Tom Ford

تام فورد (Tom Ford) در ابتدا به عنوان مدیر تولید برند گوچی را در سال 1994 به عهده داشت و پس از رشد این برند تلاش کرد تا مجموعه‌ای جدید را به نام خود راه‌اندازی کند. به این ترتیب برند تام فورد (Tom Ford) در سال 2004 میلادی تأسیس شد. تام فورد در ابتدا تنها روی طراحی و دوخت کت و شلوار و لباس‌های مردانه تمرکز داشت اما به مرور زمان اکسسوری‌ را نیز به مجموعه کارهای خود اضافه کرد. Tom Ford در حال حاضر غیر از طراحی و دوخت لباس‌های مردانه به طراحی و ساخت اکسسوری‌هایی چون عینک تام فورد اصل، عینک طبی، ساعت، عطر و ادکلن زنانه و مردانه فعالیت دارد. عینک آفتابی تام فورد و عطرهای زنانه و مردانه این برند در تمام دنیا شناخته شده هستند و طرفداران خاص خود را دارند.

محصولات این برند

مشاهده فیلترها
نمایش 12
بستن

عینک آفتابی برند تام فورد مدل 184

نمره 0 از 5
2,380,000 تومان
تام فورد (TOM FORD) از برندهای شناخته شده و مشهور ایتالیایی لباس و اکسسوری‌ است که در سال ۲۰۰۵ میلادی تاسیس شده است. این کمپانی در ابتدای امر تنها در حوزه طراحی و تولید لباس‌های لوکس مردانه فعالیت می‌کرد اما به مرور زمان وارد حوزه طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی شد و در حال حاضر به عنوان یکی از برندهای صاحب سبک و مشهور این حوزه شناخته می‌شود. عینک آفتابی برند تام فورد (TOM FORD) مدل 184 یکی از نمونه کارهای زیبای زنانه این برند است که به دلیل طراحی متفاوت عدسی و فریم، انتخاب بسیاری از خانم‌های شیک پوش خواهد بود.

عینک طبی TOMFORD اورجینال فریم مشکی مدل 5546

نمره 0 از 5
4,852,000 تومان
تام فورد (TOM FORD) به عنوان یکی از کمپانی‌های فعال در حوزه مد و زیبایی از سال ۲۰۰۵ فعالیت خود را در شهر رم ایتالیا آغاز کرده و در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین برندهای طراحی و تولید لباس مردانه، کت و شلوار و اکسسوری‌هایی چون عینک آفتابی و طبی، ادکلن و ساعت است. عینک طبی زنانه تام فورد (TOM FORD) مدل 5546 یکی از کارهای فوق‌العاده زیبای تام فورد است که به دلیل طراحی عالی برای خانم‌ها با هر فرم صورتی مناسب خواهد بود.

عینک طبی زنانه تام فورد TOM FORD مدل 5520

نمره 0 از 5
4,102,000 تومان
تام فورد (TOM FORD) از مجموعه‌های فعال در حوزه طراحی و تولید لباس‌های مردانه و اکسسوری‌هایی چون عطر و ادکلن، عینک های آفتابی و طبی و محصولات چرمی است. تام فورد از سال ۲۰۰۵ میلادی فعالیت خود را در رم ایتالیا آغاز کرده و در حال حاضر به عنوان یکی از برندهای مشهور و محبوب در حوزه مد شناخته می‌شود. عینک طبی زنانه تام فورد (TOM FORD) مدل 5520 یکی از کارهای زیبای این برند است که ترکیب رنگ زیبایی از رنگ‌های قهوه‌ای و عسلی داشته و می‌تواند سِت مناسبی با بسیاری از لباس‌های شما باشد.

عینک طبی زنانه تام فورد اورجینال فریم قهوه ای مدل 5511

نمره 0 از 5
3,900,000 تومان
تام فورد (TOM FORD) یکی از برندهای مشهور و محبوب ایتالیایی است که در سال ۲۰۰۵ میلادی توسط طراح خلاق و مدیر اسبق گوچی، یعنی تام فورد، در رم ایتالیا تأسیس شد. این کمپانی از ابتدا به طراحی و تولید لباس‌های مردانه و انواع اکسسوری‌ها همچون محصولات چرمی، عینک‌های آفتابی و طبی و ادکلن می‌پردازد. عینک طبی برند تام فورد (TOM FORD) مدل 5511 یک طراحی ساده و شکیل دارد که به دلیل وزن بسیار پایین انتخاب مناسبی برای استفاده در طول روز و طولانی‌مدت خواهد بود.

