Gentle Monster

جنتل‌ مانستر یک برند کره‌ای که توسط Hankook Kim تأسیس شده و برای اولین بار فعالیت خود را در سال 2011 در سئول آغاز کرده است. این برند از زمان شروع فعالیت تاکنون توانسته 41 نمایندگی در سراسر دنیا راه‌اندازی کند و به این ترتیب دوستداران این برند منحصر‌به‌فرد می‌توانند به نمونه‌ کارهای جدید عینک آفتابی جنتل مانستر دسترسی داشته باشند. این برند در همکاری با طراحانی خلاق توانسته طرح‌های ساختارشکنانه و جدید را به دنیای بی‌انتهای مد و فشن عرضه کند. تمرکز برند جنتل مانستر روی طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی است و طی دو دهه گذشته بسیار موفق عمل کرده است.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12
عینک آفتابی زنانه جنتل مانستر مدل DIDI
بستن

عینک آفتابی زنانه جنتل مانستر مدل DIDI

نمره 0 از 5
1,565,000 تومان
جنتل مانستر را همه به عنوان یک برند کره‌ای اصیل می‌شناسند، مجموعه‌ای که توانسته در مدتی کوتاه از زمان تأسیس خود، حداقل 41 شعبه را در سرتاسر جهان بازگشایی کند تا دوستداران این برند بتوانند مستقیماً از فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های جنتل مانستر عینک‌های خاص این برند را خریداری کنند. درست است که این برند در سال 2011 تأسیس شده اما در همین دوران کوتاه به عنوان یکی از برندهای موفق در زمینه تولید اکسسوری‌های لوکس چون عینک آفتابی در کل دنیا شناخته شده است. عینک آفتابی برند جنتل مانستر (GENTLE MONSTER) مدل DIDI یک نمونه زیبای زنانه از عینک‌های آفتابی کلاسیک است که با هر نوع تیپی عالی خواهد شد.
عینک آفتابی زنانه برند جنتل مانستر مدل LOVESOME
بستن

عینک آفتابی زنانه خاص برند جنتل مانستر مدل LOVESOME

نمره 0 از 5
1,550,000 تومان
جنتل مانستر (GENTLE MONSTER) که در سال 2011 در کشور کرده تأسیس شده است، این برند در حال حاضر دارای 41 شعبه در سراسر دنیاست و تقریباً بین تمام کسانی که به اکسسوری‌های لوکسی چون عینک آفتابی علاقه‌ دارند، شناخته شده است. جنتل مانستر بر خلاف دیگر برندهایی که در کنار دیگر محصولات خود اقدام به طراحی و تولید عینک آفتابی کرده‌اند، تخصص و تمرکز خود را روی عینک آفتابی و طبی گذاشته و از خلاقیت و تبحر طراحان و متخصصان خود بهره می‌برد. عینک آفتابی برند جنتل مانستر (GENTLE MONSTER) مدل LOVESOME فرمی کژوال داشته و مناسب استفاده روزانه توسط خانم‌های خوش‌سلیقه است.
عینک آفتابی زنانه گرد جنتل مانستر مدل DEBORAH
بستن

عینک آفتابی زنانه گرد برند جنتل مانستر مدل DEBORAH

نمره 0 از 5
1,550,000 تومان
جنتل مانستر (GENTLE MONSTER) برندی کره‌ای که از سال 2011 فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته در این مدت کوتاه 41 شعبه رسمی و بزرگ در سراسر جهان احداث کند. حالا تبدیل به برندی شده که صاحب سبک است و نمونه‌هایی از بهترین و چشم‌نوازترین اکسسوری‌های لوکس یعنی عینک آفتابی را طراحی و تولید می‌کند. تنوع عینک‌های آفتابی و طبی این برند آنچنان زیاد است که بدون شک می‌تواند نظر افراد با هر سلیقه‌ای را جلب کند. عینک آفتابی زنانه برند جنتل مانستر (GENTLE MONSTER) مدل DEBORAH همچون یک تابلوی زیبا و یک اثر هنری ماندگار روی صورت شما خواهد درخشید.
عینک آفتابی جنتل مانستر زنانه مدل Absente
بستن

عینک آفتابی جنتل مانستر زنانه مدل Absente

نمره 0 از 5
1,550,000 تومان
جنتل مانستر یک برند کره‌ای است که فعالیت خود را در سال 2011 به صورت رسمی آغاز کرده است. از آن زمان تاکنون جنتل مانستر توانسته 41 نمایندگی در سراسر دنیا راه‌اندازی کند تا بتوانید نمونه‌های عینک آفتابی منحصر‌به‌فرد خود را مستقیماً به طرفدارانش عرضه کند. تنوع محصولات این برند از عینک آفتابی و عینک طبی بسیار زیاد است و تقریباً تمامی سلیقه‌ها را پوشش می‌دهد. به تازگی طراحان مشهوری با این برند به توافق رسیده‌اند و در نتیجه باید منتظر طرح‌های جدید و متفاوتی از این برند باشیم. عینک آفتابی جنتل مانستر (GENTLE MONSTER) مدل Absente یک نمونه عالی از عینک‌های این برند است که به زیبایی از ترکیب رنگ مشکی و طلایی بهره برده است.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top