SAMA

سما (SAMA) یک برند بین‌المللی است که توسط یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین طراحان حوزه مد و فشن یعنی شیلا ونس تأسیس شده است. شهرت شیلا ونس در طراحی جواهرات و منسوجات بود و در ابتدای امر نیز این برند در همین حوزه فعالیت می‌کرد اما به مرور زمان زمینه‌های دیگری را نیز به مجموعه کارهای خود اضافه کرد. در حال حاضر برند SAMA در حوزه طراحی و تولید لباس، جواهرات و عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت دارد. این برند برای ساخت قاب‌ عینک‌های خود از استات ژاپنی و تیتانیوم خالص استفاده می‌کند و به همین دلیل نیز عینک‌های SAMA از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار هستند.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12
بستن

عینک آفتابی زنانه SAMA مدل CROCO

نمره 0 از 5
5,250,000 تومان
برند SAMA یکی از برندهای بین‌المللی است که توسط طراح مشهور و محبوب به نام شیلا ونس تأسیس شده است. این برند در حوزه طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت داشته و از همان ابتدای کار تلاش کرده تا با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و مرغوب مانند استات‌های ژاپنی و تیتانیوم خالص، عینک‌های با استاندارد بالا را تولید کند. عینک آفتابی برند SAMA مدل CROCOطراحی فوق‌العاده زیبایی داشته و فرم خاص عدسی و رنگ‌های متفاوت، باعث شده تا این کار انتخابی مهیج و جذاب برای خانم‌های جوان باشد.
بستن

عینک آفتابی دودی زنانه SAMA مدل KELLY

نمره 0 از 5
5,250,000 تومان5,850,000 تومان
برند SAMA یکی از برندهای بین المللی و مطرح در حوزه طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی است که توسط یک طراح مشهور به نام شیلا ونس تأسیس شده است. این برند برای ساخت فریم‌های خود همواره از مواد اولیه باکیفیت مانند استات‌های ژاپنی و تیتانیوم خالص استفاده می‌کند، به همین دلیل عینک‌های طبی و آفتابی برند SAMA همواره از استانداردهای بالایی برخوردار بوده و با دوام هستند. عینک آفتابی برند SAMA مدل KELLY به دلیل طراحی‌های زیبای روی دسته، از یک عینک معمولی به یک عینک آفتابی مجلل مناسب خانم‌های خوش سلیقه تبدیل شده است.

عینک آفتابی زنانه مربعی SAMA مدل KAROL

نمره 0 از 5
4,500,000 تومان
برند SAMA از برندهای بین‌المللی است که توسط یک طراح مشهور به نام شیلا ونس تاسیس شده است. این برند همواره تلاش کرده تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب مانند تیتانیوم خالص و استات‌های ژاپنی، فریم‌هایی با بالاترین کیفیت را ارائه کند. در نتیجه عینک‌های طبی و آفتابی برند SAMA همواره از استانداردهای بسیار بالایی برخوردار هستند. عینک آفتابی برند SAMA مدل KAROL در دو رنگ کرم و بنفش با طراحی زیبای روی دسته به عنوان یک عینک آفتابی مجلل مورد پسند خانم‌های بسیاری قرار خواهد گرفت.

عینک طبی مستطیلی SAMA مدل DIST5

نمره 0 از 5
3,300,000 تومان
برند SAMA از جمله برندهای بین المللی که توسط یکی از طراحان مشهور به نام شیلا ونس تاسیس شده است. این برند از زمان شروع فعالیت خود تلاش کرده تا با استفاده از مواد اولیه باکیفیت مانند تیتانیوم خالص و استا‌ت‌های ژاپنی، بهترین قاب‌ها را برای مشتریان خود تهیه کند. در نتیجه همواره می‌توانید مطمئن باشید که فریم‌های این برند از استانداردهای بسیار بالایی برخوردار هستند. عینک طبی برند SAMA مدل DIST5 در دو رنگ مشکی و قهوه‌ای طراحی شده و ساده و شکیل است و در نتیجه مورد پسند خانم‌ها و آقایان بسیاری قرار خواهد گرفت.
بستن

عینک طبی مستطیلی SAMA مدل DHALIA

نمره 0 از 5
4,290,000 تومان
برند SAMA یکی از برندهای بین‌المللی است که توسط طراح مشهور و محبوب شیلا ونس تأسیس شده است. این برند از ابتدای فعالیت خود در حوزه طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا مانند استات های ژاپنی و تیتانیوم خالص استفاده می‌کند. استفاده از چنین مواد اولیه باکیفیتی باعث شده تا عینک‌های برند SAMA از استانداردهای فوق العاده بالایی برخوردار باشند. عینک طبی برند SAMA مدل DHALIA طراحی فوق‌العاده زیبایی روی دسته داشته و علاوه‌بر آن در چند رنگ متفاوت و زیبا شامل قهوه‌ای، مشکی و زرشکی نیز طراحی و تولید شده که حق انتخاب را برای خانم‌ها و آقایان بالا برده است.
بستن

عینک طبی برند SAMA مدل CONOR

نمره 0 از 5
2,625,000 تومان
برند SAMA از جمله برندهای بین المللی است که در حوزه طراحی و ساخت عینک‌های طبی و آفتابی مطابق مد روز فعالیت دارد. این برند توسط طراح مشهور و محبوب شیلا ونس تاسیس شده است و از همان ابتدای فعالیت خود تلاش کرده تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا، مانند تیتانیوم خالص و استات ژاپنی، فریم‌هایی با استانداردهای بالا را تولید کند. عینک طبی برند SAMA مدل CONOR طراحی و ترکیب رنگ بسیار زیبایی دارد که باعث شده به عنوان یک عینک اسپرت مخصوص مطالعه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما باشد.
بستن

