JEAN FRANCOIS REY

JEAN FRANCOIS REY

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12
بستن

عینک طبی تمام فریم JEAN FRANCOIS REY مدل 2604

نمره 0 از 5
1,920,000 تومان
برند JEAN FRANCOIS REY در سال ۱۹۹۵ میلادی به عنوان یکی از خانه‌های طراحی، مد و دوخت لباس‌های شیک و مجلسی زنانه، فعالیت خود را آغاز کرد. این برند در ابتدای امر تنها به طراحی و تولید لباس مشغول بود اما به دلیل علاقه همسر موسس این برند به عینک، به مرور زمان کمپانی JEAN FRANCOIS REY به طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی پرداخت. یکی از مزیت‌های محصولات این برند استحکام بالای فریم‌ها است که به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوبی چون استات‌های انحصاری یا ترکیبی و فلزات سبک است. عینک طبی برند JEAN FRANCOIS REY مدل 2604 طراحی فوق‌العاده ساده‌ای دارد اما به دلیل استحکام بالا می‌تواند انتخاب مناسبی برای استفاده روزمره و همیشگی شما باشد.
بستن

عینک طبی مستطیلیJEAN FRANCOIS REY مدل 2599

نمره 0 از 5
1,920,000 تومان
برند JEAN FRANCOIS REY به عنوان یکی از مراکز طراحی و دوخت لباس‌های شیک و مجلسی زنانه در سال ۱۹9۵ میلادی فعالیت خود را آغاز کرد. همسر موسس این برند علاقه زیادی به عینک داشت و در نتیجه این کمپانی به مرور زمان عینک‌های آفتابی و طبی با طراحی‌های مختلف را به مجموعه کارهای خود اضافه کرد. یکی از دلایل پیشرفت سریع برند JEAN FRANCOIS REY در حوزه مد و فشن، استفاده از مواد اولیه مرغوب مانند استات‌های انحصاری یا ترکیبی و فلزات سبک است. عینک طبی برند JEAN FRANCOIS REY مدل 2599 با وجود اینکه از فلز ساخته شده، بسیار سبک و راحت است به طوری‌که در طول روز وزن آن را روی بینی خود احساس نخواهید کرد.
بستن

عینک طبی برند JEAN FRANCOIS REY مدل 2550

نمره 0 از 5
1,920,000 تومان
برند JEAN FRANCOIS REY فعالیت خود را در سال ۱۹۹۵ میلادی به عنوان یک خانه طراحی و دوخت لباس‌های شیک و زیبا آغاز کرد. اما همسر موسس این برند علاقه وافری به عینک‌های آفتابی و طبی داشت و به این ترتیب برند JEAN FRANCOIS REY در حوزه طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی ورود کرد. این برند به دلیل ارائه طرح‌های خلاقانه و مد روز و استفاده از مواد اولیه با کیفیت مانند فلزات سبک و استات‌های انحصاری یا ترکیبی به سرعت به شهرت رسید. عینک طبی برند JEAN FRANCOIS REY مدل 2550 یکی از کارهای زیبای این برند است به عنوان عینک مطالعه روزانه، بهترین انتخاب برای خانم‌ها و آقایان خواهد بود.
بستن

عینک طبی مستطیلیJEAN FRANCOIS REY مدل 1336

نمره 0 از 5
1,920,000 تومان
برند JEAN FRANCOIS REY به‌عنوان یکی از مطرح‌ترین برندهای طراحی و تولید لباس‌های شیک و زیبا برای خانم‌ها و آقایان در دهه ۸۰ میلادی فعالیت خود را آغاز کرد. همسر موسس این برند علاقه و توجه خاصی به عینک‌های آفتابی و طبی داشت و به همین دلیل نیز در سال ۱۹۹۵ میلادی، برند JEAN FRANCOIS REY تاسیس شد. این شرکت در حال حاضر مجموعه‌ای از طرح‌ها و مدل‌های خلاقانه با کیفیت بسیار بالا را طراحی و تولید می‌کند. عینک طبی برند JEAN FRANCOIS REY مدل 1336 یکی از طراحی‌های ساده این برند است که به عنوان بهترین مارک عینک طبی نیز شناخته می شود.
بستن

