JUDITH LEIBER

جودیس لیبر (JUDITH LEIBER) یک برند آمریکایی است که در سال 1963 میلادی توسط یک طراح معروف به نام جودیس لیبر تأسیس شده است. این برند در ابتدای امر در حوزه طراحی و تولید کیف‌های دستی برای کمپانی‌های دیگر فعالیت می‌کرد اما به مرور برند خود را راه‌اندازی کرده وشروع به تولید انواع اکسسوری‌ها از جمله عینک‌ آفتابی و طبی کرد. این برند در حال حاضر یکی از مجموعه‌های لوکس است که همواره در تولید اکسسوری‌های خود از الماس و یاقوت استفاده می‌کند. در برخی از نمونه کارهای جودیس لیبر می‌توانید نگین‌های رنگی سوارفسکی و کاشی‌های دست‌ساز را ببینید که به زیبایی کار شده‌اند. استفاده از المان‌های کوچک و خاص، یکی از جذابیت‌های منحصر‌به‌فرد این برند است.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12
بستن

عینک آفتابی زنانه برند JUDITH LEIBER مدل 1686

نمره 0 از 5
2,700,000 تومان
جودی لیبر (JUDITH LEIBER) از آن دسته برندهایی است که در ناحیه آمریکای شمالی مورد استقبال خانم‌ها و آقایان بسیاری قرار گرفته است. دلیل این امر استفاده از مواد اولیه با کیفیت و طراحی و تولید محصولات لاکچری است. این برند برای طراحی عینک‌های آفتابی خود همواره از نگین‌های درشت سوارفسکی رنگی کاشی‌های دست ساز استفاده می‌کند. همین موضوع باعث شده تا عینک‌های جودی لیبر یک انتخاب جذاب و مهیج برای خانم‌ها باشد. عینک آفتابی زنانه برند جودی لیبر (JUDITH LEIBER) مدل 1686 طراحی ساده‌ای در فریم دارد اما دسته‌ها پر از نگین‌های سوارفسکی هستند.
بستن

عینک آفتابی زنانه مربعی برند جودی لیبر مدل 1674

نمره 0 از 5
3,000,000 تومان
جودی لیبر (JUDITH LEIBER) از آن دسته برندهایی است که در آمریکای شمالی مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفته است و دلیل آن نیز طراحی و ساخت متفاوت عینک‌های آفتابی و طبی توسط این برند است. برند جودی لیبر جزو مجموعه‌های لوکس و لاکچری محسوب شده که همواره برای تولید کارهای خود از مواد اولیه باکیفیت و نگین‌های درشت سوارفسکی رنگی و کاشی‌های دست ساز در دسته عینک‌ها استفاده می‌کند. همین طراحی خلاق و رنگارنگ باعث شده تا این برند مورد علاقه خانم‌های بسیاری باشد. عینک آفتابی زنانه برند جودی لیبر (JUDITH LEIBER) مدل 1674 به دلیل طراحی یک گل زیبا و برگ پُر از نگین روی دسته، به عنوان یک نمونه کار مجلل و لوکس شناخته می شود.

عینک آفتابی زنانه برند جودی لیبر مدل 1661

نمره 0 از 5
2,900,000 تومان
جودی لیبر (JUDITH LEIBER) از جمله برندهایی است که در آمریکای شمالی مورد استقبال خانم‌ها و آقایان بسیاری قرار گرفته است. این برند همواره از مواد اولیه با کیفیت برای طراحی و ساخت محصولات خود همچون کیف، عینک‌های آفتابی و طبی و دیگر اکسسوری ها استفاده می‌کند. از جمله مواد اولیه‌ای که برند جودی لیبر از آن‌ها بهره می‌برد می‌توان به نگین‌های درشت سوارفسکی رنگی و کاشی‌های دست ساز اشاره کرد. عینک آفتابی زنانه برند جودی لیبر (JUDITH LEIBER) مدل 1661 یکی از نمونه کارهای این برند است که می‌توانید رنگ‌های جذاب و مهیج نگین‌ها را در دسته ببینید.

عینک طبی زنانه مستطیلی جودی لیبر فریم مشکی مدل 1665

نمره 0 از 5
2,400,000 تومان
جودی لیبر (JUDITH LEIBER) یکی از برندهای معروف آمریکایی است که محصولات طراحی و تولید شده توسط این برند، بسیار لوکس و لاکچری و البته بسیار گران‌قیمت هستند. طراحان این برند علاقه زیادی به طراحی و تولید اکسسوری‌های مملو از الماس و یاقوت دارند. در برخی از عینک‌های خاص این برند از نگین‌های سوارفسکی رنگی و حتی کاشی‌های دست‌ساز استفاده می‌شود. همین المان‌های کوچک روی دسته‌ هستند که جودی لیبر را به یک برند جذاب، لوکس و مهیج تبدیل کرده‌اند. عینک طبی برند جودی لیبر (JUDITH LEIBER) مدل 1665 به عنوان یک عینک طبی، ظرافت‌های بسیاری دارد که مورد پسند خانم‌های علاقمند به اکسسوری‌های لوکس و متفاوت است.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top