GOTTI

گوتی (GOTTI) یک برند سوئیسی است که توسط یک متخصص بینایی به نام Sven Gotti و در سال 1993 میلادی تأسیس شده است. این برند در حال حاضر در بیش از 40 کشور دنیا دارای نمایندگی و فروشگاه رسمی است و هر 6 ماه نیز مجموعه جدیدی از کارهای خود را عرضه می‌کند. از نظر مؤسس این برند، طراحی عینک روندی آهسته، ذهنی و فنی است و در آن سبک به بالاترین درجه از سادگی تقسیم می‌شود. در عینک‌های آفتابی و عینک‌های طبی برند گوتی به جزئیات توجه ویژه‌ای شده و همین امر نیز باعث محبوبیت این برند شده است.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12
بستن

عینک آفتابی مربعی برند گوتی مدل PERCY360

نمره 0 از 5
2,400,000 تومان
گوتی یکی از محبوب‌ترین برندهای سوئیسی حوزه اکسسوری‌هایی لوکس و منحصر به فردی چون عینک است که در سال 1993 تأسیس شده است. این برند همواره در تلاش است تا در دوره‌های 6 ماهه مجموعه‌های جدیدی از کارهای خود را به بازار عرضه کند. محصولات گوتی در حال حاضر در 40 کشور دنیا به فروش می‌رسند. عینک آفتابی برند گوتی مدل PERCY360 یک نمونه اسپرت از عینک‌های آفتابی این برند است که با عدسی زمردی رنگ خود روی صورت شما خانم و آقای شیک‌پوش خواهد درخشید.
بستن

عینک آفتابی خلبانی برند گوتی مدل KOJAK

نمره 0 از 5
2,400,000 تومان
گوتی به عنوان یک مجموعه طراح و تولید‌کننده عینک‌های طبی و آفتابی برای اولین بار فعالیت خود را در سال 1993 میلادی در سوئیس شروع کرد. این برند توسط یک متخصص بینایی به نام Sven Gotti تأسیس شده است و طی سال‌ها فعالیت توانسته به نامی ماندگار و پیش‌رو در این حوزه تبدیل شود. راز موفقیت گوتی، خلاقیت، طراحی‌های جسورانه و ساختارشکنانه و البته استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب است. عینک آفتابی برند گوتی مدل KOJAK نمونه‌ای زیبا از عینک‌های خلبانی اسپرت است که برازنده صورت‌ خانم‌ها و آقایانی است که به دنبال یک نمونه سِت برای همسر و دوست خود هستند.
بستن

عینک آفتابی دودی گوتی فریم مربعی مدل TOMI

نمره 0 از 5
2,544,000 تومان
گوتی یکی از محبوب‌ترین برندهای سوئیسی است که در سال 1993 میلادی و توسط یک متخصص بینایی به نام Sven Gotti تأسیس شد. این برند پس از سال‌ها تلاش با طرح‌هایی خلاقانه، جسورانه و ساختارشکنانه توانسته به برندی تبدیل شود که در جای جای دنیا شناخته شده است. عینک آفتابی مربعی اسپرت گوتی مدل TOMI تجلی طراحی خلاقانه این برند در حوزه اکسسوری‌های لوکس و گران‌قیمت است. برای مشاهده و خرید عینک و کلیک کنید .
بستن

عینک آفتابی گوتی فریم مربعی مدل DARELL

نمره 0 از 5
2,368,000 تومان
گوتی یک برند سوئیسی است که در سال 1993 میلادی و توسط یک متخصص بینایی به نام Sven Gotti تأسیس شده است. این برند همواره از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا برای ساخت فریم‌های خود استفاده کرده و تقریباً هر 6 ماه یکبار نیز مجموعه‌ای جدید از کارهای خود را به دنیای مد و فشن عرضه می‌کند. عینک آفتابی گوتی مدل DARELL یک نمونه اسپرت زیبا با عدسی‌های سبز رنگ است که چهره متفاوتی برای شما به ارمغال خواهد آورد.