عینک طبی مستطیلی SAMA مدل COMBU2

نمره 0 از 5
4,095,000 تومان
برند SAMA یکی از برندهای بین‌المللی است که توسط طراحی مشهور و محبوب به نام شیلا ونس تاسیس شده است. این برند همواره تلاش کرده تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا مانند استات ژاپنی و تیتانیوم خالص فریم‌هایی با بهترین کیفیت را تولید و عرضه کنند. به همین دلیل عینک‌های برند سما همواره از استانداردهای بالایی برخوردار هستند. عینک طبی برند SAMA مدل COMBU2 طراحی ساده‌ای دارد و در دو رنگ قهوه‌ای و سرمه‌ای تولید شده که هر کدام دارای طیف رنگی زیبایی هستند.
بستن

عینک آفتابی زنانه مربعی SAMA مدل CARA

نمره 0 از 5
7,800,000 تومان8,580,000 تومان
برند SAMA یک برند بین المللی است که توسط طراح مشهور و محبوب شیلا ونس تاسیس شده است. این برند توانسته در طول مدت فعالیت خود با طراحی و عرضه عینک‌های مد روز و لوکس، دنیای مد و فشن را با گونه‌ای متفاوت از اکسسوری‌های زنانه و مردانه آشنا کند. محصولات این برند همواره از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند چرا که در ساخت آن‌ها از تیتانیوم خالص و استات ژاپنی استفاده می‌شود. عینک آفتابی برند SAMA مدل CARA به دلیل تزئینات هنری ظریف و زیبای قسمت بالایی فریم و دسته‌ها، یک انتخاب زیبا و شیک برای خانم‌هایی خواهد بود که همواره به اکسسوری‌های لوکس و مجلل علاقمند هستند.
بستن

عینک آفتابی زنانه SAMA مدل ALES

نمره 0 از 5
5,250,000 تومان
برند SAMA یک برند بین المللی است که توسط یکی از مشهورترین و محبوب ترین طراحان جهانی به نام شیلا ونس تاسیس شده است. این برند همواره در تولید عینک‌های آفتابی و طبی خود از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت مانند استات ژاپنی و تیتانیوم خالص استفاده می‌کند. در نتیجه کارهای برند SAMA همواره از استاندارد بسیار بالایی برخوردار هستند. عینک آفتابی برند SAMA مدل ALES با وجود تزئینات هنری ظریف و زیبایی روی فریم و دسته، انتخابی شایسته و مناسب برای خانم‌هایی است که به دنبال اکسسوری‌هایی با کیفیت بالا، شیک و مجلل هستند.
بستن

عینک آفتابی گرد SAMA مدل 1999

نمره 0 از 5
4,290,000 تومان
برند SAMA یک برند بین المللی است که توسط یکی از طراحان مشهور و محبوب جهانی به نام شیلا ونس تاسیس شده است. برند سما همواره در تولید عینک‌های طبی و آفتابی خود از مواد اولیه با کیفیت بالا و مرغوب مانند استات ژاپنی و تیتانیوم خالص استفاده می‌کند که این امر باعث شده تا فریم‌های تولید شده توسط این برند از استانداردهای بالایی برخوردار باشند. عینک آفتابی برند SAMA مدل 1999 با طراحی زیبای فریم و رنگ خاص دسته‌ها و عدسی، انتخابی مناسبی برای خانم‌ها و آقایان خوش سلیقه خواهد بود.
بستن

عینک آفتابی خلبانی SAMA مدل TRAFFICKING

نمره 0 از 5
6,000,000 تومان
برند SAMA یکی از برندهای بین‌المللی است که توسط یک طراح مشهور و محبوب به نام شیلا ونس تأسیس شده است. این برند از همان ابتدای فعالیت خود تلاش کرده تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب فریم‌هایی بسازد که از استانداردهای بالایی برخوردار هستند. مواد اولیه مصرفی این برند شامل استات ژاپنی و تیتانیوم خالص است که جز مواد اولیه باکیفیت در این حوزه به شمار می‌روند. عینک آفتابی برند SAMA مدل TRAFFICKING در دو رنگ طراحی شده و با فرم خلبانی زیبایی که دارد مورد توجه خانم‌ها و آقایانی قرار می‌گیرد که همواره اکسسوری‌های خاص و لوکس را می‌پسندند.
بستن

عینک طبی مستطیلی SAMA مدل TED

نمره 0 از 5
4,290,000 تومان
برند SAMA از جمله برندهای بین المللی است که توسط یک طراح مشهور به نام شیلا ونس تاسیس شده است. این برند همواره از مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا و مرغوب برای ساخت فریم‌های خود استفاده می‌کند. موادی مانند استات ژاپنی و تیتانیوم خالص که باعث شده عینک‌های برند SAMA از استانداردهای بالایی برخوردار باشند. عینک طبی برند SAMA مدل TED طراحی ساده‌ای در فریم و دسته‌ها دارد اما استفاده از کائوچو و فلز در کنار هم باعث شده تا این عینک استحکام و کیفیت بالایی داشته باشد.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top