CHANEL

شنل (Chanel) یک کمپانی سهامی خاص تولید کننده کالاهای لوکس و خانه مد فرانسه است که فعالیت خود را از سال 1909 میلادی آغاز کرده است. این برند توسط طراح لباس زنانه به نام کوکو شانل تأسیس شده و در حال حاضر یکی از بزرگترین و موفق‌ترین مجموعه‌های طراحی مد و فشن در جهان است. این برند غیر از عینک آفتابی شنل زنانه و عینک شنا اصل مردانه محصولات دیگری از جمله لباس، کیف‌ و کفش، عطر و ادکلن و ساعت و جواهرات را نیز در مجموعه کارهای بی‌نظیر خود دارد. موفقیت شنل در طی سالیان طولانی چنان چشمگیر بوده که همواره به عنوان منبع الهام بسیاری از برندهای دیگر بوده است.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12
بستن

عینک آفتابی زنانه مربعی شنل مدل 5288Q

نمره 0 از 5
11,440,000 تومان12,800,000 تومان
برند شنل (CHANEL) یکی از مشهورترین برندهای حوزه مد و زیبایی است که فعالیت خود را در سال ۱۹۰۹ میلادی آغاز کرد. موسس این برند یک خیاط و طراح فرانسوی به نام کوکو ‌شنل است. شنل در طول دوره فعالیت خود توانسته آن چنان موفق عمل کند که در حال حاضر به یکی از بزرگترین و مطرح‌ترین برندهای دنیا تبدیل شده است. عینک آفتابی برند شنل (CHANEL) مدل 5362Q ترکیب رنگ بسیار زیبایی در قاب داشته و تزئینات هنری روی دسته بر جذابیت این کار افزوده است.
بستن

عینک آفتابی دودی مربعی شنل مدل 5380

نمره 0 از 5
9,990,000 تومان
برند شنل (CHANEL) یکی از برندهای مشهور و پرآوازه حوزه مد و فشن است که در سال ۱۹۰۹ میلادی توسط یک طراح و خیاط فرانسوی به نام کوکو ‌شنل تاسیس شد. طراحی‌ها و کارهای شنل چنان قوی و زیبا بود که پس از مدتی لقب "افسانه مد" را از آن خود کرد. شنل در حال حاضر در حوزه‌های مختلفی از مد و زیبایی فعالیت دارد. عینک آفتابی برند شنل (CHANEL) مدل 5380 در رنگ‌های مختلف شامل قهوه‌ای، زرشکی و مشکی طراحی و تولید شده و برای استفاده روزانه خانم‌های خوش سلیقه بهترین انتخاب خواهد بود.
بستن

عینک آفتابی زنانه CHANEL مدل 5378

نمره 0 از 5
10,800,000 تومان
برند شنل (CHANEL) به عنوان یکی از برندهای محبوب حوزه مد و فشن فعالیت خود را در سال ۱۹۰۹ میلادی آغاز کرد این برند توسط یک طراح مشهور فرانسوی به نام کوکو ‌شنل تاسیس شده که پس از مدتی به او لقب "افسانه مد" را دادند. شنل در حال حاضر در حوزه‌های مختلفی از جمله طراحی و تولید لباس‌های زنانه و مردانه، کیف و کفش، انواع اکسسوری مانند ساعت، زیورآلات، جواهرات، عینک آفتابی و طبی، عطر و ادکلن و لوازم آرایشی فعالیت دارد. عینک آفتابی برند شنل (CHANEL) مدل 5378 طراحی متفاوت و جذابی داشته به همین جهت می‌تواند مورد پسند کسانی قرار گیرد که همواره به دنبال طراحی‌های جدید و به روز هستند.
بستن

عینک آفتابی زنانه دودی شنل مدل 5377

نمره 0 از 5
10,800,000 تومان
برند شنل (CHANEL) یکی از برندهای محبوبی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۰۹ میلادی آغاز کرد. این برند توسط یک طراح لباس مشهور فرانسوی به نام کوکو‌ شنل تاسیس شده است. شنل در طول دوره فعالیت خود توانسته در حوزه‌های مختلفی از مد و فشن همچون طراحی و تولید لباس‌های زنانه و مردانه، کیف و کفش، ساعت، عینک آفتابی و طبی، زیورآلات، جواهرات و عطر و ادکلن موفق عمل کرده و به شهرت برسد. عینک آفتابی برند شنل (CHANEL) مدل 5377 طراحی بسیار زیبایی در بخش فریم دارد که باعث شده تا عدسی ساده و مربعی این کار به شکل پروانه‌ای در آید. در نتیجه این عینک‌ مورد پسند خانم‌های بسیاری قرار خواهد گرفت و با توجه به اینکه در رنگ‌های مختلفی چون مشکی، طلایی و قهوه ای طراحی و تولید شده، طرفداران بسیاری دارد.
بستن

