BALDININI

برند بالدینینی (BALDININI) در اواخر دهه 10 میلادی در ایتالیا تأسیس شده است. این مجموعه فعالیت خود را ابتدا از یک کارگاه و فروشگاه خانوادگی آغاز کرد. اما به مرور زمان توانست با طراحی‌های خلاقانه و مطابق مد روز، فعالیت خود را گسترش دهد و از یک کسب ‌و کار خانوادگی به یک برند جهانی تبدیل شود. برند BALDININI در حال حاضر در حوزه‌های مختلف مد و فشن از جمله طراحی و تولید کیف‌های چرمی زنانه و مردانه، کیف‌های دستی، عطر و ادکلن، عینک‌های طبی و آفتابی فعالیت دارد. خلاقیت، نوآوری، ظرافت و زیبایی و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و مرغوب از BALDININI یک برند شناخته شده در حوزه اکسسوری‌های محبوبی چون عینک آفتابی زنانه و مردانه ساخته است.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12

عینک طبی مربعی BALDINI فریم مشکی کائوچویی مدل 1662

نمره 0 از 5
1,780,000 تومان
بالدینینی (BALDININI) یکی از برندهای قوی و قدرتمند ایتالیایی است که اولین بار فعالیت خود را از یک کارگاه و فروشگاه خانوادگی طراحی و تولید کفش در سال 1919 آغاز کرد. این برند پس از مدتی به دلیل طراحی و عرضه کفش‌های مد روز، در سراسر جهان به شهرت رسید و به این ترتیب تلاش کرد تا در حوزه‌های دیگر دنیای بی‌انتهای مد و فشن وارد شود. بالدینینی در حال حاضر به عنوان یکی از برندهای مطرح در زمینه طراحی و تولید کیف‌، عطر، ادکلن و عینک فعالیت دارد. این برند تلاش کرده تا با تولید عینک‌های طبی اسپرت، هر دو گروه خانم‌ها و آقایان را راضی نگاه دارد، از جمله کارهای عالی این مجموعه می‌توان به عینک طبی برند بالدینینی (BALDININI) مدل 1662 اشاره کرد.
بستن

عینک طبی مربعی BALDINI فریم مشکی کائوچویی مدل 1655

نمره 0 از 5
2,080,000 تومان
بالدینینی (BALDININI) از جمله برندهای قدیمی ایتالیایی است که از سال 1919 در حال فعالیت است. این برند در ابتدا یک کارگاه و فروشگاه خانوادگی طراحی و تولید کفش بود اما در طی مدت کوتاهی چنان پیشرفت کرد که توانست در حوزه‌های دیگر مد و فشن نیز شناخته و مطرح شود. بالدینینی در حال حاضر در زمینه طراحی و تولید عینک، کیف‌های زنانه و دستی، عطر، ادکلن و کفش‌های زنانه و مردانه فعالیت دارد. عینک طبی برند بالدینینی (BALDININI) مدل 1655 مانند دیگر مدل‌های عینک طبی این برند، اسپرت بوده و برای خانم‌ها و آقایانی که به دنبال سبک‌های ساده، کلاسیک و ماندگار هستند یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود.
بستن

عینک طبی مستطیلی BALDINI فریم مشکی مدل 1654

نمره 0 از 5
2,080,000 تومان
بالدینینی (BALDININI) به عنوان یک برند ایتالیایی اصیل و قدیمی، برای اولین بار کار خود را در سال 1919 از یک فروشگاه و کارگاه ساده خانوادگی طراحی و تولید کفش آغاز کرد. این برند در طول بیش از یک قرن فعالیت خود در زمینه مد و فشن، در حال حاضر در حوزه‌های مختلفی چون طراحی و تولید کیف‌های زنانه و دستی چرمی، ادکلن، عطر و عینک مشغول به کار است. عینک‌های طبی ساخت این برند معمولاً به فرم اسپرت طراحی می‌شوند و در نتیجه مانند عینک طبی برند بالدینینی (BALDININI) مدل 1654 برای خانم‌ها و آقایانی که به دنبال یک کار ساده و کلاسیک اما در عین حال شیک هستند، بهترین انتخاب خواهد بود.
بستن