عینک طبی زنانه مربعی تام فورد اورجینال مدل 5507

نمره 0 از 5
5,066,000 تومان
تام فورد (TOM FORD) از جمله برندهای محبوب و مشهور ایتالیایی است که از سال 2005 به عنوان یک کمپانی طراحی و تولید لباس‌های مردانه خصوصاً کت و شلوار و انواع اکسسوری‌ها مانند عینک‌های آفتابی و طبی زنانه و مردانه، عطر، ادکلن، محصولات چرمی و ساعت فعالیت می‌کند. عینک طبی برند تام فورد (TOM FORD) مدل 5507 یکی از نمونه کارهای ساده و سبک تام فورد است که انتخابی مناسب برای استفاده روزانه خواهد بود.

عینک طبی مستطیلی اصل تام فورد مدل 5372

نمره 0 از 5
2,970,000 تومان
تام فورد (TOM FORD) فعالیت خود را در سال ۲۰۰۵ میلادی به عنوان یکی است برند‌های تولیدکننده لباس‌های مردانه و اکسسوری از جمله عینک، ادکلن و محصولات چرمی آغاز کرد. تام فورد از جمله مجموعه‌هایی است که به صورت خاص به طراحی و تولید کت و شلوار مردانه می‌پردازد. عینک طبی برند تام فورد (TOM FORD) مدل 5372 نمونه‌ای اسپرت با طراحی ساده است که می‌تواند انتخاب مناسبی برای خانم‌ها و آقایان برای استفاده روزمره باشد.

عینک طبی مستطیلی اورجینال Tom Ford مدل 5303

نمره 0 از 5
2,380,000 تومان
تام فورد (TOM FORD) یکی از برندهای معروف ایتالیایی است که در سال ۲۰۰۵ تأسیس شده است. تام فورد از جمله کمپانی‌هایی است که به طور خاص به طراحی و تولید انواع لباس‌های مردانه خصوصاً کت و شلوارهای شیک و گرانقیمت می‌پردازند. اکسسوری‌های چون عینک، عطر و ادکلن از دیگر محصولات این مجموعه است. این برند به دلیل بهره‌مندی از طراحان خلاق و خوش‌ذوق توانسته عینک‌های طبی و آفتابی بی‌نظیری را به دنیای بی‌انتهای مد و فشن معرفی کند. عینک طبی برند تام فورد (TOM FORD) مدل 5303 با فریم مستطیلی شکل و اسپرت خود، انتخاب مناسبی برای خانم‌ها و آقایانی است که به دنبال یک رنگ متفاوت هستند.

عینک طبی مستطیلی اورجینال تام فورد فریم کائوچویی مدل 5274

نمره 0 از 5
2,260,000 تومان
تام فورد (TOM FORD) یک سال پس از کناره‌گیری از سمت خود در کمپانی گوچی، یعنی در سال ۲۰۰۵ برند خود را پایه‌گذاری کرد. تام فورد از جمله مجموعه‌هایی است که تنها به طراحی و تولید لباس‌های مردانه، عینک و دیگر اکسسوری‌های مردانه می‌پردازد. این برند اولین فروشگاه خود را در شهر نیویورک آمریکا و در سال ۲۰۰۷ افتتاح کرد و از آن پس در دیگر شهرهای بزرگ دنیا مانند میلان و توکیو، فروشگاه‌هایی را افتتاح کرد. عینک طبی برند تام فورد (TOM FORD) مدل 5274 یک نمونه اسپرت با فریم مستطیلی است که می‌تواند برای خانم‌ها و آقایان علاقمند به سِت کردن عینک‌های طبی، بهترین انتخاب باشد.
بستن