عینک طبی JEAN FRANCOIS REY فریم قهوه ای و مشکی مدل 1373

نمره 0 از 5
1,920,000 تومان
JEAN FRANCOIS REY فعالیت خود را از سال ۱۹۹۵ میلادی به عنوان یک مجموعه طراح و سازنده عینک‌های آفتابی و طبی با دانش فنی بالا و استانداردهای روز آغاز کرد. این برند در حال حاضر در زمینه تولید عینک های آفتابی و طبی به عنوان یک مجموعه نوآور، خلاق و مدرن شناخته می‌شود که همواره از رنگ‌های مهیج و جذاب برای طراحی کارهای خود استفاده می‌کند. عینک طبی برند JEAN FRANCOIS REY مدل 1373 ترکیب رنگ بسیار زیبایی در دسته‌ها و فریم داشته و به همین دلیل مورد علاقه خانم‌ها و آقایانی است که به دنبال کارهای با رنگ متفاوت و خاص هستند.
بستن

عینک طبی مستطیلی نیم فریم برند JEAN FRANCOIS REY مدل 2682

نمره 0 از 5
1,920,000 تومان
برند JEAN FRANCOIS REY در ابتدای فعالیت خود به عنوان یک مجموعه موفق در حوزه طراحی و تولید لباس‌های شیک زنانه و مردانه فعالیت می‌کرد اما در سال ۱۹۹۵ میلادی به اصرار همسر موسس JEAN FRANCOIS REY ، این کمپانی طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی را به مجموعه کارهای خود اضافه کرد. این برند برای ساخت محصولات خود از مواد اولیه باکیفیت، طرح‌های ظریف و مینیمالیستی و رنگ‌های جذاب و مهیج استفاده می‌کند. عینک طبی نیم فریم برند JEAN FRANCOIS REY مدل 2682 یکی از طراحی‌های ساده و اسپرت این برند است که تک رنگ بوده و مورد پسند خانم‌ها و آقایان ساده‌پوش خواهد بود.

عینک طبی مستطیلی فریم آبی برند JEAN FRANCOIS REY مدل 2681

نمره 0 از 5
1,920,000 تومان
برند JEAN FRANCOIS REY یک مجموعه فعال در حوزه طراحی و تولید لباس‌های شیک و زیبا بود که فعالیت خود را در سال ۱۹۹۵ میلادی به عنوان یک کمپانی طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی گسترش داد. این برند در ساخت عینک‌های خود از مواد اولیه با کیفیت بالا، رنگ‌های جذاب و مهیج، طرح‌های ظریف و مینیمالیستی آمیخته با مدرنیته استفاده می‌کند. عینک طبی برند JEAN FRANCOIS REY مدل 2681 طراحی ساده‌ای دارد اما ترکیب رنگ‌های طیف آبی در آن باعث شده تا انتخابی متفاوت و مهیج برای خانم‌ها و آقایان علاقمند به رنگ آبی باشد.

عینک طبی مارک JEAN FRANCOIS REY مدل 2680

نمره 0 از 5
1,920,000 تومان
برند JEAN FRANCOIS REY کار خود را در سال ۱۹۹۵ میلادی پس از یک دوره فعالیت به عنوان طراح و تولیدکننده لباس‌های شیک و زیبا آغاز کرد. این مجموعه همواره به عنوان یکی از کمپانی‌هایی شناخته می‌شود که از مواد اولیه باکیفیت، رنگ‌های مهیج و جذاب، خطوط مینیمالیستی و طراحی‌های بی‌عیب و نقص و با ظرافت و با اصالت در کارهای خود استفاده می‌کند. عینک طبی برند JEAN FRANCOIS REY مدل 2680 یکی از کارهای ساده، سبک و شیک این برند است که برای استفاده طولانی مدت و روزمره انتخاب مناسبی خواهد بود.

