Silhouette

برند سیلوئیت (Silhouette) توسط آنلی و آرنولد اشمید در سال 1964 میلادی در اتریش تأسیس شد. عینک سیلوئیت از طراحی فوق‌العاده و کیفیت ساخت بالایی برخوردار است که خود عامل مهمی در تمایز میان محوصلات و مجموعه کارهای این برند با کمپانی‌های دیگر است. Silhouette با تولید سبک‌ترین عینک دنیا انقلابی در حوزه طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و عینک‌های طبی ایجاد کرد. استانداردهای بالا، استفده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت و روش‌های ساخت نوآورانه و مدرن، از جمله عوامل اصلی موفیت این برند در حوزه عینک هستند. وجود مجموعه‌ای نامحدود از طرح و نقش و رنگ، بیانگر ویژگی‌های منحصر به فرد سیلوئت در دنیای مد و زیبایی است.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12
بستن

عینک طبی مربعی طلائی برند سیلوئت مدل 5525

نمره 0 از 5
7,590,000 تومان
برند سیلوئت (Silhouette) به عنوان یک کمپانی طراح و تولیدکننده عینک‌های آفتابی و طبی در سال ۱۹۶۴ میلادی در کشور اتریش تاسیس شد. این برند از همان ابتدای امر به طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی می‌پرداخت که در آن‌ها از مواد اولیه باکیفیت، طرح‌های مدرن، به روز و رنگ‌های جذاب و مهیج استفاده می‌شد. عینک طبی برند سیلوئت (Silhouette) مدل 5525 یک فریم زیبای خلبانی است که به دلیل طراحی مهندسی شده، بسیار سبک و راحت بوده و وزن آن را روی بینی خود احساس نخواهید کرد.

عینک طبی مستطیلی سرمه ای برند سیلوئت مدل 5523

نمره 0 از 5
3,190,000 تومان
سیلوئت (Silhouette) فعالیت خود را از سال ۱۹۶۴ میلادی در کشور اتریش آغاز کرد. این مجموعه از همان ابتدا نیز به عنوان طراح و تولیدکننده عینک‌های طبی و آفتابی فعال بوده و در این راستا تلاش کرده تا از امکانات نامحدود، طراحان مبتکر و طرح‌های مدرن، به‌روز و بی‌نظیر استفاده کند. به همین دلیل کار‌های این مجموعه از شهرت بسیاری برخوردار هستند. عینک طبی مستطیلی برند سیلوئت (Silhouette) مدل 5523 یک نمونه کار بدون فریم است که در آن طراحی دسته‌ها خاص بوده و به جهت استفاده از متریال مرغوب بسیار سبک و راحت خواهد بود.

عینک طبی گرد قهوه ای برند سیلوئت مدل 5509

نمره 0 از 5
3,370,000 تومان
برند سیلوئت (Silhouette) در سال ۱۹۶۴ میلادی در کشور اتریش تأسیس شد و فعالیت خود را به عنوان یک مجموعه طراح و تولیدکننده عینک های آفتابی و طبی آغاز کرد. این برند از همان ابتدا در بهره‌مندی از امکانات نامحدود، همکاری از طراحان مبتکر و استفاده از طرح‌های منحصر به فرد و بی‌نظیر شهرت داشته که می توان این موارد را در کارهای فوق‌العاده این برند به وضوح دید. عینک طبی گرد برند سیلوئت (Silhouette) مدل 5509 آنچنان ظریف طراحی شده که حتی در دید اول ممکن است متوجه وجود فریم فلزی نشوید. اگر به عینک‌های فلزی گرد علاقه دارید، این کار یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما خواهد بود.
بستن