عینک طبی مستطیلی گوتی مدل RAUL

نمره 0 از 5
2,760,000 تومان
برند گوتی (GOTTI) از جمله برندهای سوئیسی است که در سال ۱۹۹۳ میلادی توسط یک متخصص بینایی به نام فلان تاسیس شده است. این برند همواره تلاش کرده تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت کارهایی را به دنیای مد و فشن عرضه کند که از کیفیت و استانداردهای بالایی برخوردار باشند. گوتی در دوره‌های شش ماهه مجموعه‌ای جدیدی از عینک‌های خود را ارائه می‌کند. عینک طبی برند گوتی (GOTTI) مدل RAUL طراحی فوق العاده ظریف و زیبایی دارد و ترکیب رنگ دو مدل قهوه‌ای رنگ و کرم رنگ، بسیار زیباست، مجذوب این عینک خواهید شد.

عینک طبی مستطیلی گوتی مدل MARLOT

نمره 0 از 5
2,380,000 تومان
برند گوتی (GOTTI) یکی از برندهای محبوب سوئیسی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۹۳ میلادی آغاز کرده و توسط یک متخصص بینایی به نام Sven Gotti تأسیس شده است. این برند همواره برای تولید فریم‌های عینک های طبی و آفتابی خود از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت استفاده کرده و در نتیجه مجموعه کارهای گوتی از استاندارد بالایی برخوردار هستند. GOTTI تلاش می‌کند تا همواره در دوره‌های شش ماهه مجموعه‌ جدیدی از عینک‌های آفتابی و طبی را به دنیای مد و فشن عرضه کند. عینک طبی برند گوتی (GOTTI) مدل MARLOT طراحی بسیار ساده ای در فریم و دسته‌ها داشته و در دو رنگ مشکی و سبز طراحی شده است. این کار به عنوان یک عینک مطالعه روزمره بهترین انتخاب برای خانم‌ها و آقایان خواهد بود.
بستن

عینک طبی مستطیلی گوتی مدل ABRY

نمره 0 از 5
2,760,000 تومان
برند گوتی (GOTTI) یکی از برترین برندهای سوئیسی است که فعالیت خود را در سال ۱۹۹۳ میلادی آغاز کرده است. این برند توسط یک متخصص بینایی به نام Sven Gotti تاسیس شده و در نتیجه محصولات این کمپانی از لحاظ کیفیت و مرغوبیت در ساخت، دارای بهترین عدسی عینک طبی هستند. گوتی از شروع فعالیت خود تلاش کرده تا در دوره‌های شش ماهه، مجموعه محصولات جدیدی را به دنیای مد و فشن عرضه کند. این برند در حال حاضر در بیش از ۴۰ کشور دنیا محصولات خود را به فروش می‌رساند. عینک طبی برند گوتی (GOTTI) مدل ABRY یکی از طراحی‌های ساده و خوش فرم این برند است که در دو رنگ سبز و مشکی تولید شده و یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استفاده روزمره خواهد بود.
بستن

عینک آفتابی مربعی گوتی مدل XANADU

نمره 0 از 5
2,400,000 تومان
برند گوتی (GOTTI) یکی از برندهای برتر سوئیسی است که در سال ۱۹۹۳ میلادی توسط یک متخصص بینایی به نام Sven Gotti تاسیس شده است. عینک‌های این برند همواره از کیفیت و استاندارهای بسیار بالایی در طراحی و ساخت برخوردار هستند چرا که از مواد اولیه مرغوب در تهیه آن‌ها استفاده می‌شود. GOTTI در حال حاضر در بیش از ۴۰ کشور دنیا محصولات خود را به فروش می‌رساند و همواره تلاش می‌کند در دوره‌های 6 ماهه محصولات جدیدی را به دنیای مد و فشن عرضه کند. عینک آفتابی برند گوتی (GOTTI) مدل XANADU طراحی زیبایی در فریم و دسته‌ها داشته و در دو رنگ سبز و مشکی تولید شده است. اگر به دنبال یک عینک روزمره باکیفیت و با اصالت هستید، این مدل بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

