DAVID YURMAN

برند دیوید یورمن (DAVID YURMAN) به عنوان یک برند سازنده اکسسوری‌های لوکس فعالیت خود را در سال 1980 میلادی با افتتاح اولین شعبه در آمریکا آغاز کرد. این برند در حال حاضر چندین شعبه در سراسر دنیا دارد که همگی مشغول ارائه به‌روزترین و جدیدترین محصولات دیوید یورمن هستند. یکی از مجموعه کارهایی که DAVID YURMAN از همان ابتدای فعالیت خود روی آن‌ها تمرکز داشت، طراحی و ساخت دست‌بندهایی به شکل کابل بود. این طراحی چنان جذاب و متفاوت بود که بسیاری از برندهای کوچکتر به کپی‌برداری از این اثر پرداختند. دیوید یورمن به مرور زمان محصولات دیگری از جمله عینک‌های آفتابی و طبی را نیز به مجموعه کارهای خود افزود.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12

عینک آفتابی زنانه دیوید یورمن مدل DY082

نمره 0 از 5
2,500,000 تومان
برند دیوید یورمن (DAVID YURMAN) یکی از برندهای آمریکایی است که در سال ۱۹۸۰ میلادی فعالیت خود را در نیویورک آغاز کرد. این برند از ابتدای فعالیت خود در حوزه طراحی و تولید زیورآلات و جواهرات خصوصاً دستبندهایی با طراحی خاص فعالیت می‌کرد. دستبندهایی به شکل کابل که باعث شهرت برند DAVID YURMAN شدند. این برند به مرور زمان محصولات دیگری را از جمله عینک‌های طبی و آفتابی به مجموعه کارهای خود اضافه کرد و در حال حاضر در هر دو حوزه عینک و جواهرات فعالیت دارد. عینک آفتابی برند دیوید یورمن (DAVID YURMAN) مدل DY082 در رنگهای متنوعی ساخته شده و طراحی ساده‌ای در فریم دارد اما استفاده از نگین در رنگ‌های جذاب و مهیج، باعث شده تا این کار از یک عینک آفتابی ساده به یک عینک مجلل تبدیل شود.
بستن

عینک آفتابی خلبانی دیوید یورمن مدل DY007

نمره 0 از 5
1,640,000 تومان
برند دیوید یورمن (DAVID YURMAN) در سال ۱۹۸۰ میلادی شعبه اصلی خود را در آمریکا تاسیس کرده و در حال حاضر نیز چندین شعبه در سراسر جهان دارد که به عرضه محصولات این برند می‌پردازند. DAVID YURMAN از همان ابتدای فعالیت خود در حوزه طراحی و تولید جواهرات و زیورآلات خصوصاً دستبندهای که به شکل کابل طراحی شده بودند فعالیت می‌کرد و در واقع همین دستبندها بودند که باعث به شهرت رسیدن باین برند شدند. دیوید یورمن به مرور زمان محصولات دیگری را از جمله عینک‌های آفتابی و طبی به مجموعه کارهای خود اضافه کرد. عینک آفتابی برند دیوید یورمن (DAVID YURMAN) مدل DY007 با طراحی زیبا روی دسته‌ها و تنوع رنگی که دارد انتخابی برازنده و شایسته برای خانم‌ها و آقایانی است که شیفته عینک‌های مدل خلبانی هستند.
بستن

عینک آفتابی زنانه مربعی قهوه ای برند دیوید یورمن مدل DY092

نمره 0 از 5
2,860,000 تومان
برند دیوید یورمن (DAVID YURMAN) به عنوان یکی از برندهای لوکس و گرانقیمت حوزه مد و فشن در سال ۱۹۸۰ میلادی فعالیت خود را آغاز کرد. این برند از همان ابتدای فعالیت خود به طراحی و تولید جواهرات گران‌بها می‌پرداخت که یکی از مهمترین آن‌ها دستبندهایی به شکل کابل بودند که باعث شهرت این برند شدند. دیوید یورمن در حال حاضر در حوزه‌های مختلفی چون جواهرات، زیورآلات و عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت دارد. عینک آفتابی زنانه برند دیوید یورمن (DAVID YURMAN) مدل DY092 با وجود اینکه بسیار ساده طراحی شده اما به دلیل ترکیب رنگ زیبای فریم و دسته‌ها، انتخابی عالی برای شما خواهد بود.
بستن

عینک آفتابی زنانه خلبانی برند دیوید یورمن مدل DY039

نمره 0 از 5
1,640,000 تومان
برند دیوید یورمن (DAVID YURMAN) در سال ۱۹۸۰ میلادی تاسیس شده و شعبه اصلی این برند در آمریکاست اما چندین شعبه اصلی در سرتاسر جهان دارد. برند دیوید یورمن از همان ابتدا در حوزه طراحی و تولید جواهرات خصوصاً دستبند‌هایی به شکل کابل شهرت داشته و به مرور محصولات دیگری را از جمله اکسسوری‌هایی چون عینک آفتابی و طبی را به مجموعه محصولات خود اضافه کرده است. عینک آفتابی زنانه برند دیوید یورمن (DAVID YURMAN) مدل DY039 یک نمونه کار خلبانی زنانه است که به دلیل طراحی زیبا و ترکیب رنگ فریم عدسی انتخاب بسیاری از خانم‌ها خواهد بود.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top