عینک طبی مستطیلی بدون فریم برند Silhouette مدل 5451

نمره 0 از 5
7,990,000 تومان
برند سیلوئت (Silhouette) از سال ۱۹۶۴ میلادی فعالیت خود را به عنوان یک طراح و تولیدکننده عینک‌های آفتابی در کشور اتریش آغاز کرد. این برند همواره تلاش کرده تا با بهره‌گیری و استفاده از امکانات طراحان خلاق، رنگ‌های جذاب و مهیج و طرح‌های منحصر به فرد، مجموعه‌هایی بی‌نظیر را در حوزه عینک آفتابی و طبی طراحی، تولید و عرضه کند. عینک طبی مستطیلی برند سیلوئت (Silhouette) مدل 5451 یکی از کارهای بدون فریم این برند است که به دلیل ساده و سبک بودن، انتخاب بسیاری از خانم‌ها و آقایان خواهد بود.

عینک طبی مستطیلی بدون فریم برند Silhouette مدل 5403

نمره 0 از 5
4,690,000 تومان
برند سیلوئت (Silhouette) در سال ۱۹۶۴ میلادی در اتریش ثبت و فعالیت خود را در حوزه طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی آغاز کرد. این برند همواره با بهره‌گیری از امکانات نامحدود، طراحان خلاق و مبتکر، استفاده از رنگ‌های متفاوت، جذاب و مهیج خود را به عنوان برندی منحصر به فرد در طراحی و تولید عینک‌های آفتابی معرفی کرده است. عینک طبی مستطیلی برند سیلوئت (Silhouette) مدل 5403 طراحی با اصالت و ساده‌ای داشته که به دلیل طرح خاص قاب می‌توانید عدسی‌های متفاوتی را روی آن استفاده کنید.
بستن

عینک طبی مستطیلی بدون فریم برند Silhouette مدل 5246

نمره 0 از 5
3,990,000 تومان
برند سیلوئت (Silhouette) فعالیت خود را از سال ۱۹۶۴ میلادی در اتریش آغاز کرد. وجود امکانات نامحدود، بهره‌گیری از طراحان خلاق، استفاده از رنگ‌های متفاوت، جذاب و مهیج باعث شده تا سیلوئت به یکی از مجموعه‌های منحصر به فرد در حوزه طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی تبدیل شود. عینک طبی مستطیل سیلوئت (Silhouette) مدل 5246 یک نمونه کار بدون فریم است که به دلیل طراحی خاص قاب و دسته‌ها می‌توانید عدسی با هر نوع فرمی را در این کار استفاده کنید.
بستن

عینک طبی مستطیلی بدون فریم سیلوئت مدل 4450

نمره 0 از 5
3,990,000 تومان
برند سیلوئت (Silhouette) فعالیت خود را از سال ۱۹۶۴ میلادی آغاز کرده است. این برند از جمله کمپانی‌هایی است که تاکید فراوانی در استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهره‌مندی از روش‌های نوآورانه برای طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی دارد. سیلوئت از استانداردهای بالای تولید و تکنیک های خاص طراحی برای ساخت مجموعه کارهای خود استفاده می‌کند. عینک طبی مستطیلی برند سیلوئت (Silhouette) مدل 4450 یک کار اسپرت بدون فریم به رنگ مشکی است که به دلیل ظرافت طراحی و ساخت، بسیار سبک و راحت خواهد بود.
بستن

عینک طبی قهوه ای بدون فریم سیلوئت مدل 4448

نمره 0 از 5
3,990,000 تومان
برند سیلوئت (Silhouette) در سال ۱۹۶۴ میلادی فعالیت خود را آغاز کرد. این برند تأکید فراوانی بر ساخت و طراحی عینک‌های آفتابی و طبی به عنوان کار دست دارد و از نظر نوآوری یکی از مجموعه‌های مطرح در حوزه عینک است. سیلوئت از استانداردهای بالای تولید و تکنیک‌های خاص برای طراحی و ساخت محصولات خود استفاده می‌کند. عینک طبی برند سیلوئت (Silhouette) مدل 4448 یک نمونه اسپرت با رنگی سنگین و خاص است و برای عاشقان عینک‌های طبی بدون فریم بهترین انتخاب خواهد بود.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top