Roberto Cavalli

روبرتو کاوالی (Roberto Cavalli) اولین فروشگاه خود ار در سال 1972 میلادی در فلورانس تأسیس کرد. این برند تا پیش از اینکه فروشگاه خود را راه‌‌اندازی کند موفق شده بود برای اولین بار چاپ روی چرم را اختراع کند و به همین دلیل نیز در دنیای مد و فشن اندکی شناخته شده بود. اما افتتاح فروشگاه نقطه شروع خوبی برای ارائه محصولات متنوعی بود که روبرتو کاوالی تولید می‌کرد. این برند در حال حاضر در زمینه‌های متنوعی از دنیای مد و فشن از طراحی و تولید لباس زنانه و مردانه گرفته تا لباس زیر، عطر و ادکلن، برخی از اکسسوری‌ها و خصوصاً عینک روبرتو کاوالی فعالیت دارد. تنوع عینک Roberto cavalli بسیار بالاست و به همین دلیل نیز توانسته طرفداران بسیاری با سلیقه‌های مختلف داشته باشد.برای مشاهده برندهای دیگر و خرید عینک کلیک کنید.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12
بستن

عینک طبی زنانه روبرتو کاوالی مدل 5044

نمره 0 از 5
2,236,000 تومان
برند روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) از جمله اولین برندهایی است که توانسته در سال ۱۹۷۰ میلادی برای اولین بار چاپ روی چرم را انجام دهد. این برند فروشگاه خود را در سال ۱۹۷۲ میلادی افتتاح کرد که در آن به عرضه شلوارهای جین با طرح‌های خاص و همینطور محصولات چرمی چاپ شده می‌پرداخت. روبرتو کاوالی در حال حاضر در حوزه‌های مختلفی همچون لباس زنانه و مردانه، عطر و ادکلن و اکسسوری‌هایی چون ساعت، زیورآلات و عینک آفتابی و طبی فعالیت دارد. عینک طبی برند روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) مدل 5044 یکی از کارهای خیلی ساده و شکیل این برند است که در دو رنگ طراحی شده و انتخابی مناسب برای استفاده روزمره خواهد بود.
بستن

عینک طبی زنانه روبرتو کاوالی مدل 5040

نمره 0 از 5
2,365,000 تومان
روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) یکی از برندهای مشهور و محبوب ایتالیایی است که فعالیت خود را در سال ۱۹۷۲ میلادی با افتتاح یک بوتیک طراحی و تولید شلوارهای جین با طراحی‌های خاص و محصولات چرمی چاپ شده، آغاز کرد. این برند در حال حاضر در حوزه‌های مختلفی از دنیای مد و فشن، از لباس زنانه و مردانه گرفته تا کیف و کفش و انواع اکسسوری‌ها چون ساعت، عطر و ادکلن، زیورآلات و عینک آفتابی و طبی فعالیت دارد. عینک طبی روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) مدل 5040 یک نمونه کار فوق العاده زیبا با طراحی منحصر به فرد روی دسته است که به عنوان یک عینک مطالعه مجلل، روی صورت شما خواهد درخشید.

عینک طبی زنانه ROBERTO CAVALLI مدل 934

نمره 0 از 5
2,265,000 تومان2,445,000 تومان
روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) از جمله اولین برندهایی بود که برای اولین بار در جهان توانست چاپ روی چرم را در سال ۱۹۷۰ میلادی اختراع کند. روبرتو اولین فروشگاه خود را که شامل محصولات چرمی و شلوارهای جین با طراحی های خاص بود در سال ۱۹۷۲ در فلورانس افتتاح کرد. این برند به مرور محصولات دیگری همچون لباس‌های زنانه و مردانه، عطر، ادکلن، کیف و کفش و اکسسوری‌هایی چون ساعت و عینک آفتابی و طبی را به مجموعه خود اضافه کرد. عینک طبی برند روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) مدل 934 یکی از طراحی‌های زیبای این برند است که به عنوان بهترین مارک عینک طبی شناخته می‌شود و طبق راهنمای خرید عینک با توجه به نوع صورت، انتخاب مناسبی برای خانم‌ها با فرم صورت گرد خواهد بود.

