عینک طبی فریم کائوچویی

مشاهده فیلترها
نمایش 12

عینک طبی برند FASHIONTV مدل 20224

نمره 0 از 5
1,060,000 تومان
برند FASHIONTV فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ میلادی و به عنوان یکی از مجموعه‌های موفق در طراحی و تولید عینک‌های آفتابی و طبی و لنزهای تماسی آغاز کرد. این برند همواره با بهره‌گیری از خلاقیت طراحان و تخصص سازندگان خود توانسته در دنیای مد و فشن پیشرفت چشمگیری داشته باشد. مدت زیادی از تآسیس این برند نمی‌گذرد اما در همین مدت کوتاه موفق شده کارهایی با کیفیت عالی و طراحی متفاوت را ارائه دهد. عینک طبی برند FASHIONTV مدل 20224 یکی از کارهای اسپرت این برند است که به دلیل طراحی ساده می‌تواند مورد استفاده روزمره خانم‌ها و آقایان علاقه‌مند به طرح‌های کلاسیک قرار گیرد.

عینک طبی مستطیلی گوتی مدل RAUL

نمره 0 از 5
2,760,000 تومان
برند گوتی (GOTTI) از جمله برندهای سوئیسی است که در سال ۱۹۹۳ میلادی توسط یک متخصص بینایی به نام فلان تاسیس شده است. این برند همواره تلاش کرده تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت کارهایی را به دنیای مد و فشن عرضه کند که از کیفیت و استانداردهای بالایی برخوردار باشند. گوتی در دوره‌های شش ماهه مجموعه‌ای جدیدی از عینک‌های خود را ارائه می‌کند. عینک طبی برند گوتی (GOTTI) مدل RAUL طراحی فوق العاده ظریف و زیبایی دارد و ترکیب رنگ دو مدل قهوه‌ای رنگ و کرم رنگ، بسیار زیباست، مجذوب این عینک خواهید شد.

عینک طبی مستطیلی گوتی مدل MARLOT

نمره 0 از 5
2,380,000 تومان
برند گوتی (GOTTI) یکی از برندهای محبوب سوئیسی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۹۳ میلادی آغاز کرده و توسط یک متخصص بینایی به نام Sven Gotti تأسیس شده است. این برند همواره برای تولید فریم‌های عینک های طبی و آفتابی خود از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت استفاده کرده و در نتیجه مجموعه کارهای گوتی از استاندارد بالایی برخوردار هستند. GOTTI تلاش می‌کند تا همواره در دوره‌های شش ماهه مجموعه‌ جدیدی از عینک‌های آفتابی و طبی را به دنیای مد و فشن عرضه کند. عینک طبی برند گوتی (GOTTI) مدل MARLOT طراحی بسیار ساده ای در فریم و دسته‌ها داشته و در دو رنگ مشکی و سبز طراحی شده است. این کار به عنوان یک عینک مطالعه روزمره بهترین انتخاب برای خانم‌ها و آقایان خواهد بود.
بستن

عینک طبی مستطیلی VONN مدل KOL

نمره 0 از 5
2,560,000 تومان
برند VONN یک برند ژاپنی مطرح است که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۵ میلادی آغاز کرده و از آن زمان تاکنون توانسته با ارائه اکسسوری‌های سنتی و مدرن در طرح‌های گوناگون به شهرت برسد. VONN همواره تلاش کرده تا بهره‌گیری از خلاقیت طراحان مجرب، طرح هایی را ارائه کند که مورد پسند رده‌های سنی متفاوت قرار گیرد. عینک‌های طبی و آفتابی تولید شده توسط این برند از لحاظ کیفی از استاندارد بسیار بالایی برخوردار هستند. عینک طبی برند VONN مدل KOL با وجود اینکه بسیار ساده طراحی شده اما در عین حال نمای کلی بسیار جذاب و شیکی دارد و به عنوان یک عینک مطالعه روزمره بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.
بستن