عینک طبی مستطیلی برند گوتی اورجینال مدل WOYS

نمره 0 از 5
2,960,000 تومان
برند گوتی (GOTTI) یک برند سوئیسی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۹۳ میلادی آغاز کرده و توسط یک متخصص بینایی به نام Sven Gotti تاسیس شده است. برند گوتی از زمان شروع فعالیت خود تلاش کرده تا در دوره‌های ۶ ماهه مجموعه جدیدی را از کارهای خود به بازار عرضه کند. به این ترتیب مشتریان این برند همواره مطمئن خواهد بود که کارهای عرضه شده به روز، جدید و مطابق مد روز هستند. عینک طبی مستطیلی برند گوتی (GOTTI) مدل WOYS طراحی بسیار ساده‌ای دارد، بنابراین اگر به دنبال یک کار سبک، راحت و تک رنگ هستید، این مدل می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.
بستن

عینک طبی مستطیلی برند گوتی اورجینال مدل WIGGY

نمره 0 از 5
2,760,000 تومان
برند گوتی (GOTTI) از جمله کمپانی‌های بین المللی است که فعالیت خود را در سال ۱۹۹۳ میلادی در سوئیس آغاز کرد. موسس این برند یک متخصص بینایی به نام Sven Gotti است. این مجموعه از زمان تاسیس خود تلاش کرده تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب، عینک‌های طبی با کیفیت بالا و طول عمر طولانی را عرضه کند. گوتی هر 6 ماه یکبار محصولات جدیدی به بازار عرضه می‌کند، بنابراین همواره می‌توانید مطمئن باشید که محصولات این برند به روز و جدید هستند. عینک طبی مستطیلی برند گوتی (GOTTI) مدل WIGGY یکی از طراحی‌های ساده این برند است که به دلیل وزن پایین و رنگی شکیل، انتخاب بسیاری از خانم‌ها و آقایان خواهد بود.

عینک طبی مستطیلی سبز برند گوتی GOTTI مدل URYO

نمره 0 از 5
2,760,000 تومان
برند گوتی (GOTTI) یکی از شرکت‌های بین‌المللی است که در سال ۱۹۹۳ میلادی توسط یک متخصص بینایی به نام Sven Gotti در کشور سوئیس تأسیس شد. این مجموعه در حال حاضر در زمینه طراحی و تولید عینک های طبی فعالیت دارد و همواره از مواد اولیه با کیفیت بالا و مرغوب در ساخت عینک‌های خود استفاده می‌کند. به همین دلیل نیز در حوزه اکسسوری‌هایی چون عینک آفتابی و طبی شهرت دارد. این برند تلاش می‌کند تا در دوره‌های 6 ماهه محصولات جدیدی را عرضه کند، به این ترتیب همواره به روز و مدرن خواهد ماند. عینک طبی مستطیلی برند گوتی (GOTTI) مدل URYO یک نمونه تمام فریم به رنگ سبز است که طراحی ساده‌ای دارد اما رنگ خاص و وزن پایین آن، مورد پسند خانم‌ها و آقایان بسیاری خواهد بود.
بستن

عینک طبی مستطیلی برند گوتی GOTTI مدل UDINE

نمره 0 از 5
2,760,000 تومان
برند گوتی (GOTTI) یک شرکت سوئیسی است که در زمینه طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت دارد. این برند در سال ۱۹۹۳ میلادی توسط یک متخصص بینایی به نام Sven Gotti تاسیس شده است و از آن زمان تاکنون تلاش کرده تا با طراحی و ساخت مجموعه‌های جدید در دوره‌های شش ماهه، محصولات خود را به روز و مدرن نگاه دارد. به همین دلیل همواره جوانان علاقه‌مند استفاده از کارهای این برند هستند. عینک طبی مستطیلی برند گوتی (GOTTI) مدل UDINE یک نمونه کارا اسپرت با فریم مشکی است که طراحی ساده‌ای داشته، سبک و راحت است و انتخاب خوبی برای استفاده روزانه خانم‌ها و آقایان خواهد بود.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top