Courreges

برند Courreges یک کمپانی فرانسوی است که در دهه 60 میلادی فعالیت خود را به عنوان طراح و سازنده عینک‌های آفتابی و طبی آغاز کرده است. یکی از دلایل به شهرت رسیدن این برند طراحی و ساخت یک عینک‌ آفتابی متفاوت و عجیب بود. Courreges در اواسط دهه 60 میلادی یک عینک آفتابی طراحی و تولید کرد که قاب و عدسی آن کاملاً به رنگ سفید بود و تنها در میانه عدسی می‌توانستید یک شیار باریک و بلند را ببینید. طراحی این عینک عجیب و ساختارشکنانه باعث به شهرت رسیدن برند Courreges به عنوان یک مجموعه خلاق و متفاوت در دنیای مد و فشن شد. عینک‌های طبی و آفتابی این برند در حال حاضر در سراسر دنیا عرضه می‌شود و طرفداران خاص خود را دارد.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12
بستن

عینک آفتابی زنانه مربعی COURREGES مدل 1632

نمره 0 از 5
2,000,000 تومان
برند COURREGES توسط یکی از طراحان مشهور مد فرانسوی در دهه ۶۰ میلادی تاسیس شده است. این برند در حال حاضر در حوزه‌های مختلفی از دنیای گسترده مد و فشن شامل لباس‌های زنانه و مردانه، کیف و کفش و اکسسوری‌هایی چون عینک آفتابی و طبی فعالیت دارد. برند COURREGES برای طراحی و تولید محصولات خود همواره از معماری مدرن، فناوری، آینده‌گرایی در هنر و مواد جدید استفاده می‌کند. عینک آفتابی برند COURREGES مدل 1632 طراحی بسیار ساده‌ای داشته اما رنگ هایلایتی فریم جذابیت خاصی به این کار بخشیده است.
بستن

عینک آفتابی زنانه COURREGES مدل 1408

نمره 0 از 5
2,000,000 تومان
برند COURREGES توسط یک طراح مد فرانسوی در دهه ۶۰ میلادی تاسیس شد. این برند از ابتدا در حوزه طراحی و تولید لباس‌های زنانه و مردانه، کیف و کفش و اکسسوری‌های چون عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت می‌کند. این برند در طراحی‌های خود از معماری مدرن، فناوری، پارچه‌های جدید و آینده‌گرایی در هنر استفاده می‌کند، به همین دلیل برند COURREGES توانسته طرح‌های به یادماندنی را عرضه کند. عینک آفتابی برند COURREGES مدل 1408 یکی از طراحی‌های جذاب و مهیج این برند است که در رنگ‌های مختلف تولید شده است و به دلیل فرم کشیده عینک برای صورت گرد بهترین انتخاب خواهد بود. این مدل با وجود فریم سفید و عدسی آبی رنگ، دارای بهترین رنگ شیشه عینک آفتابی است.
بستن

عینک آفتابی زنانه COURREGES مدل 1407

نمره 0 از 5
2,000,000 تومان
برند COURREGES یکی از شرکت‌های طراح و تولیدکننده عینک‌های آفتابی و طبی است که در دهه ۶۰ میلادی فعالیت خود را آغاز کرده است. این برند از همان ابتدا نیز در حوزه تولید اکسسوری‌هایی چون عینک فعالیت می‌کرده اما در اواسط دهه ۶۰ میلادی به دلیل طراحی یک عینک خاص با قاب، دسته‌ها و عدسی سفید رنگ به شهرت رسید. طراحی این عینک بسیار عجیب، ساختارشکنانه و متفاوت بود و در نتیجه باعث شهرت برند COURREGES شد. عینک آفتابی برند COURREGES مدل 1407 یکی از طراحی‌های عالی این برند است و انتخاب مناسبی برای افراد با صورت لاغر خواهد بود.
بستن