عینک طبی زنانه روبرتو کاوالی مدل 763

نمره 0 از 5
2,300,000 تومان
روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) یکی از برندهای مشهور ایتالیایی است که اولین فروشگاه خود را در سال ۱۹۷۱ میلادی در فلورانس افتتاح کرد. این برند در اولین بوتیک خود به عرضه شلوارهای جین با طراحی‌های خاص و محصولاتی چرمی که بر روی آن‌ها چاپ انجام شده بود، پرداخت. اما به مرور زمان توانست در حوزه‌های دیگری از مد و فشن مانند لباس‌های زنانه و مردانه، کیف و کفش و اکسسوری‌هایی چون عطر و ادکلن، ساعت و عینک آفتابی و طبی وارد شود. عینک طبی برند روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) مدل 763 بسیار زیباست چرا که طراحی عدسی این کار به گونه‌ای است که یکی از زیباترین انواع شیشه عینک طبی را داشته و باعث شده تا این کار مورد پسند خانم‌های بسیاری قرار بگیرد و آن را به عنوان یک عینک مطالعه شیک انتخاب کنند.

عینک آفتابی زنانه خلبانی روبرتو کاوالی مدل 1057

نمره 0 از 5
5,930,000 تومان
روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) به عنوان یک برند طراح و تولیدکننده لباس‌های زنانه و مردانه، عطر، ادکلن و اکسسوری‌های دیگری چون ساعت و عینک آفتابی و طبی فعالیت خود را در سال ۱۹۷۲ میلادی با افتتاح یک بوتیک در فلورانس ایتالیا آغاز کرد. روبرتو‌کاوالی در حال حاضر یکی از برندهای محبوب و مشهور ایتالیایی در حوزه مد و فشن است. عینک آفتابی برند روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) مدل 1057 مانند یک اثر هنری، دارای تزئینات زیبایی روی دسته بوده که این کار را به یک نمونه منحصر به فرد، لوکس و مجلسی تبدیل کرده است.

عینک آفتابی زنانه خلبانی ROBERTO CAVALLI مدل 880

نمره 0 از 5
2,560,000 تومان
روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) یکی از برندهای ایتالیایی است که فعالیت خود را در سال ۱۹۷۲ با افتتاح یک فروشگاه طراحی و عرضه شلوار های جین با طرح‌های خاص آغاز کرد. روبرتو کاوالی به مرور محصولات دیگری را به مجموعه کارهای خود اضافه کرد و در حال حاضر در حوزه طراحی و تولید انواع لباس زنانه و مردانه، اکسسوری‌های لوکس مانند عینک آفتابی و طبی، ساعت، عطر و ادکلن فعالیت دارد. عینک آفتابی برند روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) مدل 880 با طراحی خاص روی دسته به صورت ماری که روی آن تنیده، انتخاب مناسبی برای خانم‌هایی خواهد بود که همواره به دنبال طرح‌های متفاوت و خاص هستند.

عینک آفتابی زنانه ROBERTO CAVALLI مدل 781

نمره 0 از 5
2,200,000 تومان
روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) از جمله اولین مجموعه‌هایی است که برای اولین بار در جهان چاپ روی چرم را اختراع نمود. این برند در سال ۱۹۷۲ در فلورانس ایتالیا افتتاح شد و به طراحی و تولید شلوارهای جین با طراحی خاص پرداخت. روبرتو کاوالی در طی سال‌های بعد محصولات دیگری را به مجموعه کارهای خود اضافه کرد و در حال حاضر در حوزه لباس زنانه و مردانه، کیف و کفش و انواع اکسسوری‌های لوکس و گران‌قیمت مانند عطر، ادکلن، ساعت و عینک آفتابی و طبی فعالیت می‌کند. عینک آفتابی برند روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) مدل 781 یکی از طراحی‌های ساده و شیک این برند است که مناسب استفاده روزانه خانم‌های خوش سلیقه خواهد بود.
بستن

عینک آفتابی زنانه ROBERTO CAVALLI مدل مربعی مدل 729

نمره 0 از 5
1,820,000 تومان
روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) از مشهورترین و محبوب‌ترین برندهای ایتالیایی در حوزه طراحی و ساخت اکسسوری‌هایی چون عینک آفتابی و طبی است که فعالیت خود را در سال ۱۹۷۲ میلادی در فلورانس ایتالیا آغاز نمود. روبرتو کاوالی در طی سال‌ها فعالیت خود توانست محصولات و اکسسوری‌های دیگری را نیز به مجموعه خود اضافه کند. عینک آفتابی برند روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) مدل 729 یکی از طراحی‌های زیبای این برند است که به رنگ طوسی خاص و بافت روی فریم مورد علاقه بسیاری از خانم‌ها خواهد بود.

