SOSPIRI

برند SOSPIRI در سال 2002 میلادی تأسیس شد و از آن زمان تاکنون نیز در حوزه طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت دارد. توجه به جزئیات، طرح‌های خلاقانه و جسورانه، استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا از جمله رازهای موفقیت این برند هستند. برند SOSPIRI از فلزاتت سبک، استات‌های ایتالیایی، بلورهای سواروسکی و تزئینات هنری منحصر به فرد برای ساخت فریم عینک‌های خود استفاده می‌کند. یکی از نشانه‌های جذاب فریم‌های SOSPIRI استفاده هنرمندانه از بلورها یا نگین‌های سواروسکی در رنگ‌های متنوع است که باعث ایجاد مجموعه‌ای بی‌نظیر از طرح و رنگ شده است.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12

عینک آفتابی زنانه مستطیلی SOSPIRI مدل IVANA

نمره 0 از 5
3,328,000 تومان
برند SOSPIRI یکی از برندهای محبوب ایتالیایی است که همواره تلاش کرده تا با استفاده از فلزات سبک و استات‌های ایتالیایی عینک‌هایی با کیفیت و استاندارد بالا طراحی و تولید کند. این برند در طراحی مجموعه کارهای خود از تزئینات هنری زیبا ظریف و منحصر به فرد استفاده می‌کند، به طوری که عینک‌های طبی و آفتابی این برند همواره ترکیبی از ظرافت، نوآوری و خلاقیت هستند. SOSPIRI برای تزئینات هنری کارهای خود از کریستالهای Swarovski استفاده می‌کند. عینک آفتابی زنانه برند SOSPIRI مدل IVANA به دلیل طراحی‌های ظریف و زیبای روی دسته جلوه و جذابیت خاصی داشته و در دو رنگ مهیج کرم و قرمز تولید شده است.
بستن

عینک طبی زنانه SOSPIRI مدل CORRINA

نمره 0 از 5
4,560,000 تومان
برند SOSPIRI از جمله برندهای محبوب ایتالیایی است که همواره به دلیل استفاده از تزئینات هنری ظریف، زیبا و منحصر به فرد و همین‌طور استفاده از کریستال‌های مرغوب Swarovski بسیار مشهور است. برند SOSPIRI از مواد اولیه با کیفیت بالا همچون فلزات سبک و استات‌های ایتالیایی برای ساخت فریم‌های خود استفاده می‌کند، بنابراین کارهای این برند همواره از استانداردهای بالایی برخوردار هستند. عینک طبی برند SOSPIRI مدل CORRINA به دلیل تزئینات هنری ظریف و تکرارشونده روی قاب، مورد پسند خانم‌های بسیاری قرار خواهد گرفت. در ضمن این عینک در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و نقره‌ای طراحی شده که جزو رنگ‌های پُرفروش هستند.
بستن

عینک آفتابی زنانه مربعی SOSPIRI مدل CONTESSA

نمره 0 از 5
5,088,000 تومان
برند SOSPIRI یکی از برندهای محبوب ایتالیایی است که به دلیل استفاده از تزئینات هنری ظریف و زیبا و بکارگیری مواد اولیه مرغوب مانند فلزات سبک و استات‌های ایتالیایی مشهور است. این برند همواره طرح‌هایی را در حوزه طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی عرضه می‌کند که ترکیبی از ظرافت، نوآوری و خلاقیت هستند. در بیشتر کارهای این برند از کریستال‌های Swarovski استفاده شده است. برند SOSPIRI در حال حاضر در بیشتر کشورهای جهان فروشگاه مرکزی داشته و جزو کمپانی‌های مطرح حوزه اکسسوری به شمار می‌رود. عینک آفتابی برند SOSPIRI مدل CONTESSA مانند بسیاری از کارهای این برند دارای تزئینات هنری زیبا و منحصر به فردی بر روی فریم و دسته است که جذابیت خاصی به این کار بخشیده و آن را از یک عینک ساده به یک اکسسوری شیک و لوکس تبدیل کرده است.
بستن