عینک آفتابی زنانه کشیده COURREGES مدل 1306

نمره 0 از 5
2,000,000 تومان
برند COURREGES یک کمپانی فرانسوی است که از دهه ۶۰ میلادی فعالیت خود را به عنوان طراح و تولید کننده عینک‌های آفتابی و طبی آغاز کرده است. این برند در اواسط دهه ۶۰ با طراحی و تولید یک عینک آفتابی عجیب به شهرت رسید. COURREGES یک عینک با فریم، دسته و عدسی سفید رنگ طراحی کرد که تنها یک طرح هلالی ساده در وسط عدسی خالی شده بود. این طرح عجیب و ساختارشکنانه توانست برند COURREGES را به شهرت برساند. عینک آفتابی برند COURREGES مدل 1306 یکی دیگر از طراحی‌های متفاوت و خلاقانه این برند است که در آن قسمت بالایی عدسی دارای بخشی مانند سایه‌بان است که به رنگ‌های مختلف طراحی شده است. همانطور که می‌دانید برای نحوه تشخیص عینک آفتابی اصل باید دفترچه، بسته‌بندی و اطلاعات درج شده در داخل دسته را چک کنید.
بستن

عینک طبی خلبانی قهوه ای مارک COURREGES مدل CL1624

نمره 0 از 5
2,000,000 تومان
برند COURREGES در دهه ۶۰ میلادی به عنوان یک کمپانی فعال در حوزه طراح و تولید عینک‌های آفتابی و طبی در کشور فرانسه تاسیس شد. این برند از زمانی به شهرت رسید که یک عینک با فریم و عدسی سفید طراحی کرد که در آن تنها یک بخش منحنی ظریف روی عدسی خالی شده بود. عینک طبی مستطیلی برند COURREGES مدل CL1624 طراحی بسیار زیبایی روی دسته و فریم دارد به گونه‌ای که احساس می‌کنید عینکی با فریم از جنس چوب را در دست گرفته‌اید. بنابراین اگر به این سبک فریم‌ها علاقه دارید، این کار بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. برای مشاهده و خرید عینک طبی خلبانی ، مابقی محصولات فروشگاه چلسی را مشاهده کنید.
بستن

عینک طبی مستطیلی مارک COURREGES مدل CL1504

نمره 0 از 5
2,000,000 تومان
برند COURREGES فعالیت خود را در دهه ۶۰ میلادی به عنوان یک شرکت طراح و تولیدکننده عینک‌های آفتابی و طبی در فرانسه آغاز کرد. این برند زمانی که یک عینک آفتابی با فریم و عدسی سفید را طراحی کرد که تنها یک بخش کوچکی از روی عدسی به شکل منحنی خالی شده بود، به این ترتیب COURREGES توانست به شهرت برسد، چرا که این طرح از نظر بسیاری از متخصصان حوزه مد و فشن یک طراحی ساختارشکنانه و جدید بود. عینک طبی مستطیلی برند COURREGES مدل CL1504 طراحی ساده‌ای دارد اما رنگ خاصی که برای فریم و عدسی انتخاب شده، باعث شده تا این کار یک نمونه متفاوت و جذاب برای خانم‌ها و آقایان باشد.
بستن

عینک آفتابی خلبانی قرمز نارنجی برند COURREGES مدل 6C3

نمره 0 از 5
2,000,000 تومان
برند COURREGES در دهه ۶۰ میلادی فعالیت خود را تحت عنوان یک کمپانی طراح و تولید کننده عینک‌های آفتابی و طبی در فرانسه آغاز کرد. این برند پس از چند سال و با طراحی یک عینک آفتابی سفید رنگ که در آن عدسی‌ها نیز سفید بوده اما یک شکل منحنی در میان عدسی خالی شده بود، به شهرت جهانی برسد. عینک آفتابی خلبانی برند COURREGES مدل 6C3 با رنگ فوق‌العاده زیبا و هیجان انگیز خود، انتخابی عالی برای کسانی است که همواره به دنبال کارهای جسورانه و متفاوت هستند. برای مشاهده و خرید عینک آفتابی خلبانی ، مابقی محصولات فروشگاه چلسی را مشاهده کنید.
بستن

