NEUBAU

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12
بستن

عینک طبی مربعی NEUBAU مدل T005

نمره 0 از 5
4,490,000 تومان
برند NEUBAU یک برند اتریشی است که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۶ میلادی آغاز کرده و در همین مدت کوتاه توانسته به یکی از کمپانی‌های موفق و مطرح در حوزه اکسسوری‌هایی چون عینک آفتابی و طبی تبدیل شود. NEUBAU همواره تلاش کرده تا با ارائه فریم‌های خلاقانه و مدرن، در میان رقبای اصلی و قدیمی خود بدرخشد. این برند از ابتدای فعالیت خود در حوزه عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت می‌کرده و هم اکنون نیست به این کار مشغول است. عینک طبی برند NEUBAU مدل T005 با قابی ساده و مربعی در دو رنگ نقره‌ای و طلایی طراحی و تولید شده که می‌تواند به عنوان یک عینک مطالعه اسپرت، بهترین انتخاب برای شما باشد.

عینک طبی خلبانی NEUBAU اورجینال فریم نقره ای مدل T036

نمره 0 از 5
2,350,000 تومان
برند NEUBAU یکی از برندهای اروپایی نوپا است که در سال ۲۰۱۶ میلادی در کشور اتریش راه‌اندازی شده است. NEUBAU در حال حاضر در زمینه طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی برای خانم‌ها و آقایان فعالیت می‌کند که توانسته در همین مدت کوتاه با وجود رقبای قدیمی و قدرتمند خود حرفی برای گفتن در بازار عینک داشته باشد. عینک طبی برند NEUBAU مدل T036 یک کار ساده به فرم خلبانی است که به دلیل طراحی سبک و راحت انتخاب بسیاری از خانم‌ها و آقایان خواهد بود.
بستن

عینک طبی زنانه مربعی NEUBAU اورجینال فریم قهوه ای مدل T017

نمره 0 از 5
3,390,000 تومان
برند NEUBAU از جمله برندهای اروپایی است که در سال ۲۰۱۶ میلادی در کشور اتریش تأسیس شده است. NEUBAU در حال حاضر در زمینه طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت دارد و توانسته در مدت کوتاه حضور خود در این حوزه سبکی برای ارائه و عرضه در میان رقبای اصلی و قدیمی داشته باشد. عینک طبی برند NEUBAU مدل T017 یک نمونه ساده از کارهای این برند است که ترکیب رنگ قهوه‌ای فریم و رنگ مشکی دسته توانسته طرحی زیبا ایجاد کند که مورد پسند خانم‌ها و آقایان بسیاری است.

عینک طبی زنانه مستطیلی NEUBAU اورجینال مدل T001

نمره 0 از 5
1,990,000 تومان
برند NEUBAU در سال ۲۰۱۶ میلادی راه‌اندازی شده و یکی از برند‌های و در همین مدت کوتاه توانسته به یکی از برندهای موفق در حوزه اکسسوری‌هایی چون عینک آفتابی و طبی تبدیل شود. NEUBAU به عنوان یک مجموعه نوپا و جدید توانسته در میان رقبای اصلی و قدیمی سبکی برای ارائه عینک‌های آفتابی و طبی داشته باشد. این برند در اتریش تأسیس شده و در حال حاضر در زمینه طراحی و تولید انواع عینک فعالیت می‌کند. عینک طبی NEUBAU مدل T001 یکی از ساده‌ترین کارهای این برند است که بهترین انتخاب برای افرادی است که به دنبال یک عینک باکیفیت هستند.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top