ROY ROBSON

برند روی رابسون (Roy Robson) در سال 1922 میلادی فعالیت خود را در شهر برلین آلمان آغاز کرد. محدوده فعالیت این برند در ابتدای امر به طراحی و دوخت لباس‌های مجلسی محدود می‌شد اما روی رابسون پس از مدتی وارد عرصه‌های دیگری از دنیای مد و فشن شد. این برند بیش از 90% مواد اولیه مصرفی خود برای تولید مجموعه کارهای مختلف را از کشورهای اروپایی و ترکیه تهیه می‌کند و همین امر باعث شده تا لباس‌های برند Roy Robson از کیفیت بسیار بالایی برخودار باشند. این برند در حال حاضر با نزدیک به یک قرن تجربه در حوزه‌های دیگری از جمله طراحی و ساخت عینک آفتابی و طبی نیز فعالیت دارد.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12

عینک طبی گرد قهوه ای برند روی رابسون مدل 60038

نمره 0 از 5
1,300,000 تومان
روی رابسون (ROY ROBSON) یک برند آلمانی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۲۲ میلادی در شهر برلین آغاز کرد. این برند در طول سالیان سال توانسته علاوه بر طراحی و دوخت لباس‌های مجلسی زنانه، محصولات دیگری همچون اکسسوری‌های شیک و لوکس از جمله عینک آفتابی و طبی را نیز به مجموعه کارهای خود اضافه کند. محصولات روی رابسون از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند، چرا که این برند حدود ۹۰% از مواد اولیه مصرفی خود را از کشورهای اروپایی و ترکیه تهیه می‌کند. عینک طبی گرد برند روی رابسون (ROY ROBSON) مدل 60038 با فرم فریم ساده، وزن بسیار پایین و رنگ فوق‌العاده، می‌تواند انتخابی عالی برای استفاده روزمره خانم‌ها و آقایان خوش سلیقه باشد.
بستن

عینک طبی بیضی شکل برند روی رابسون مدل 50002

نمره 0 از 5
1,320,000 تومان
روی رابسون (ROY ROBSON) به عنوان یک برند آلمانی فعالیت خود را در سال ۱۹۲۲ میلادی در شهر برلین آغاز کرد. این برند در ابتدای فعالیت خود تنها به طراحی و دوخت لباس‌های مجلسی زنانه می‌پرداخت اما به مرور زمان انواع دیگری از محصولات خصوصاً اکسسوری‌هایی چون عینک آفتابی و طبی را نیز به مجموعه کارهای خود اضافه کرد. برند روی رابسون حدود ۹۰% از مواد اولیه مصرفی برای تولیدات کمپانی خود را از کشورهای اروپایی و ترکیه تأمین می‌کند که تاثیر زیادی روی کیفیت محصول نهایی گذاشته است. عینک طبی بیضی برند روی رابسون (ROY ROBSON) مدل 50002 طراحی ساده و زیبایی داشته و به دلیل بهره‌گیری از شیوه ساخت مهندسی شده، با وجود اینکه از فلز تهیه شده وزن بسیار پایینی دارد.

عینک طبی قهوه ای برند روی رابسون مدل 10034

نمره 0 از 5
8,900,000 تومان
برند روی رابسون (ROY ROBSON) در سال ۱۹۲۲ میلادی فعالیت خود را در شهر برلین آلمان آغاز کرد. این برند در ابتدای فعالیت خود تنها به طراحی و تولید لباس‌های مجلسی زنانه می‌پرداخت اما به مرور زمان محصولات دیگری مانند اکسسوری‌های لوکس همچون عینک آفتابی و طبی را نیز به مجموعه خود اضافه کرد. در حال حاضر برند روی رابسون حدود ۹۰ درصد از مواد اولیه مصرفی خود را از اروپا و ترکیه تهیه می‌کند. عینک طبی برند روی رابسون (ROY ROBSON) مدل 10034 یک نمونه کار عالی و باکیفیت است که می‌تواند جزو بهترین انتخاب‌های شما برای استفاده روزانه باشد.
بستن

عینک طبی مستطیلی برند روی رابسون مدل 1001

نمره 0 از 5
900,000 تومان
روی رابسون (ROY ROBSON) در سال ۱۹۲۲ میلادی در شهر برلین آلمان تاسیس شد. این برند در ابتدای امر در حوزه لباس‌های مجلسی فعال بود اما در حال حاضر با نزدیک به یک قرن تجربه، غیر از طراحی و تولید لباس‌های مجلسی زنانه به طراحی و ساخت اکسسوری‌های لوکس چون عینک آفتابی و طبی نیز می‌پردازد. ۹۰% مواد اولیه مصرفی توسط روی رابسون از اروپا و ترکیه تهیه می‌شود. عینک طبی برند روی رابسون (ROY ROBSON) مدل 1001 یکی از کارهای با فریم خاص این برند است که تقریباً خانم‌ها و آقایان با هر نوع فرم صورتی می‌توانند از آن استفاده کنند.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top