Shwood

برند شوود (Shwood) فعالیت خود را در سال 2015 میلادی آغاز کرد و به سرعت نیز به شهرت رسید. علت این امر نیز طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی با قاب از جنس چوب بود. موسس این برند معتقد بود که می‌توان به چوب‌های مرده جانی دوباره داد و به این ترتیب با عرضه فریم‌های چوبی تحولی شکرف در دنیای مد و فشن ایجاد کرد. در حال حاضر این برند از متریال‌های دیگری همچون فلز و کائوچو برای ساخت عینک‌های خود استفاده می‌کند اما همواره می‌توانید رگه‌های از طرح چوب را در گوشه‌ای از فریم‌های این برند ببینید. اگر مایل به لمس طبیعت در دستان خود هستید عینک‌های آفتابی و طبی شوود بهترین انتخاب برای شما خواهند بود.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12

عینک دودی زنانه برند شوود (SHWOOD) مدل WWABSMG

نمره 0 از 5
1,900,000 تومان
برند شوود (SHWOOD) از جمله برندهای موفقی است که در ابتدای فعالیت خود تنها از چوب برای ساخت عینک‌های آفتابی و طبی استفاده می‌کرد. این برند در سال ۲۰۱۵ میلادی تاسیس شده اما به دلیل خلاقیت و نوآوری در استفاده از مواد اولیه و ارائه فریم‌های زیبا و متفاوت، به سرعت به شهرت جهانی رسید. SHWOOD در حال حاضر به غیر از چوب از مواد اولیه دیگری همچون کائوچو و فلز نیز برای ساخت فریم های خود استفاده می‌کند، اما همواره تلاش کرده تا یک بخش چوبی در فریم‌ها به عنوان امضای برند خود به جای گذارد. عینک آفتابی برند شوود (SHWOOD) مدل WWABSMG ترکیب رنگ فوق العاده زیبای از رنگ مشکی و آبی دارد که توانسته با خلاقیت بالای طراحان، آنچنان زیبا در کنار هم قرار گیرند که این کار را به یک اثر هنری بی‌نظیر تبدیل کنند.

عینک آفتابی زنانه برند شوود (SHWOOD) مدل WANCELF

نمره 0 از 5
1,900,000 تومان
برند شوود (SHWOOD) اولین برندی است که در سال ۲۰۱۵ میلادی شروع به طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی دست ساز از جنس چوب کرد. علت اصلی شهرت برند SHWOOD در واقع استفاده از چوب به عنوان ماده اولیه در طراحی و ساخت فریم بود. این برند به مرور زمان از مواد اولیه دیگری مانند فلز و کائوچو نیز برای ساخت فریم‌های خود استفاده کرد. عینک آفتابی برند شوود (SHWOOD) مدل WANCELF یکی از کارهای زیبا با فرم فریم گرد است که مانند همیشه می‌توانید یک بخش کوچک چوبی را روی دسته‌ها ببینید که نشانی از برند SHWOOD است.
بستن

عینک آفتابی مستطیلی شوود مدل WRXAFEBEL

نمره 0 از 5
2,332,000 تومان
برند شوود (SHWOOD) از جمله اولین برندهایی است که برای طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی خود از چوب به عنوان ماده اولیه استفاده کرد. این برند در سال ۲۰۱۵ میلادی تاسیس شد، اما در همین مدت کوتاه توانسته به شهرت جهانی برسد. SHWOOD در حال حاضر به غیر از چوب از مواد اولیه دیگری مانند کائوچو و فلز نیز در ساخت فرم‌های خود استفاده می‌کند. عینک آفتابی برند شوود (SHWOOD) مدل WRXAFEBEL ساده طراحی شده و تنها دارای یک بخش چوبی در ابتدای دسته است، بنابراین اگر به دنبال یک عینک مطالعه شیک و خوش استایل هستید این مدل از برند SHWOOD بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.
بستن

عینک طبی برند SHWOOD شوود مدل WWRXAHBS

نمره 0 از 5
2,200,000 تومان
برند شوود (SHWOOD) اولین برند طراح و سازنده عینک‌های آفتابی دست‌ ساز از جنس چوب است که فعالیت خود را از سال 2015 میلادی در آمریکا آغاز کرد. این برند با طراحی عینک طبی که تماماً از جنس چوب ساخته شده بود، به شهرت رسید. این برند به مرور زمان از مواد اولیه دیگری همچون کائوچو و فلز نیز در کارهای خود استفاده کرد. عینک طبی برند شوود (SHWOOD) مدل WWRXAHBS یکی از نمونه کارهای زیبای این برند با فرمت کشیده و گربه‌ای شکل است که می‌تواند انتخابی فوق العاده عالی برای شما باشد.