عینک آفتابی مربعی شنل مدل 5374

نمره 0 از 5
14,400,000 تومان
برند شنل (CHANEL) از جمله مشهورترین برندهای حوزه مد و فشن است که فعالیت خود را از سال ۱۹۰۹ میلادی آغاز کرده است. این برند توسط طراح و خیاط مشهور فرانسوی کوکو شنل تاسیس شده و از زمان شروع فعالیت خود توانسته در حوزه‌های مختلفی چون طراحی و تولید لباس زنانه و مردانه، کیف و کفش، انواع اکسسوری مانند ساعت، عینک، عطر و ادکلن و زیورآلات کار کند. عینک آفتابی برند شنل (CHANEL) مدل 5374 طراحی زیبایی روی دسته داشته و در سه رنگ قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره و مشکی طراحی و تولید شده که می‌تواند مورد پسند خانم‌های بسیاری قرار بگیرد.
بستن

عینک آفتابی مربعی شنل مدل 5369

نمره 0 از 5
12,200,000 تومان12,400,000 تومان
برند شنل (CHANEL) از جمله برندهای محبوب حوزه مد و فشن است که فعالیت خود را از سال ۱۹۰۹ میلادی آغاز کرده و از آن زمان تاکنون به یکی از کمپانی‌های مطرح و مشهور تبدیل شده است. این برند توسط یکی از طراحان مطرح فرانسوی به نام کوکو ‌شنل تاسیس شده که در ابتدای فعالیت خود لقب "افسانه مد" را نیز از آن خود کرد. شنل در حال حاضر در حوزه‌هایی چون طراحی و تولید لباس زنانه و مردانه، کیف و کفش، انواع اکسسوری چون عطر و ادکلن، ساعت، زیورآلات و عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت دارد. عینک آفتابی برند شنل (CHANEL) مدل 5369 دارای ترکیب رنگ‌های متنوعی است و به دلیل طراحی زیبای روی دسته، مورد پسند خانم‌ها قرار خواهد گرفت.
بستن

عینک آفتابی زنانه شنل مدل 5362

نمره 0 از 5
11,240,000 تومان
برند شنل (CHANEL) یکی از برندهای مشهور حوزه مد و فشن است که در سال ۱۹۰۹ میلادی توسط یک طراح لباس فرانسوی به نام کوکو ‌شنل تأسیس شده است. این برند از زمان فعالیت خود به دلیل ارائه طرح‌های خلاقانه و ساختارشکنانه به "افسانه مد" لقب گرفته و در حال حاضر نیز در حوزه‌های مختلفی چون طراحی و تولید لباس زنانه و مردانه، کیف و کفش و اکسسوری‌هایی چون عینک آفتابی و طبی، عطر و ادکلن، ساعت و زیورآلات فعالیت می‌کند عینک آفتابی برند شنل (CHANEL) مدل 5362 در سه رنگ مشکی، بنفش و آبی طراحی و تولید شده که دسته‌های آن طراحی بسیار ظریف و زیبایی دارند و قطعاً مورد پسند خانم‌های خوش سلیقه خواهد بود.
بستن

عینک آفتابی دودی زنانه شنل مدل 5352

نمره 0 از 5
12,000,000 تومان12,200,000 تومان
برند شنل (CHANEL) از جمله برندهای محبوبی است که در حوزه فشن و زیبایی فعالیت دارد و در سال ۱۹۰۹ میلادی توسط یک طراح لباس زنانه به نام کوکو ‌شنل تاسیس شده است. این برند در حوزه‌های مختلفی چون طراحی و تولید انواع لباس زنانه و مردانه، کیف و کفش و اکسسوری‌هایی چون ساعت، عینک آفتابی و طبی، زیورآلات و عطر و ادکلن فعالیت می‌کند. عینک آفتابی برند شنل (CHANEL) مدل 5352 به دلیل طراحی زیبایی دسته‌ها جذابیت خاصی داشته و مورد پسند خانم‌های بسیاری قرار خواهد گرفت. این کار در ۴ رنگ طراحی و تولید شده که شامل مشکی، دودی، سبز و قهوه‌ای است.
بستن

