PERSOL

پرسول (PERSOL) یک برند عینک لوکس ایتالیایی است که در زمینه طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی تخصص دارد. پروسل یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های تولید کنند عینک در جهان است که در سال 1917 تأسیس شده و نام آن به ایتالیایی مترادف با واژۀ “برای خورشید” است. این شرکت به مرور محصولات متنوعی را به مجموعه کارهای خود اضافه کرد و در حال حاضر غیر از عینک پرسول اصل، عینک ورزشی نیز ارائه می‌کند. نشانه عینک پروسول یک پیکان نقره‌ای است که همواره در گوشه قاب عینک‌های آفتابی این برند خودنمایی می‌کند. پرسول برای تولید عینک‌های خود از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت استفاده می‌کند و به همین دلیل نیز قیمت عینک پرسول اورجینال بیشتر از نمونه کارهای مشابه است.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12
بستن

عینک آفتابی خلبانی پرسول مدل 9714

نمره 0 از 5
3,152,000 تومان3,824,000 تومان
برند پرسول (PERSOL) از جمله برندهای محبوبی است که در زمینه طراحی و تولید عینک آفتابی و طبی فعالیت دارد. این برند در سال ۱۹۱۷ میلادی و با هدف طراحی و تولید عینک‌های مخصوص برای خلبان‌ها و رانندگان مسابقات رالی تاسیس شده و از آن زمان تاکنون محصولات دیگری را همچون عینک آفتابی و طبی نیز به کارهای خود اضافه کرده است. پرسول همواره برای تولید محصولات خود از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا مانند استات‌های منحصر به فرد و لنزهای کریستال استفاده می‌کند، به همین جهت در حوزه مد و فشن به شهرت جهانی رسیده است. عینک آفتابی برند پرسول (PERSOL) مدل 9714 طراحی زیبایی در فریم داشته و ترکیب رنگ قاب و دسته‌ها مورد پسند خانم‌ها و آقایان بسیاری قرار خواهد گرفت. این مدل در طیف وسیعی از رنگ قهوه‌ای و مشکی طراحی و تولید شده است.
بستن

عینک آفتابی بیضی پرسول مدل 8649

نمره 0 از 5
3,440,000 تومان4,144,000 تومان
برند پرسول (PERSOL) یکی از لوکس‌ترین و قدیمی‌ترین برندهایی است که در زمینه طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت دارد. این برند در سال ۱۹۱۷ میلادی و با هدف ساخت عینک‌های مناسب برای خلبان‌ها و رانندگان مسابقات رالی تاسیس شد اما به مرور زمان محصولات دیگری همچون عینک آفتابی و طبی را به مجموعه کارهای خود اضافه کرد. پرسول از لحاظ کیفیت، یکی از برندهای مشهور دنیا است چرا که همواره در تولید محصولات خود از مواد اولیه با کیفیت بالا مانند فریم‌های استات منحصر به فرد و لنزهای کریستال استفاده می‌کند. عینک آفتابی برند پرسول (PERSOL) مدل 8649 به عنوان یک طرح زیبا از کلاب مستر می‌تواند انتخاب مناسبی برای کسانی باشد که علاقه خاصی به این نوع فریم‌ها داشته و از طرفی ترکیب رنگ‌های قهوه‌ای را می‌پسندند.
بستن

عینک طبی خلبانی پرسول فریم مشکی مدل 9649

نمره 0 از 5
5,700,000 تومان
پرسول (PERSOL) از جمله برندهای ایتالیایی است که از سال ۱۹۱۷ میلادی شروع به تولید و طراحی عینک‌های مخصوص برای خلبان‌ها و رانندگان مسابقات رالی کرد. پرسول به مرور زمان دامنه فعالیت خود را گسترش داد و در حال حاضر به یکی از مجموعه‌های مشهور و محبوب در حوزه تولید عینک‌های آفتابی و طبی تبدیل شده است. عینک طبی برند پرسول (PERSOL) مدل 9649 یک نمونه تمام فریم است که به رنگ مشکی کار شده و می‌تواند انتخاب عالی برای خانم‌ها و آقایانی باشد که علاقه خاصی به فریم‌های خلبانی دارند.