عینک طبی گرد قهوه ای چوبی برند شوود مدل WRXOFWB

نمره 0 از 5
2,860,000 تومان
برند شوود (SHWOOD) به عنوان اولین تولید کننده عینک‌های آفتابی دست ساز از جنس چوب، فعالیت خود را در سال ۲۰۱۵ میلادی در آمریکا آغاز کرد. این برند به دلیل طراحی و تولید عینک آفتابی و طبی با متریال متفاوت یعنی چوب، به سرعت به شهرت رسید. اما در حال حاضر شوود غیر از چوب از مواد اولیه دیگری مانند کائوچو و فلز نیز برای ساخت فریم‌های خود استفاده می‌کند. عینک طبی برند شوود (SHWOOD) مدل WRXOFWB یکی از کارهای خارق العاده این برند است که تماماً از چوب ساخته شده و بنابراین اگر همواره به دنبال یک کار متفاوت و ساختارشکنانه هستید، این عینک بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. برای مشاهده و خرید عینک طبی ، مابقی محصولات فروشگاه را مشاهده کنید.
بستن

عینک طبی قهوه ای برند شوود مدل WRXOEWS

نمره 0 از 5
2,750,000 تومان
برند شوود (SHWOOD) اولین برند تولید کننده عینک‌های آفتابی دست ‌ساز از جنس چوب است که فعالیت خود را در سال ۲۰۱۵ میلادی در آمریکا آغاز کرد. این برند به دلیل استفاده از مواد اولیه متفاوت برای ساخت فریم‌های خود در حوزه مد و فشن به شهرت رسید. در حال حاضر شوود به غیر از چوب از مواد اولیه دیگری همچون کائوچو و فلز نیز برای ساخت فریم‌ استفاده می‌کند. عینک طبی برند شوود (SHWOOD) مدل WRXOEWS یک اثر هنری زیباست که می‌توانید رگه‌هایی از چوب را در فریم عینک ببینید، بنابراین اگر به دنبال یک کار متفاوت و هیجان انگیز هستید، این مدل بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

عینک طبی مستطیلی قهوه ای برند شوود مدل WRXANTEB

نمره 0 از 5
2,552,000 تومان
برند شوود (SHWOOD) یکی از برند‌های اصیل آمریکایی است که فعالیت خود را در سال ۲۰۱۵ میلادی آغاز کرد. این برند از جمله اولین کمپانی‌هایی است که برای ساخت عینک های آفتابی و طبی دست ساز خود از چوب استفاده کرده است. شوود پس از تولید اولین عینک آفتابی خود به دلیل استفاده از متریال متفاوت با دیگر برندهای آن زمان، به شهرت رسید. این برند در حال حاضر به غیر از چوب از مواد اولیه دیگری مانند کائوچو و فلز نیز برای ساخت عینک‌های آفتابی و طبی خود استفاده می‌کند. عینک طبی مستطیلی برند شوود (SHWOOD) مدل WRXANTEB یک نمونه کلاب مستر زیبا با ترکیب رنگ فوق‌العاده از رنگ‌های قهوه‌ای تیره تا روشن است که می‌تواند انتخابی شایسته برای خانم‌ها و آقایان شیک پوش باشد.
بستن

عینک طبی مستطیلی مشکی برند شوود مدل WRXANBEL

نمره 0 از 5
2,552,000 تومان
برند شوود (SHWOOD) اولین برند تولیدکننده عینک‌های آفتابی دست‌ ساز از جنس چوب است که برای اولین بار فعالیت خود را در سال ۲۰۱۵ میلادی در آمریکا آغاز کرد. این برند به دلیل استفاده از چوب برای ساخت فریم عینک‌های طبی و آفتابی خود به شهرت رسید و به مرور زمان عینک‌های از جنس‌های دیگر مانند کائوچو و فلز را نیز به محصولات خود اضافه کرد. عینک طبی مستطیلی برند شوود (SHWOOD) مدل WRXANBEL یکی از طراحی‌های عالی از مدل کلاب مستر توسط این برند است که انتخابی مناسب برای خانم‌ها و آقایان خوش سلیقه خواهد بود.