عینک آفتابی خلبانی فریم آبی مارک COURREGES مدل 6C1

نمره 0 از 5
2,000,000 تومان
COURREGES به عنوان یک برند فرانسوی، فعالیت خود را در دهه 60 میلادی آغاز کرد. این برند از همان ابتدا در زمینه طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی فعال بود، اما زمانی به شهرت رسید که یک عینک آفتابی تماماً سفید رنگ را طراحی و عرضه کرد که در آن عدسی نیز سفید رنگ بوده و تنها دارای یک بخش منحنی خالی در میانه بود. عینک آفتابی خلبانی برند COURREGES مدل 6C1 یکی از طرح های خلبانی این برند است که به دلیل ترکیب رنگ زیبای فریم و عدسی، انتخابی مناسب و شایسته برای خانم‌ها و آقایان خواهد بود.
بستن

عینک آفتابی خلبانی شیشه آبی برند COURREGES مدل 5C2

نمره 0 از 5
2,000,000 تومان
برند COURREGES در دهه ۶۰ میلادی فعالیت خود را به عنوان یک مجموعه طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی آغاز کرد. این برند توانست با طراحی و تولید یک عینک خاص به رنگ سفید که در آن عدسی نیز سفید رنگ بوده اما در میانه آن یک بخش منحنی خالی شده بود، به شهرت برسد. عینک آفتابی خلبانی برند COURREGES مدل 5C2 یکی از کارهای متفاوت از این برند است که به دلیل ترکیب رنگ زیبای فریم و عدسی، انتخابی مناسب برای خانم‌ها و آقایان خوش سلیقه خواهد بود.
بستن

عینک آفتابی خلبانی برند COURREGES مدل 5c1

نمره 0 از 5
2,000,000 تومان
برند COURREGES یک کمپانی فرانسوی است که فعالیت خود را از دهه 60 میلادی آغاز کرده از آن زمان تا کنون توانسته در زمینه طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی موفق عمل کند. این برند با طراحی و عرضه یک عینک سفید رنگ که در آن تنها یک نوار باریک بر روی عدسی خالی شده بود، به شهرت رسید. عینک آفتابی خلبانی برند COURREGES مدل 5C1 یکی از کارهای بی‌نظیر این برند است که به دلیل طراحی عالی مورد پسند خانم‌ها و آقایان بسیاری خواهد بود. فریم و دسته‌ها رنگ زیبایی دارند، قطعاً شیفته آن خواهید شد.
بستن

عینک آفتابی زنانه طوسی برند COURRGES مدل 1668

نمره 0 از 5
2,000,000 تومان
برند COURRGES یک کمپانی فرانسوی است که در دهه ۶۰ میلادی فعالیت خود را آغاز کرده است. این برند از همان ابتدا در حوزه طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت می‌کرد، اما چند سال پس از تاسیس توانست با طراحی و ساخت یک عینک متفاوت و ساختارشکنانه که در آن دسته‌ها، فریم و عدسی به رنگ سفید بودند به شهرت برسد. عینک آفتابی زنانه برند COURRGES مدل 1668 طراحی فوق العاده زیبایی دارد که در آن برخلاف دیگر عینک‌های آفتابی، دسته‌ها از گوشه بالایی فریم آغاز شده و رنگ زیبای عدسی مورد پسند خانم های بسیار خواهد بود. برای مشاهده و خرید عینک آفتابی زنانه ، مابقی محصولات فروشگاه چلسی را مشاهده کنید.
بستن

عینک آفتابی زنانه گرد مارک COURREGES آبی مدل 1607

نمره 0 از 5
2,000,000 تومان
برند COURREGESیکی از برندهای فرانسوی است که فعالیت خود را در دهه 60 میلادی آغاز کرد. این برند از همان ابتدا به عنوان طراح و سازنده عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت می‌کرد، اما زمانی به شهرت رسید که یک عینک بسیار متفاوت با فریم، دسته‌ها و عدسی سفید رنگ طراحی کرد که تنها بخشی هلالی شکل بر روی عدسی خالی شده بود. این طراحی متفاوت، عجیب و ساختارشکنانه بود و به خوبی توانست باعث شهرت این برند شود. عینک طبی برند COURREGESمدل 1607 یکی از طراحی‌های زیبا با رنگ متفاوت، جذاب و مهیج است که مورد پسند خانم‌های بسیاری خواهد بود.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top