Molsion

برند Molsion در سال 2011 میلادی تأسیس شده و در واقع بخشی از گروه France ESSILOR است که در حوزه طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت دارد. این برند برای طراحی مجموعه کارهای خود از محیط اطراف، هنر و فرهنگ پاپ الهام گرفته و همواره تلاش کرده تا اکسسوری‌هایی لوکس و برجسته را به دنیای مد و فشن معرفی کند. Molsion باطراحی‌های جاه‌طلبانه و ساختارشکنانه خود توانسته در مدتی کوتاه آن هم در میان انبوهی از برندهای برجسته، به عنوان یک مجموعه موفق در حوزه اکسسوری‌هایی چون عینک آفتابی و طبی موفق عمل کند. طرفداران این برند شیفته رگه‌های اصالت نهفته در هر طرح هستند.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12

عینک آفتابی زنانه برند MOLSION مدل 6062

1,377,000 تومان
برند MOLSION در سال 2011 تأسیس شد و به عنوان یک برند تولید کننده عینک‌های آفتابی و طبی، بخشی از گروه France ESSILOR است. MOLSION به عنوان یک برند شناخته شده برای طراحی و تولید محصولات و اکسسوری‌های لوکس و برجسته خود از مد و فشن مناطق مختلف، طراحی و هنر و فرهنگ پاپ الهام می‌گیرد. این برند معتقد است که کسانی که با چشمان خود به دنیا نگاه می‌کنند و به وضعیت چالش‌برانگیز موجود اعتقاد دارند، از زندگی روزمره الهام گرفته و مستقل از دنیای بیرون هستند. این برند تلاش می‌کند صداقت و منحصر به فرد بودن را با طراحی‌های خود به مصرف‌کننده اعطا کند. عینک آفتابی MOLSION مدل 6062 با طراحی خاص و متفاوتش، چهره جدیدی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
بستن

عینک آفتابی زنانه آبی مربعی مولسیون MOLSION مدل 7016

نمره 0 از 5
1,377,000 تومان
برند مولسیون (MOLSION) فعالیت خود را از سال ۲۰۱۱ میلادی آغاز کرده و در همین مدت کوتاه توانسته خود را به عنوان یکی از مجموعه‌های موفق در حوزه طراحی و ساخت اکسسوری های لوکس همچون عینک آفتابی و طبی به اثبات برساند. این برند در طراحی و تولید محصولات خود از روش‌های مختلف طراحی، هنرهای گوناگون و همینطور فرهنگ پاپ ایده می‌گیرد. عینک آفتابی آبی مربعی برند مولسیون (MOLSION) مدل 7016 یکی از کارهای فوق العاده زیبای این برند است که در آن می‌توانید فریم دو بخشی را ببینید که ظاهری باشکوه به این عینک زنانه داده است.

عینک آفتابی زنانه قهوه ای برند مولسیون مدل 6051

نمره 0 از 5
1,377,000 تومان
برند مولسیون (MOLSION) در سال ۲۰۱۱ میلادی تاسیس شده و از جمله مجموعه‌های موفق در حوزه مد و فشن است که در مدتی کوتاه توانسته به شهرت برسد. این برند برای طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی خود از مناطق مختلف، روش‌های طراحی، هنر و فرهنگ پاپ ایده می‌گیرد. عینک طبی برند مولسیون (MOLSION) مدل 6051 یکی از کارهای زیبای این برند است که با تلفیقی زیبا از فلز و کائوچو ساخته شده، طراحی بسیار متفاوت و ترکیب رنگی بسیار زیبا دارد. بنابراین اگر به دنبال یک کار خاص هستید این عینک بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.
عینک آفتابی زنانه مربعی MOLSION مدل 6063
بستن

عینک آفتابی زنانه مربعی MOLSION مدل 6063

نمره 0 از 5
2,250,000 تومان
از ورود برند Molsion به دنیای مد و فشن زمان زیادی نمی‌گذرد اما از سال 2011 این برند توانسته هم قدم با برندهای شناخته شده و قدمی حوزه مد، پوشاک، فشن و اکسسوری‌های لوکس هم‌مسیر شده و با طراحی‌های خاص و جاه‌طلبانه خود، توانسته میان انبوهی از نام‌های تجاری که به عبارتی ساده غول‌های دنیای فشن هستند جایگاهی برای خود داشته باشد. این برند همواره از محیط اطراف، هنر و طراحی، فرهنگ پاپ و ... برای طراحی محصولات جدید خود الهام می‌گیرد و به همین دلیل می‌توانید رگه‌هایی از اصالت را در کارهای این برند ببینید. عینک آفتابی MOLSION مدل 6063 از جمله نمونه‌های طراحی با پشتوانه فرهنگی و هنری است که می‌تواند روی صورت شما بانوی شیک‌پسند بدرخشد.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top