عینک طبی مستطیلی BALDINI فریم قهوه ای مدل 1579

نمره 0 از 5
2,080,000 تومان
بالدینینی (BALDININI) نام یک برند ایتالیایی است که کار خود را از سال 1919 در یک کارگاه و فروشگاه خانگی طراحی و تولید کفش آغاز کرد. راز موفقیت این برند تولید کفش‌های به روز در تمام دوران فعالیتش است. بالدینینی به مرور زمان زمینه فعالیت خود در حوزه مد و فشن را گسترش داده و شروع به اضافه کردن اکسسوری‌های دیگری مانند کیف زنانه و دستی چرمی، ادکلن، عطر و عینک کرد. عینک طبی برند بالدینینی (BALDININI) مدل 1579 یکی دیگر از نمونه‌های کلاسیک و ساده این برند است به دلیل طراحی اسپرت، برای خانم‌ها و آقایان با سلیقه‌های مشابه انتخابی برازنده و مناسب خواهد بود.
بستن

عینک طبی مستطیلی BALDINI فریم مشکی مدل 1563

نمره 0 از 5
1,780,000 تومان
برند بالدینینی (BALDININI) یکی از برندهای قدیمی طراحی و تولید کفش‌های زنانه و مردانه است که کار خود را از یک فروشگاه خانوادگی در ایتالیا آغاز کرد. این برند در طی سال‌های متمادی به عنوان تولید‌کننده کفش‌های به روز شناخته می‌شد و به مرور نیز محصولات دیگری را به مجموعه‌ کارهای خود اضافه کرد. از جمله این محصولات اکسسوری‌هایی چون کیف‌های زنانه و دستی چرمی، عطر، ادکلن و عینک است. بالدینینی همواره به دنبال یک طراحی ساده و عامه‌پسند بوده و به همین دلیل نیز می‌توانید انواع عینک‌های اسپرت مانند عینک طبی بالدینینی (BALDININI) مدل 1563 را در مجموعه‌ کارهای این برند بیابید.
بستن

عینک طبی برند BALDINI فریم مشکی مدل 1562

نمره 0 از 5
1,780,000 تومان
برند بالدینینی (BALDININI) در سال 1919 توسط گیمی بالدینینی در آدرپاتیک ایتالیا تأسیس شد و از ابتدای امر تمرکز خود را روی طراحی و تولید کفش گذاشت. این برند در ابتدا یک کارگاه و فروشگاه خانوادگی بود اما طی دو نسل توانست به برندی محبوب و مشهور در زمینه طراحی و تولید کفش‌های مد روز، کیف‌های زنانه و دستی چرمی، اکسسوری‌های مختلفی مانند عطر، ادکلن و عینک آفتابی و طبی تبدیل شود. عینک طبی برند بالدینینی (BALDININI) مدل 1562 نمونه‌ای اسپرت و عامه‌پسند از طراحی‌های خاص این برند است در عین سادگی صلابت خاصی داشته و از استحکام بسیار خوبی نیز برخوردار است.
بستن

عینک طبی مستطیلی BALDINI مدل 1276

نمره 0 از 5
1,780,000 تومان
بالدینینی (BALDININI) از جمله‌ برندهای قدیمی ایتالیایی است که از سال 1919 مشغول طراحی و تولید کفش‌‌های زنانه و مردانه است. این برند طی یک قرن توانسته فعالیت خود را در حوزه‌های دیگری چون انواع‌ کیف‌های زنانه و کیف‌های دستی، کفش‌های متفاوت و شیک، عطر، ادکلن و عینک وسعت دهد و هر بار که وارد حوزه‌ای شده، مجموعه‌ای جدید را خلق کرده‌ است. عینک طبی برند بالدینینی (BALDININI) مدل 1276 از نمونه کارهای خاص این برند است که به دلیل طراحی کلاسیک، به عنوان یک عینک اسپرت برازنده خانم‌ها و آقایانی است که همواره به دنبال نمونه کارهای ساده و با اصالت هستند.
بستن

عینک طبی مستطیلی برند BALDINI مدل 1274

نمره 0 از 5
1,780,000 تومان
برند بالدینینی (BALDININI) در سال 1919 در ایتالیا تأسیس شد و در ابتدا یک کارگاه و فروشگاه خانوادگی بود. طی سال‌های متمادی این برند با طراحی و تولید کفش‌های مد روز توانست فعایت خود را گسترش داده و از طرفی به حوزه‌های دیگر مد و فشن مانند اکسسوری‌هایی چون کیف‌های چرمی، کیف‌های دستی، عطر و ادکلن و عینک طبی و آفتابی وارد شد. عینک طبی برند بالدینینی (BALDININI) مدل 1274 یک طراحی ساده، کلاسیتک و اسپرت از نمونه کارهای برند بالدینینی است که به عنوان یک عینک طبی کژوال مورد پسند خانم‌ها و آقایان بسیاری است.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top