عینک طبی شیشه گرد قهوه ای برند JEAN FRANCOIS REY مدل 2679

نمره 0 از 5
1,920,000 تومان
برند JEAN FRANCOIS REY فعالیت خود را از سال ۱۹۹۵ میلادی آغاز کرد. این برند در ابتدا به طراحی و دوخت لباس‌های شیک و زیبا می‌پرداخت اما به مرور زمان به دلیل علاقه وافر همسر موسس به عینک‌‌های آفتابی و طبی، مجموعه JEAN FRANCOIS REY شروع به طراحی و تولید عینک های آفتابی و طبی با کیفیت بالا و با بهره‌‌گیری از دانش فنی و استانداردهای روز کرد. این برند به سرعت به یکی از مجموعه‌های با اصالت در این حوزه تبدیل شد. JEAN FRANCOIS REY از فلزات سبک، استات‌های انحصاری یا ترکیبی برای طراحی و تولید محصولاتش استفاده می‌کند. عینک طبی برند JEAN FRANCOIS REY مدل 2679 طراحی بسیار خاصی داشته و در نتیجه مورد پسند خانم‌ها و آقایان بسیاری خواهد بود.
بستن

عینک طبی مستطیلی برند JEAN FRANCOIS REYمشکی مدل 1375

نمره 0 از 5
1,920,000 تومان
JEAN FRANCOIS REY در سال ۱۹۹۵ میلادی فعالیت خود را به عنوان یک طراح و سازنده در حوزه عینک‌های آفتابی و طبی آغاز کرد. این برند همواره به عنوان یک کمپانی خلاق، نوآور و معاصر شناخته می‌شود که در طراحی کارهای خود از رنگ های مهیج، خطوط مینیمالیستی و همینطور مواد نوآورانه استفاده می‌کند. عینک طبی برند JEAN FRANCOIS REY مدل 1375 یک نمونه کار اسپرت با ترکیب رنگی عالی و مورد علاقه خانم‌ها و آقایانی است که همواره به دنبال یک کار متفاوت رنگی هستند.
بستن

عینک طبی JEAN FRANCOIS REY فریم قهوه ای مدل 1340

نمره 0 از 5
1,920,000 تومان
JEAN FRANCOIS REY در سال ۱۹۹۵ میلادی تأسیس شده و از آن زمان تاکنون در حوزه طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی با استانداردهای بالا و دانش فنی فعالیت دارد. این برند در حوزه مد و زیبایی به عنوان یک مجموعه خلاق، نوآور و مدرن شناخته می‌شود که از رنگ‌های جذاب و مهیج و خطوط مینیمالیستی برای طراحی عینک‌های خود استفاده می‌کند. عینک طبی برند JEAN FRANCOIS REY مدل 1375 عینک طبی با فریم قهوه ای عسلی، رنگ بسیار زیبایی داشته و تفاوت رنگ میان دسته و فریم این کار را به یک نمونه عینک اسپرت جذاب تبدیل کرده است.
بستن

عینک طبی مستطیلی برند JEAN FRANCOIS REY مدل 1334

نمره 0 از 5
1,920,000 تومان
JEAN FRANCOIS REY از دهه ۸۰ میلادی به عنوان یکی از مجموعه‌های طراحی و تولید لباس‌های شیک فعالیت می‌کرد. همسر موسسه این برند علاقه زیادی به عینک‌های آفتابی و طبی داشت و در نتیجه در سال ۱۹۹۵ برند JEAN FRANCOIS REY را با هم تاسیس کردند. این مجموعه به استفاده از طرح‌های ابتکاری با کیفیت بالا در طراحی عینک مشهور است و کارهای خود را بر اساس استانداردهای بالا و دانش فنی می‌سازد. عینک طبی برند JEAN FRANCOIS REY مدل 1334 با وجود اینکه یک نمونه ساده است به دلیل طرح‌های نامنظم رنگی روی فریم و دسته، انتخاب مناسبی برای خانم‌ها و آقایان خوش سلیقه خواهد بود.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top