عینک طبی مستطیلی پرسول نیم فریم قهوه ای مدل 8359

نمره 0 از 5
3,580,000 تومان
پرسول (PERSOL) به عنوان یک برند نام آشنا در حوزه طراحی و تولید عینک‌های خلبانی و عینک‌های مخصوص رانندگان مسابقات رالی از سال ۱۹۱۷ میلادی فعالیت می‌کند. این برند از جمله مجموعه‌هایی است که تمرکز خود را روی طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی گذاشته و توانسته در طول سالیان سال به یکی از کمپانی‌های مشهور و محبوب در این زمینه تبدیل شود. عینک طبی برند پرسول (PERSOL) مدل 8359 یکی از کارهای کلاب مستر این برند است که دارای ترکیب رنگ زیبایی از رنگ‌های قهوه‌ای تیره و روشن بوده و به همین دلیل می‌تواند با بسیاری از لباس‌های شما سِت شود.

عینک آفتابی مستطیلی برند پرسول اصل مدل 8139

نمره 0 از 5
2,220,000 تومان
پرسول (PERSOL) برندی که از نخستین روزهای پرواز انسان شروع به تولید عینک‌های مخصوص برای خلبان‌ها و همینطور رانندگان مسابقات رالی کرده است. پرسول در سال ۱۹۱۷ میلادی تاسیس شده و از آن زمان تاکنون تمرکز خود را روی تولید عینک‌های آفتابی و طبی گذاشته است. عینک آفتابی برند پرسول (PERSOL) مدل 8139 یک نمونه ویفر زیبا از کارهای فاخر این برند است که ترکیب رنگ فوق‌العاده آن جلوه‌ای از غروب خورشید را دارد.

عینک طبی مستطیلی برند PERSOL اورجینال فریم قهوه ای مدل 3189

نمره 0 از 5
3,300,000 تومان
پرسول (PERSOL) از نخستین روزهای پرواز انسان با هدف طراحی و ساخت عینک‌های مخصوص خلبان‌ها و رانندگان رالی پا به دنیای بی‌انتهای مد و فشن گذاشت. این برند در سال ۱۹۱۷ میلادی تأسیس شده و در طول سالیان طولانی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین، لوکس‌ترین و البته باکیفیت‌ترین کمپانی‌های طراحی و ساخت عینک‌های طبی و آفتابی در جهان شناخته می‌شود. عینک طبی برند پرسول (PERSOL) مدل 3189 یک نمونه مستطیلی اسپرت و از جمله کارهای خاص این برند است که با ترکیب رنگی زیبا برازنده صورت خانم ها و آقایان بسیاری خواهد بود.

عینک طبی مستطیلی PERSOL اورجینال فریم قهوه ای مدل 3188

نمره 0 از 5
3,380,000 تومان
برند پرسول (PERSOL) از سال ۱۹۱۷ میلادی فعالیت خود را به عنوان اولین طراح و تولیدکننده عینک‌های مخصوص برای خلبان‌ها و رانندگان مسابقات اتومبیل‌رانی آغاز کرد. این برند در طول بیش از یک قرن فعالیت توانسته به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و لوکس‌ترین برندهای عینک آفتابی و طبی در جهان شناخته شود. عینک طبی پرسول (PERSOL) مدل 3188 یکی از جذاب‌ترین طرح‌های اسپرت این برند است که به دلیل ترکیب رنگ زیبا مورد پسند خانم‌ها و آقایان بسیاری است.

عینک طبی پرسول اصل فریم کائوچویی مدل 3179

نمره 0 از 5
2,780,000 تومان
پرسول (PERSOL) از جمله برندهایی است که از ابتدای فعالیت خود یعنی در سال ۱۹۱۷ در حوزه طراحی، ساخت و تولید عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت می‌کند. از اولین نمونه کارهای این برند می‌توان به عینک‌های مخصوص خلبان‌ها و رانندگان مسابقات رالی اشاره کرد که پروسل کماکان در این زمینه در حال فعالیت است. پرسول به دلیل کیفیت بالای ساخت، تنوع در طراحی و استفاده از طراحان مجرب، به سرعت در دنیای مد و فشن شناخته شد. عینک طبی برند پرسول (PERSOL) مدل ۳۱۷۹ از جمله نمونه‌های زیبای این برند است که با رنگ قهوه‌ای روشن و عسلی خود انتخاب بسیاری از خانم‌ها و آقایان شیک پوش است.

