CHLOE

کلوئی (CHLOE) یک برند فرانسوی است که فعالیت خود را در سال 1952 در پاریس آغاز کرد. موسس و طراح این برند از جمله کسانی بود که با ارائه مجموعه لباس‌های سایزبندی شده، سنتی به نام استفاده از لباس‌های آماده را ارائه کرد. در نتیجه این برند در سراسر دنیا به عنوان بنیانگذار لباس‌های آماده سایزبندی شده شناخته می‌شود. بسیاری از مجموعه‌های دیگر دنباله‌رو برند کلوئی بوده و به مرور طراحی و تولید لباس‌های سایزبندی شده را به مجموعه کارهای خود اضافه کردند. در حال حاضر برند CHLOE در حوزه‌های مختلفی از دنیای گسترده مد و فشن از جمله لباس‌های زنانه، کیف و کفش و اکسسوری‌هایی چون عطر و ادکلن و عینک آفتابی و طبی فعالیت دارد.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12
بستن

عینک طبی زنانه کلوئی مدل 2660

نمره 0 از 5
1,500,000 تومان
برند کلوئی (CHLOE) یکی از برندهای فرانسوی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۵۲ میلادی در پاریس آغاز کرد. کلوئی از جمله کمپانیهایی است که به عنوان بنیانگذار تولید لباس‌های آماده در سایزهای مختلف در دنیا شناخته می‌شود. به عبارتی می‌توان گفت که برندهای دیگر دنباله‌رو کلوئی در حوزه تولید لباس‌های آماده بوده‌اند. در حال حاضر CHLOE علاوه بر طراحی و تولید لباس‌های زنانه در حوزه طراحی و تولید اکسسوری‌هایی مانند کیف، عطر، ادکلن و عینک آفتابی و طبی نیز فعالیت دارد. عینک طبی برند کلوئی (CHLOE) مدل 2660 یکی از کارهای زیبای این برند است که به عنوان بهترین مارک عینک طبی برای صورت گرد انتخاب مناسبی است.

عینک طبی زنانه برند کلوئی فریم قهوه ای مدل 2670

نمره 0 از 5
1,500,000 تومان
کلوئی (Chloe) از جمله برندهای فرانسوی فعال در حوزه مد و فشن است که فعالیت خود را در سال 1952 در پاریس آغاز کرد. کلوئی از برندهایی است که برای اولین بار لباس‌های آماده را به دنیای بی‌انتهای مد عرضه کرده و توانسته در این زمینه سردمدار و الگویی برای برندهای دیگر باشد. کلوئی در طول سال‌های فعالیت خود، اکسسوری‌های دیگری از جمله کیف زنانه و دستی چرمی، ادکلن، عطر و عینک طبی و آفتابی را به محصولات خود اضافه کرد. عینک طبی برند کلوئی (Chloe) مدل 2670 یک نمونه عالی و کلاسیک از عینک‌های طبی زنانه این برند است.

عینک طبی زنانه مستطیلی کلوئی فریم مشکی مدل 2655

نمره 0 از 5
1,500,000 تومان
برند کلوئی (Chloe) فعالیت خود را در حوزه مد و فشن از سال 1952 آغاز کرده است. خواستگاه این برند پاریس بوده و به عنوان یکی از اولین کمپانی‌های عرضه و تولید لباس آماده در دهه 50 و 60 میلادی شناخته می‌شود. کلوئی در حال حاضر غیر از لباس زنانه در حوزه اکسسوری‌های لوکس و شیک مانند کیف زنانه و دستی چرم، عطر، ادکلن و عینک فعالیت دارد. عینک طبی برند کلوئی (Chloe) مدل 2655 نمونه‌ای ساده، کلاسیک و شیک از محصولات این برند است که شباهت زیادی به مدل 2654 از همین برند دارد.
بستن

عینک طبی زنانه کلوئی فریم مشکی مدل 2654

نمره 0 از 5
1,500,000 تومان
کلوئی (CHLOE) یکی از برندهای فرانوسی با بیش از 7 دهه فعالیت در حوزه مد، فشن و زیبایی است که در سال 1952 در پاریس تأسیس شد. این برند در ابتدای امر به طراحی و تولید لباس‌های آماده که در آن زمان موضوع غیرمعمولی بود، پرداخت و به مرور نیز محصولات دیگری را به مجموعه خود اضافه کرد. در حال حاضر کلوئی به عنوان یک برند طراح و ساخت اکسسوری‌های لوکس و شیک مانند کیف، عطر و عینک شناخته می‌شود. عینک طبی کلوئی (CHLOE) مدل 2654 از جمله کارهای فاخر و برازنده این شرکت است که بسیاری از خانم‌های شیک‌پوش شیفته آن هستند.

عینک طبی زنانه مستطیلی برند کلوئی فریم مشکی کائوچویی مدل 2648

نمره 0 از 5
1,500,000 تومان
کلوئی (CHLOE) برندی فرانسوی است که فعالیت خود را در سال 1952 در پاریس آغاز کرد و یکی از اولین بنیانگذاران سیستم لباس‌های آماده در تمام دنیاست. پس از پایه‌گذاری این سیستم سایر برندها نیز از کلوئی تبعیت کردند و به این ترتیب این برند شهره آفاق شد. کلوئی علاوه بر لباس در دیگر حوزه‌های مد و فشن همچون کیف، عطر و عینک سردمدار و شناخته شده است. عینک طبی برند کلوئی (CHLOE) مدل 2648 از جمله‌ نمونه‌های ظریف، ساده و کلاسیک این برند است که برای خانم‌هایی که به دنبال یک عینک شیک و روزمره هستند، بهترین انتخاب خواهد بود.

عینک طبی زنانه مستطیلی برند کلوئی فریم قهوه ای کائوچویی مدل 2636

نمره 0 از 5
1,500,000 تومان
کلوئی (CHLOE) یک برند فرانسوی است که در سال 1952 و در پاریس تأسیس شده است. کلوئی از کمپانی‌های بنیانگذار سیستم لباس‌های آماده یا به عبارتی لباس‌های دارای سایز در جهان است. کلوئی علاوه بر لباس‌های زنانه، در زمینه‌های دیگری چون کیف، لباس بچگانه، عطر و عینک فعالیت دارد. عینک طبی برند کلوئی (CHLOE) مدل 2636 یکی از ساده‌ترین نمونه‌های عینک طبی زنانه است که تمام شکوه آن در دسته‌ها خلاصه شده است.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top