FASHIONTV

برند فشن ‌تی‌ وی (FASHIONTV) یک کمپانی طراح و شازنده عینک‌های آفتابی و طبی و همین‌طور لنزهای تماسی است که در سال 2014 میلادی تأسیس شده است. درست است که زمان زیادی از آغاز فعالیت این برند نمی‌گذرد اما در همین مدت کوتاه FASHIONTV توانسته به یکی از مجموعه‌ها و برندهای مطرح در حوزه طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی تبدیل شود. FASHIONTV با بهره‌گیری از طراحان مشهور، خلاق و مطرح توانسته با نیازسنجی بازار نمونه کارهایی خیره‌کننده به بازار مد و فشن عرضه کند که این امر گام بزرگی در به شهرت رسیدن این برند بوده است. خلاقیت در بکارگیری تزئینات هنری ظریف از جمله نشانه‌های توجه به جزئیات توسط این برند است.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12

عینک طبی برند FASHIONTV مدل 20224

نمره 0 از 5
1,060,000 تومان
برند FASHIONTV فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ میلادی و به عنوان یکی از مجموعه‌های موفق در طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی و لنزهای تماسی آغاز کرد. این برند همواره با بهره‌گیری از خلاقیت طراحان و تخصص سازندگان خود توانسته در دنیای مد و فشن پیشرفت چشمگیری داشته باشد. مدت زیادی از تآسیس این برند نمی‌گذرد اما در همین مدت کوتاه موفق شده کارهایی با کیفیت عالی و طراحی متفاوت را ارائه دهد. عینک طبی برند FASHIONTV مدل 20224 یکی از کارهای اسپرت این برند است که به دلیل طراحی ساده می‌تواند مورد استفاده روزمره خانم‌ها و آقایان علاقه‌مند به طرح‌های کلاسیک قرار گیرد.
بستن

عینک طبی مستطیلی FASHIONTV مدل 2024

نمره 0 از 5
1,060,000 تومان
برند FASHIONTV یکی از مجموعه‌هایی است که به عنوان طراح و تولید کننده عینک‌های طبی و آفتابی و همچنین لنزهای تماسی، فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ میلادی آغاز کرده است. این برند همواره از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در طراحی و تولید کارهای خود استفاده کرده و به همین دلیل توانسته در مدت کوتاهی به شهرت برسد. عینک طبی برند FASHIONTV مدل 2024 یک نمونه کار زیبای اسپرت است که به دلیل طراحی لوکس روی دسته‌ها، انتخاب بسیاری از خانم‌ها و آقایان خواهد بود.
بستن

عینک طبی تمام فریم FASHIONTV مدل 2023

نمره 0 از 5
1,060,000 تومان
برند FASHIONTV یکی از کمپانی‌های مطرح در حوزه طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی و همین‌طور لنزهای تماسی است که فعالیت خود را در سال ۲۰۱۴ میلادی آغاز کرده است. زمان زیادی از فعالیت این برند نمی‌گذرد اما با طراحی عینک‌های آفتابی و طبی مرغوب و با کیفیت بالا و البته استفاده از رنگ های مهیج و جذاب توانسته به شهرت برسد. عینک طبی برند FASHIONTV مدل 2023 یک کار اسپرت است که در رنگ‌های متنوعی طراحی شده و می‌تواند انتخاب مناسبی برای استفاده روزانه باشد.
بستن

عینک طبی زنانه FASHIONTV مدل 2013

نمره 0 از 5
1,680,000 تومان
برند FASHIONTV یکی از برندهای طراح و تولید کننده عینک‌های آفتابی و طبی است که در حوزه تولید لنزهای تماسی نیز فعالیت دارد. این برند در سال ۲۰۱۴ میلادی تاسیس شده و با وجود اینکه مدت زیادی از عمر آن نمی‌گذرد توانسته با تولید و عرضه عینک‌های آفتابی و طبی متفاوت با رنگ‌های مهیج و جذاب، در دنیای مد و فشن شناخته شود. عینک طبی برند FASHIONTV مدل 2013 دارای دسته با طراحی بسیار زیبایی است که بر روی آن می‌توانید اشکال هندسی ریز و درشتی را ببینید که به رنگ‌های مختلف کار شده‌اند. طراحی این کار بسیار جذاب است و انتخاب مناسبی برای دختر خانم‌های جوان خواهد بود.
بستن