عینک آفتابی زنانه SOSPIRI مدل ASIA

نمره 0 از 5
4,448,000 تومان
برند SOSPIRI از جمله برندهای محبوب ایتالیایی است که همواره از فلزات سبک و استات‌های ایتالیایی برای ساخت عینک‌های آفتابی و طبی خود استفاده می‌کند. این برند به استفاده از تزئینات هنری ظریف، زیبا و منحصر به فرد بر روی عینک‌های خود شهرت دارد. کارهای SOSPIRI همواره با ظرافت زیاد و با استفاده از نوآوری‌های جدید ساخته می‌شوند و در آن‌ها از کریستالهای Swarovski استفاده می‌شود. عینک آفتابی برند SOSPIRI مدل ASIA طراحی ساده‌ای دارد اما وجود تزئینات هنری زیبا و بکارگیری کریستال‌های Swarovski در رنگ‌های متنوع باعث شده تا این عینک به یک کار مجلل و شیک تبدیل شود.
بستن

عینک طبی زنانه SOSPIRI مدل VIVIANA

نمره 0 از 5
4,120,000 تومان
برند SOSPIRI یکی از برندهای محبوب ایتالیایی است که برای طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی خود از مواد اولیه باکیفیت مانند استات‌های ایتالیایی و فلزات سبک و همین‌طور کریستال‌های Swarovski استفاده می‌کند. عینک‌های این برند همواره دارای تزئینات هنری زیبا روی فریم و دسته هستند. مجموعه کارهای SOSPIRI ترکیبی از ظرافت، نوآوری و خلاقیت است. عینک طبی برند SOSPIRI مدل VIVIANA با طراحی زیبا در گوشه‌ها و دسته، انتخابی مناسب برای کسانی است که همواره به دنبال یک اکسسوری جذاب، شیک و متفاوت هستند.
بستن

عینک آفتابی زنانه SOSPIRI مدل 1244

نمره 0 از 5
3,070,000 تومان
برند SOSPIRI از جمله برندهای ایتالیایی است که همواره از فلزات سبک، تزئینات هنری زیبا و منحصر به فرد و همین‌طور استات‌های ایتالیایی برای طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی خود استفاده می‌کند. مجموعه کارهای این برند همواره ترکیبی از ظرافت، نوآوری و خلاقیت هستند و تلاش شده تا از کریستال‌های Swarovski در تمامی کارها استفاده شود. برند SOSPIRI در بیشتر کشورهای جهان دارای دفتر مرکزی و فروشگاه بوده و جزو مجموعه‌های مطرح عینک‌های آفتابی و طبی محسوب می‌شود. عینک آفتابی برند SOSPIRI مدل 1244 یک کار زیبای زنانه با فرم فریم خلبانی است که می تواند طبق راهنمای خرید عینک آفتابی، بهترین انتخاب برای فرم صورت کشیده و لاغر باشد.

عینک آفتابی زنانه مربعی SOSPIRI اورجینال مدل VALERIA

نمره 0 از 5
4,928,000 تومان
SOSPIRI یکی از برندهای محبوب ایتالیایی است که از ابتدا در زمینه طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت می‌کرده است. این برند همواره به استفاده از طراحی‌ها و تزئینات هنری بی نظیر و خاص بر روی فریم و دسته مشهور بوده و برای ساخت اکسسوری‌های خود از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت همچون فلزات سبک و کریستال‌های Swarovski استفاده می‌کند. عینک آفتابی برند SOSPIRI مدل VALERIA مانند دیگر کارهای این برند دسته‌ها و فریمی مجلل و باشکوه داشته که می‌تواند مورد پسند خانم‌های شیک پوش باشد.