عینک آفتابی زنانه شنل مدل 5350

نمره 0 از 5
11,100,000 تومان11,300,000 تومان
برند شنل (CHANEL) یکی از مشهورترین برندهای حوزه فشن و زیبایی است که در سال ۱۹۰۹ میلادی توسط یک طراح مشهور فرانسوی به نام کوکو شنل تاسیس شده است. این برند به دلیل طراحی و ارائه کارهای خاص، لوکس و منحصر به فرد در حوزه‌های مختلفی از فشن شناخته می شود. شنل در حال حاضر در زمینه‌هایی چون طراحی و تولید لباس زنانه و مردانه، عینک های آفتابی و طبی، کیف و کفش، ساعت، زیورآلات و عطر و ادکلن مشغول به فعالیت است. عینک آفتابی برند شنل (CHANEL) مدل 5350 طراحی با اصالتی داشته و هایلایت رنگی زیبایی فریم، جلوه خاصی به این کار بخشیده است.

عینک آفتابی برند CHANEL مدل 5338

نمره 0 از 5
12,800,000 تومان13,000,000 تومان
برند شنل (CHANEL) از جمله محبوب‌ترین برندهای حوزه مد و زیبایی است که تقریباً تمامی دنیا با کارهای این کمپانی آشنا هستند. این برند در سال 1909 میلادی توسط یک طراح لباس زنانه به نام خانم کوکو شنل تاسیس شد. شنل به دلیل ارائه طراحی‌های خاص، منحصر به فرد و ساختارشکنانه همواره به عنوان یک برند پیشرو و خلاق شناخته می‌شود. شنل در حال حاضر در تمامی حوزه‌های مد و زیبایی، از جمله طراحی و تولید لباس، کیف و کفش و اکسسوری‌هایی چون عطر و ادکلن، ساعت، زیورآلات و عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت دارد. عینک آفتابی برند شنل (CHANEL) مدل 5338 ترکیب رنگ فوق العاده زیبایی داشته و دسته‌ها طراحی ظریف و مجللی دارند، به همین دلیل این کار یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما خواهد بود.
بستن

عینک آفتابی زنانه شنل مدل 5326

نمره 0 از 5
10,900,000 تومان11,100,000 تومان
برند شنل (CHANEL) یکی از لوکس‌ترین و با ارزش‌ترین برندهای حوزه مد و زیبایی است که تقریباً تمامی دنیا با آن آشنا هستند. این برند در سال ۱۹۰۹ میلادی توسط یک خیاط و طراح مد فرانسوی به نام کوکو شنل تاسیس شده است. شنل به دلیل طراحی‌های زیبا و منحصر به فرد خود پس از مدتی لقب "افسانه مد" را از آن خود کرد و از آن زمان تاکنون توانسته به یکی از پُرآوازه‌ترین برندهای دنیا تبدیل شود. عینک آفتابی برند شنل (CHANEL) مدل 5326 طراحی و ترکیب رنگ فوق العاده‌ای دارد که می‌تواند برای خانم‌های خوش سلیقه یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد، خصوصاً کسانی که به طرح‌های پلنگی علاقمند هستند.
بستن

عینک آفتابی زنانه گرد شنل مدل 4228

نمره 0 از 5
12,580,000 تومان
برند شنل (CHANEL) توسط کوکو شنل، یکی از مطرح‌ترین و پُرآوازه‌ترین طراحان حوزه لباس‌های زنانه، در سال ۱۹۰۹ میلادی تاسیس شد. پس از مدتی به دلیل طراحی مجموعه‌هایی خاص و متفاوت، لقب "افسانه مد" را از آن خود کرد و در حال حاضر در تمامی حوزه‌های فشن و زیبایی شامل لباس‌های زنانه و مردانه، انواع اکسسوری چون ساعت، عینک، عطر، ادکلن، زیورآلات و غیره فعالیت دارد. عینک آفتابی برند شنل (CHANEL) مدل 4228 یکی از طراحی‌های زیبای این برند است که در 3 رنگ نقره‌ای، مشکی و طلایی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال یک کار متفاوت و مجلل هستید، این عینک از بهترین انتخاب‌های شما خواهد بود.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top