LAFONT

برند لافونت (LAFONT) در سال 1923 میلادی فعالیت خود را به عنوان یک فروشگاه عینک‌های طبی و تجهیرات بینایی در قلب شهر مادلین پاریس آغاز کرد. بنیانگذاران این برند یعمی فیلیپ و لورنس، همواره عینک را به عنوان یک اکسسوری جذاب و رنگارنگ در نظر می‌گرفتند و ساخت یک عینک جدید را تنها با یک طرح ساده شروع می‌کردند. از جمله مهمترین ویژگی‌ عینک‌های لافونت می‌توان به دقت بالا در مونتاژ، توجه بسیار به جزئیات، تعادل و یکنواختی در طراحی هماهنگ و سبکی و راحتی در استفاده روزمره اشاره کرد. لافونت معتقد است شما باید از پوشیدن عینک‌های این برند لذت ببرید و جزئیات و پیچیدگی‌های کار با شخصیت شما هم‌خوانی داشته باشد.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12

عینک طبی گرد برند لافونت مدل ARM

نمره 0 از 5
3,100,000 تومان
لافونت (LAFONT) یکی از برندهای فرانسوی است که فعالیت خود را در سال ۱۹۲۳ میلادی با افتتاح یک فروشگاه عینک و تجهیزات جانبی در ناحیه مادلین پاریس آغاز کرد. این برند در طی سال‌ها فعالیت خود توانسته مجموعه‌ای از صدها نمونه منحصر به فرد از عینک‌ های آفتابی و طبی را به دنیای بی‌انتهای مد و فشن عرضه کند. لافونت از مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا برای ساخت عینک‌های خود استفاده می‌کند و تلاش کرده سبک زندگی فرانسوی و زیبایی و شکوه پاریس را در کارهای خود وارد کند. عینک طبی گرد برند لافونت (LAFONT) مدل ARM یکی از ساده‌ترین طرح‌های این برند است که به دلیل وزن بسیار پایین مورد پسند خانم‌ها و آقایان شیفته فریم های گرد خواهد بود.
بستن

عینک طبی مستطیلی برند لافونت اصل مدل THE

نمره 0 از 5
3,400,000 تومان
لافونت (LAFONT) یک برند فرانسوی است که در سال ۱۹۲۳ میلادی در ناحیه مادلین پاریس فعالیت خود را به عنوان یک فروشگاه عینک و تجهیزات بینایی آغاز کرد. این برند در بیش از 90 سال فعالیت توانسته محصولات بسیار متنوع و با کیفیتی را به بازار عرضه کند. عینک طبی برند لافونت (LAFONT) مدل THE یکی از کارهای بسیار سبک و راحت این برند است که می‌تواند انتخابی عالی برای خانم‌ها و آقایانی باشد که به دنبال یک طرح متفاوت اما ماندگار هستند.

عینک طبی مستطیلی برند لافونت اصل تمام فریم طرح پلنگی مدل TAND

نمره 0 از 5
1,450,000 تومان
برند لافونت (LAFONT) در سال ۱۹۲۳ میلادی توسط لویی لافونت و به عنوان یک فروشگاه عینک و تجهیزات بینایی در ناحیه مادلین پاریس افتتاح شد. در طی کمتر از یک قرن فعالیت، این برند توانسته صدها نمونه منحصر به‌ فرد از عینک‌های آفتابی و طبی را طراحی و عرضه کند. عینک طبی لافونت (LAFONT) مدل TAND یک نمونه از کارهای ساده، سبک و راحت این برند است که انتخاب مناسبی برای استفاده روزانه بسیاری از خانم‌ها و آقایان خواهد بود.

عینک طبی مستطیلی برند لافونت اصل تمام فریم قهوه ای مدل RUSH

نمره 0 از 5
2,000,000 تومان
لافونت (LAFONT) یکی از برندهایی است که در حوزه عینک و تجهیزات بینایی فعالیت می‌کند و در سال ۱۹۲۳ میلادی در پاریس تاسیس شده است. این برند به عنوان یکی از مجموعه‌هایی است که در زمینه تولید فریم‌های انحصاری فعالیت دارد و در سراسر جهان شناخته می شود. لافونت همواره از ترکیب رنگ‌ها و شکل‌های منحصر به فرد برای طراحی عینک‌های خود استفاده می‌کند. عینک طبی برند لافونت (LAFONT) مدل RUSH یک طراحی ساده اما با ترکیب رنگی زیبا است که با طیف رنگی قهوه‌ای می‌تواند انتخاب مناسبی برای خانم‌ها و آقایان علاقمند به فریم‌های مستطیل شکل باشد.
بستن

عینک طبی مستطیلی برند لافونت اصل مدل MERM

نمره 0 از 5
1,604,000 تومان
لافونت (LAFONT) در سال ۱۹۲۳ به عنوان یک فروشگاه عینک‌های طبی و تجهیزات بینایی در شهر مادلین پاریس افتتاح شد. این برند در طول بیش از ۹۰ سال گذشته توانسته مجموعه کارهای خود را آنچنان گسترش دهد که مورد پسند بسیاری از افراد باشد. در طراحی و ساخت عینک‌های طبی این برند از سبک‌های اصیل فرانسوی و ترکیب رنگ‌های زیبایی از تیره تا روشن استفاده می‌شود. عینک طبی برند لافونت (LAFONT) مدل MERM یک عینک نیم فریم با طرحی زیبا و تکرار شونده است که ترکیب رنگ‌ها در آن بسیار جذاب و مهیج هستند.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top