عینک طبی مردانه FASHIONTV مدل 2010

نمره 0 از 5
1,040,000 تومان
برند FASHIONTV از جمله برندهای طراح و تولید کننده عینک‌های طبی، عینک‌های آفتابی و لنزهای تماسی است که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ میلادی آغاز کرده است. این برند به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و طراحی کارهای زیبا و منحصر به فرد توانسته در عمر کوتاه خود به سرعت در دنیای مد و فشن شناخته شود. عینک طبی برند FASHIONTV مدل 2010 طراحی زیبا و با اصالتی دارد و رنگ مناسب فریم و نوار قرمز رنگ روی دسته‌ها جلوه خاصی به این کار بخشیده‌اند.
بستن

عینک طبی زنانه کشیده FASHIONTV مدل 2004

نمره 0 از 5
1,520,000 تومان
برند FASHIONTV به عنوان یکی از برندهای طراح و تولید کننده عینک‌های آفتابی و طبی و همین‌طور لنزهای تماسی، در سال ۲۰۱۴ میلادی تاسیس شده است. مدت زیادی از فعالیت این برند نمی‌گذرد اما در همین مدت کوتاه توانسته با استفاده از مواد اولیه مرغوب و همکاری با طراحان خلاق و مبتکر به شهرت برسد. عینک طبی برند FASHIONTV مدل 2004 یکی از کارهای زیبای این کمپانی است که می‌توانید خلاقیت را در تزیینات هنری زیبای ابتدای دسته ببینید. اگر به دنبال یک عینک طبی خاص و مجلل هستید، این کار بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.
بستن

عینک طبی زنانه مستطیلی FASHIONTV مدل 2002

نمره 0 از 5
1,580,000 تومان
برند FASHIONTV به عنوان یک کمپانی طراح و تولید کننده عینک‌های آفتابی، طبی و لنزهای تماسی فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ آغاز کرده است. این برند با وجود اینکه مدت کوتاهی است فعالیت می‌کند اما توانسته با بهره‌گیری از تخصص و دانش طراحان خلاق و مبتکر به یکی از برندهای محبوب در حوزه عینک آفتابی و طبی تبدیل شود. عینک طبی برند FASHIONTV مدل 2002 طراحی بسیار خوبی دارد و انتخاب هوشمندانه رنگ فوق العاده زیبای آبی برای این کار و همینطور طراحی‌های طلایی رنگ روی دسته، توانسته این مدل عینک را به یکی از زیباترین و مهیج‌ترین عینک های طبی تبدیل کند.

عینک طبی زنانه گربه ای برند FASHIONTV مدل 2040

نمره 0 از 5
1,200,000 تومان
FASHIONTV از جمله برندهای لبنانی است که در سال ۲۰۱۴ میلادی فعالیت خود را به عنوان طراح و تولیدکننده عینک‌های آفتابی و طبی و لنزهای تماسی آغاز کرد. این برند از مواد اولیه باکیفیت برای ساخت محصولات خود استفاده می‌کند. متخصصان FASHIONTV از دانش و علم روز برخوردار بوده و در نتیجه توانایی خود در طراحی و تولید را مستقیماً در محصولات این برند به نمایش می‌گذارند. عینک طبی برند FASHIONTV مدل 2040 طراحی فوق‌ العاده زیبایی داشته و به عنوان یک عینک گربه‌ای انتخابی عالی برای خانم‌های جوان خواهد بود.
بستن

عینک طبی زنانه سرمه ای برند FASHIONTV مدل 2037

نمره 0 از 5
1,160,000 تومان
برند FASHIONTV از سال ۲۰۱۴ میلادی فعالیت خود را به عنوان یک مجموعه طراح و تولیدکننده عینک‌های آفتابی و لنزهای تماسی آغاز کرد. این برند با بهره‌گیری از تخصص و دانش طراحان خود توانست در مدت کوتاهی به یک کمپانی عرضه کننده عینک‌های آفتابی و طبی باکیفیت تبدیل شود. عینک طبی FASHIONTV مدل 2037 یک کار متفاوت از این برند است که در آن از تزئینات هنری ظریف و زیبا روی فریم و دسته استفاده شده است.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top