عینک طبی گرد قهوه ای برند شوود مدل WRXAAB3

نمره 0 از 5
2,354,000 تومان
برند شوود (SHWOOD) اولین برندی است که در سال ۲۰۱۵ میلادی به طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی دست‌ ساز از جنس چوب پرداخت. این برند در ابتدای فعالیت خود کلیه محصولاتش را اعم از عینک‌های آفتابی و طبی با فریم‌هایی از جنس چوب طراحی و تولید می‌کرد اما به مرور زمان از مواد اولیه دیگری همچون کائوچو و فلزی نیز استفاده کرد. عینک طبی گرد برند شوود (SHWOOD) مدل WRXAAB3 یکی از کارهای فوق العاده زیبای این برند است که از جنس کائوچو ساخته شده و به دلیل طراحی ساده و سبک انتخاب مناسبی برای استفاده روزانه و طولانی مدت خواهد بود.

عینک آفتابی شوود Shwood مدل WAFTEG

نمره 0 از 5
1,730,000 تومان
شوود (SHWOOD) را همه ما به عنوان یک برند اصیل آمریکایی تولیدکننده اکسسوری‌های لوکس و متفاوت مانند عینک می‌دانیم. برندی که ابتدای کار خود را با ساخت فریم عینک آفتابی و طبی از جنس چوب شروع کردو به همین دلیل نیز نام SHWOOD را برای خود انتخاب کرده است. این برند اما غیر از عینک‌هایی با فریم چوب، اکسسوری‌های لوکسی از جنس کائوچو . پلاستیک نیز دارد که عینک آفتابی شوود (SHWOOD) مدل WAFTEG یکی از این شاهکارهای هنری است. رنگ‌های زیبای فریم این عینک، تصویر غروب خورشید را در ذهن شما تداعی خواهد کرد.

عینک آفتابی مربعی مشکی مارک شوود مدل WONWG

نمره 0 از 5
2,310,000 تومان
شوود (SHWOOD) برند خود را در سال 2009 میلادی در آمریکا تأسیس کرد و برای تولید اکسسوری‌های خاص و لوکس خود خصوصاً عینک آفتابی از مواد طبیعی همچون چوب استفاده می‌کند. خالق این برند علاقه بسیاری به جان دادن و استفاده مجدد از لوازمی داشت که برای مدتی طولانی بلااستفاده بوده‌اند. نمونه کارهای برند شوود بسیار سبک، راحت، کیفیت ساخت بالا، سازگار با محیط زیست و دست‌ساز هستند. عینک آفتابی شوود (SHWOOD) مدل WONWG یکی از شاهکارهای این برند است که به عنوان یک عینک اسپرت می‌تواند چهره‌ای متفاوت و خاص‌تر از همیشه را به شما هدیه کند.

عینک آفتابی مربعی شوود مدل WWAMB2EBG

نمره 0 از 5
2,180,000 تومان
شوود (SHWOOD) به عنوان یک برند آمریکایی، فعالیت خود را در سال 2009 آغاز کرد و توانست در مدتی کوتاه در دنیای بزرگ مد و فشن شناخته شود. علت این امر خلاقیت طراح این برند در استفاده از مواد اولیه برای تولید یک اکسسوری لوکس مانند عینک آفتابی بود. در تولید عینک‌های این برند از چوب استفاده شده و می‌توانید رگه‌های زیبای چوب‌های مختلف را در محصول نهایی ببینید. در برخی موارد اما شوود به غیر از چوب از مواد اولیه دیگری مانند کائوچو و فلز نیز برای تولید عینک‌های خود استفاده می‌کند که از آن نمونه می‌تواند به عینک آفتابی شوود (SHWOOD) مدل WWAMB2EBG اشاره کرد که به عنوان یک مدل اسپرت برازنده خانم‌ها و آقایان شیک‌پوش است.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top