عینک طبی تام فورد اورجینال مدل 5046

نمره 0 از 5
2,400,000 تومان
تام فورد (TOM FORD) در سال ۲۰۰۵ تحت عنوان یک کمپانی طراح و تولیدکننده انواع لباس‌های شیک مردانه، عینک و محصولات زیبایی تأسیس شد. تام فورد اولین فروشگاه بزرگ خود را در سال ۲۰۰۷ در شهر نیویورک افتتاح کرد و از آن زمان به بعد فروشگاه‌های خود را در دیگر شهرهای بزرگ دنیا راه اندازی کرد. تام فورد در حال حاضر به عنوان یکی از جذاب‌ترین و البته خاص‌ترین برندهای مردانه شناخته می‌شود. عینک طبی تام فورد (TOM FORD) مدل 5046 یک نمونه نیم فریم اسپرت است که شباهت زیادی به عینک‌های فرم خلبانی دارد.
عینک آفتابی اورجینال زنانه تام فورد مدل 420
بستن

عینک آفتابی اورجینال زنانه تام فورد مدل 420

نمره 0 از 5
4,800,000 تومان
عینک‌های تام فورد را در بسیاری از فیلم‌های هالیوودی و فرش قرمز دیده‌ایم و بسیاری از ما نیز عطر و ادکلن‌های این برند را می‌شناسیم. اما تام فورد تنها در این نوع اکسسوری خلاصه نشده و توانسته با طراحی و تولید انواع مدل‌های مختلف عینک آفتابی تحولی شگرف را در این صنعت ایجاد کند. حالا تام فورد نه تنها در زمینه مد و پوشاک، بلکه در زمینه انواع اکسسوری‌های لوکس و گرانقیمت، در کنار بزرگترین برندهای دنیا، قدم برمی‌دارد. تنوع بالای اکسسوری‌های این برند، هر سلیقه‌ای را راضی خواهد کرد. عینک آفتابی تام فورد مدل 420 یک انتخاب عالی برای خانم‌هایی است که به دنبال عینکی شیک، لوکس و مجلسی برای جلا بخشیدن به چهره خود هستند.
عینک آفتابی مستطیلی زنانه TomFord مدل 358
بستن

عینک آفتابی مستطیلی زنانه TomFord مدل 358

نمره 0 از 5
4,800,000 تومان
تام فورد شاید از رقبای خود اندکی جوان‌تر باشد اما در عرصه مد و فشن به عنوان یک برند پیش‌رو و خلاق شناخته می‌شود. برندی که در هر حوزه‌ای که قدم گذاشته، خبرساز شده و در آن حوزه به مجموعه‌ای صاحب سبک تبدیل شده است. مد و پوشاک، عطر و ادکلن، عینک‌های آفتابی و دیگر اکسسوری‌های لوکس و شیک از جمله محصولات این برند هستند. تام فورد هر بار که یک اکسسوری جدید را رونمایی می‌کند، سیلی از خبرهای سراسری را به سوی خود روانه خواهد کرد. عینک آفتابی زنانه تام فورد مدل 358 یک عینک زیبا با فریمی مستطیلی است که با دسته‌ای چشمگیر، یکی از بهترین انتخاب‌های خانم‌های شیک‌پوش خواهد بود.
عینک دودی زنانه تام فورد مدل 185
بستن

عینک دودی زنانه تام فورد مدل 185

نمره 0 از 5
5,100,000 تومان
تام فورد یکی از برندهایی است که کار خود را در حوزه مد و پوشاک آغاز کرد و در سال 2005 اولین عینک آفتابی را با برند تام فورد به بازار عرضه کرد. از آن سال به بعد، این برند سیری صعودی در طراحی و عرضه اکسسوری‌های شیک و زیبا از جمله عینک آفتابی و ادکلن داشته است و بسیاری از ما مدل‌های مختلف عینک‌های آفتابی و طبی تام فورد را در فیلم‌های قدیمی و امروزی دیده‌ایم. برخی از مدل‌های این برند آن‌چنان خاص و عامه‌پسندبودند که در سراسر دنیا به فروش رسیده‌اند و افراد مشهور بسیاری آن‌ها را پوشیده‌‌اند. عینک آفتابی زنانه تام فورد مدل 185 از جمله‌ نمونه‌های خاص و شیک این برند است که روی صورت زنان بسیاری می‌درخشد.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
Scroll To Top