عینک آفتابی زنانه روبرتو کاوالی مدل 668

نمره 0 از 5
2,665,000 تومان
روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) از جمله مشهورترین برندهای ایتالیایی است که فعالیت خود را در سال ۱۹۷۲ میلادی و با افتتاح یک فروشگاه تولید و عرضه شلوارهای جین با طراحی خاص در فلورانس ایتالیا آغاز کرد. این برند طی سال‌ها توانست در حوزه‌های دیگری از مد و فشن شامل لباس زیر، لباس زنانه و مردانه، عطر و ادکلن، ساعت و عینک آفتابی و طبی فعالیت کند. عینک آفتابی برند روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) مدل 668 با طراحی ساده و وزن بسیار پایین، انتخاب مناسبی برای خانم‌ها جهت استفاده روزانه خواهد بود.
بستن

عینک آفتابی زنانه روبرتو کاوالی مدل 657

نمره 0 از 5
2,400,000 تومان
روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) از جمله اولین برندهایی بود که در سال ۱۹۷۰ میلادی برای اولین بار در جهان چاپ روی چرم را اختراع کرد. این برند اولین فروشگاه خود را در سال ۱۹۷۲ میلادی افتتاح و به طراحی و تولید شلوارهای جین با طراحی خاص پرداخت. روبرتو‌کاوالی به مرور زمان محصولات دیگری همچون لباس زیر، لباس زنانه و مردانه، عطر، ادکلن و انواع اکسسوری‌ها مانند ساعت و عینک را به مجموعه خود اضافه کرد. عینک روبرتو کاوالی مدل 657 یکی از کارهای متفاوت این برند است که به دلیل فرم خاص فریم انتخاب بسیاری از خانم‌ها خواهد بود.
بستن

عینک طبی زنانه برند روبرتو کاوالی فریم مشکی کائوچویی مدل 5008

نمره 0 از 5
2,240,000 تومان
روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) از جمله اولین برندهایی است که در دهه ۷۰ میلادی چاپ روی چرم را برای اولین بار در جهان اختراع کرد. روبرتو کاوالی اولین فروشگاه خود را در سال ۱۹۷۲ فلورانس ایتالیا افتتاح و به طراحی و عرضه شلوارهای جین با طراحی خاص پرداخت. وی طی سال‌ها فعالیت خود توانست، محصولات دیگری را به مجموعه کارهای خود اضافه کند. این برند در حال حاضر در حوزه لباس مردانه و زنانه، عطر، ادکلن و عینک آفتابی و طبی فعالیت می‌کند. عینک طبی برند روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) مدل 5008 از نمونه‌های باشکوه و پُرکار روبرتو‌کاوالی است که می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌های شما به عنوان یک بانوی خاص و شیک‌پسند باشد.

عینک آفتابی زنانه مستطیلی روبرتو کاوالی مدل 1038

نمره 0 از 5
3,296,000 تومان
روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) به عنوان یکی از طراحان خلاق ایتالیایی فعالیت خود را در سال 1972 در شهر فلورانس ایتالیا آغاز کرد. او اولین بوتیک خود را که مملو از شلوارهای جین با طراحی خاص بود افتتاح کرد و به سرعت نیز در حوزه‌های دیگر مد و فشن شروع به طراحی و تولید محصولات مختلف کرد. در حال حاضر برند روبرتو کاوالی به عنوان یکی از مجموعه‌های مطرح ایتالیایی در سراسر دنیا شناخته شده و در زمینه‌هایی چون طراحی و تولید لباس زنانه و مردانه، لباس زیر و طراحی و ساخت اکسسوری‌های لوکس مانند ساعت، عطر، ادکلن و عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت دارد. عینک آفتابی روبرتو کاوالی (ROBERTO CAVALLI) یکی از نمونه‌های خاص و بی‌نظیر از لحاظ طراحی و ساخت این برند است که برای خانم‌های علاقمند به اکسسوری‌های مجلل بهترین انتخاب خواهد بود.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top