عینک طبی زنانه مستطیلی SOSPIRI اورجینال مدل SERENA

نمره 0 از 5
4,960,000 تومان
برند SOSPIRI یکی از برندهای شناخته شده ایتالیایی است که در زمینه طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی فعالیت دارد. این برند همواره از مواد اولیه باکیفیت و مرغوبت همچون فلزات سبک و کریستال‌های Swarovski استفاده می‌کند. یکی از نشانه‌های این برند طراحی‌ها و تزئینات هنری منحصربه‌فرد روی فریم و دسته است که همواره در تمام کارها دیده می‌شود. عینک طبی زنانه برند SOSPIRI مدل SERENA که در آن روی فریم و دسته‌ها دارای طرح‌های ریز گل و برگ به همراه نگین است. این عینک یک اثر هنری زیبا و مجلل است که مورد پسند خانم‌های بسیاری خواهد بود.

عینک آفتابی زنانه SOSPIRI اورجینال مدل RACHELE

نمره 0 از 5
4,416,000 تومان
SOSPIRI از جمله برندهای ایتالیایی است که همواره در حوزه طراحی و ساخت اکسسوری‌های لوکس، لاکچری و گرانقیمت فعالیت می‌کند. این برند برای طراحی عینک‌های آفتابی و طبی خود از طرح‌هایی مانند گل و طرح‌های هندسی استفاده می‌کند که در آن‌ها کریستال‌های ظریفی به کار رفته است. عینک آفتابی برند SOSPIRI مدل RACHELE یکی از کارهای این برند است که روی آن در بخش فریم و دسته، گل‌های ظریف و زیبای کار شده که می‌تواند انتخابی مجلل و باشکوه برای خانم‌های خوش سلیقه باشد.
بستن

عینک آفتابی مربعی SOSPIRI اورجینال آبی رنگ مدل OLIVIA

نمره 0 از 5
3,872,000 تومان
SOSPIRI یکی از برندهای ایتالیایی است که از زمان تأسیس در طراحی و ساخت اکسسوری‌های لوکس و گرانقیمت فعالیت می‌کند. این برند به استفاده از مواد اولیه مرغوب، تزئینات هنری بینظیر و فلزات سبک معروف بوده و همواره مجموعه‌هایی که عرضه می‌کند دارای طراحی‌های خاص روی دسته و فریم هستند. SOSPIRI از کریستال‌های Swarovski برای تزیین عینک‌های خود استفاده می‌کند. عینک آفتابی برند SOSPIRI مدل OLIVIA طراحی منحصربه‌فردی روی دسته‌ها و فریم داشته که که سبب شده این مدل مورد علاقه خانم‌های خوش‌ پوش زیادی باشد.

عینک آفتابی زنانه SOSPIRI اورجینال مدل GLORIA

نمره 0 از 5
4,768,000 تومان
برند SOSPIRI از جمله برندهای ایتالیایی است که همواره برای طراحی و ساخت اکسسوری‌های لوکس و لاکچری خود از مواد اولیه با کیفیت، فلزات سبک و تزئینات هنری منحصربه‌فرد استفاده می‌کند. این برند همواره به عنوان مجموعه‌ای شناخته می‌شود که روی فریم و دسته‌های عینک خود از کریستال‌های Swarovski استفاده می‌کند. عینک آفتابی برند SOSPIRI مدل GLORIA یکی از نمونه‌های پُر کار و پُر از نگین این برند است که می‌توانید طرح زیبای روی آن را به عنوان یک اثر هنری در نظر بگیرید.
بستن

عینک آفتابی زنانه SOSPIRI اورجینال مشکی مدل FRIDA

نمره 0 از 5
3,304,000 تومان
برند SOSPIRI یکی از برندهای ایتالیایی است که برای تهیه طراحی و ساخت‌ کارهای منحصربه‌فرد خود همواره از مواد اولیه با کیفیت همچون فلزات سبک، استا‌ت‌های ایتالیایی و تزئینات هنری خاص استفاده می‌کند. این برند همواره طرح‌هایی را ارائه می‌دهند که روی فریم و دسته از کریستال‌های Swarovski استفاده شده است. عینک آفتابی برند SOSPIRI مدل FRIDA یک کار اسپرت بیضی شکل است که به دلیل دسته‌های جذاب و مهیج می‌تواند یک انتخاب لوکس و لاکچری برای خانم‌های خوش سلیقه باشد.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top