عینک طبی مربعی برند پرسول فریم قهوه ای مدل 3175

نمره 0 از 5
2,300,000 تومان
پرسول (PERSOL) از معدود برندهایی است که از ابتدا در حوزه اکسسوری‌هایی چون عینک آفتابی و طبی فعالیت می‌کرده است. این برند در سال 1917 تأسیس شده و در شروع فعالیت خود طراح و تولیدکننده عینک‌های مخصوص خلبان‌ها و رانندگان مسابقات رالی بود. پرسول اما به سرعت توانست در دنیای بی‌انتهای مد و فشن شناخته شود و در حال حاضر به عنوان برندی باکیفیت و بااصالت مشهور است. عینک طبی برند پرسول (PERSOL) مدل ۳۱۷۵ یک نمونه اسپرت عالی از عینک‌های باکیفیت پرسول است که به دلیل طراحی ساده و شیک، مورد پسند خانم‌ها و آقایان بسیاری است.

عینک آفتابی خلبانی برند پرسول فریم مشکی مدل 3159

نمره 0 از 5
3,500,000 تومان
پرسول (PERSOL) از جمله برندهای ایتالیایی است که سال‌های سال در زمینه طراحی و ساخت عینک‌های خلبانی و عینک‌های مخصوص مسابقات رالی فعالیت می‌کند. پروسل یکی از معدود برندهایی است که تمرکز خود را روی طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی گذاشته و آنقدر در این حوزه موفق بوده که توانسته به یکی از بهترین‌های مد و فشن تبدیل شود. عینک آفتابی برند پرسول (PERSOL) مدل 3159 برای عاشقان طرح‌های خلبانی بهترین انتخاب خواهد بود چرا غیر از کیفیت بالای ساخت، ظرافت و زیبایی آن همه را شیفته خود خواهد کرد.

عینک آفتابی خلبانی برند پرسول فریم مشکی مدل 3155

نمره 0 از 5
2,200,000 تومان
برند پرسول (PERSOL) به عنوان یک برند شناخته شده در حوزه عینک‌های آفتابی و طبی در سال ۱۹۱۷ در ایتالیا تأسیس شده و به عنوان یکی از برندهای مشهور این حوزه در سراسر دنیا شناخته شده است. اولین تولیدات پرسول عینک‌های مخصوص برای خلبان‌ها و رانندگان مسابقات رالی بود و در حال حاضر نیز به همین کار مشغول است. عینک آفتابی برند پرسول (PERSOL) مدل 3134 به نوعی ورژن جدید عینک‌های خلبانی بوده و در طراحی آن تغییراتی ایجاد شده است. این عینک اسپرت برای خانم‌ها و آقایانی که علاقه خاصی به مدل‌های خلبانی دارند انتخابی شایسته خواهد بود.

عینک طبی گرد برند PERSOL فریم قهوه ای مدل 3147

نمره 0 از 5
2,680,000 تومان
پرسول (PERSOL) از همان ابتدای امر یعنی در سال 1917 در زمینه طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت می‌کرده و به عنوان اولین کمپانی تولیدکننده عینک‌های مخصوص خلبان‌ها و رانندگان مسابقات رالی شناخته می‌شود. این برند در حال حاضر انواع عینک‌های آفتابی و طبی زنانه، مردانه و اسپرت را طراحی و عرضه می‌کند. عینک طبی برند پرسول (PERSOL) مدل 3147 از جمله نمونه‌های ظریف و زیبایی است که به دلیل رنگ جذاب و گیرا برای خانم‌ها و آقایانی با تیپ‌های مختلف انتخابی عالی و شایسته خواهد بود.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top