفت عینک‌های دست ساز خود را در سراسر جهان به فروش برساند. عینک طبی برند الن میکلی (ALAIN MIKLI) مدل 1516 یک کار طبی زیباست که فرم فریم در آن به صورت مستطیلی است، اما به جهت طراحی خاص نیمه بالایی باعث شده تا ظاهری شبیه فریم‌های گربه‌ای داشته باشد.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top