عینک طبی مستطیلی گوتی مدل HAMLET

نمره 0 از 5
2,771,000 تومان
برند گوتی (GOTTI) یک شرکت سوئیسی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۹۳ میلادی به عنوان طراح و تولید کننده عینک‌های آفتابی و طبی آغاز کرد. این برند توسط یک متخصص بینایی به نام Sven Gotti تاسیس شده است و تقریباً از زمان شروع فعالیت خود تلاش کرده تا در دوره‌هایی 6 ماهه مجموعه‌هایی جدید از عینک‌های آفتابی و طبی خود را به دنیای مد و فشن عرضه کند. محصولات این برند در حال حاضر در حدود ۴۰ کشور دنیا به فروش می‌رسند. عینک طبی برند گوتی (GOTTI) مدل HAMLET در دو رنگ قهوه‌ای و مشکی طراحی و ساخته شده و به عنوان یک عینک مطالعه روزانه، بهترین انتخاب برای خانم‌ها و آقایان خوش سلیقه است.

عینک طبی مستطیلی SAMA مدل DIST5

نمره 0 از 5
3,300,000 تومان
برند SAMA از جمله برندهای بین المللی که توسط یکی از طراحان مشهور به نام شیلا ونس تاسیس شده است. این برند از زمان شروع فعالیت خود تلاش کرده تا با استفاده از مواد اولیه باکیفیت مانند تیتانیوم خالص و استا‌ت‌های ژاپنی، بهترین قاب‌ها را برای مشتریان خود تهیه کند. در نتیجه همواره می‌توانید مطمئن باشید که فریم‌های این برند از استانداردهای بسیار بالایی برخوردار هستند. عینک طبی برند SAMA مدل DIST5 در دو رنگ مشکی و قهوه‌ای طراحی شده و ساده و شکیل است و در نتیجه مورد پسند خانم‌ها و آقایان بسیاری قرار خواهد گرفت.
بستن

عینک طبی مستطیلی SAMA مدل DHALIA

نمره 0 از 5
4,290,000 تومان
برند SAMA یکی از برندهای بین‌المللی است که توسط طراح مشهور و محبوب شیلا ونس تأسیس شده است. این برند از ابتدای فعالیت خود در حوزه طراحی و ساخت عینک‌های آفتابی و طبی از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا مانند استات های ژاپنی و تیتانیوم خالص استفاده می‌کند. استفاده از چنین مواد اولیه باکیفیتی باعث شده تا عینک‌های برند SAMA از استانداردهای فوق العاده بالایی برخوردار باشند. عینک طبی برند SAMA مدل DHALIA طراحی فوق‌العاده زیبایی روی دسته داشته و علاوه‌بر آن در چند رنگ متفاوت و زیبا شامل قهوه‌ای، مشکی و زرشکی نیز طراحی و تولید شده که حق انتخاب را برای خانم‌ها و آقایان بالا برده است.
بستن

عینک طبی زنانه SOSPIRI مدل CORRINA

نمره 0 از 5
4,560,000 تومان
برند SOSPIRI از جمله برندهای محبوب ایتالیایی است که همواره به دلیل استفاده از تزئینات هنری ظریف، زیبا و منحصر به فرد و همین‌طور استفاده از کریستال‌های مرغوب Swarovski بسیار مشهور است. برند SOSPIRI از مواد اولیه با کیفیت بالا همچون فلزات سبک و استات‌های ایتالیایی برای ساخت فریم‌های خود استفاده می‌کند، بنابراین کارهای این برند همواره از استانداردهای بالایی برخوردار هستند. عینک طبی برند SOSPIRI مدل CORRINA به دلیل تزئینات هنری ظریف و تکرارشونده روی قاب، مورد پسند خانم‌های بسیاری قرار خواهد گرفت. در ضمن این عینک در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و نقره‌ای طراحی شده که جزو رنگ‌های پُرفروش هستند.
بستن

عینک طبی برند SAMA مدل CONOR

نمره 0 از 5
2,625,000 تومان
برند SAMA از جمله برندهای بین المللی است که در حوزه طراحی و ساخت عینک‌های طبی و آفتابی مطابق مد روز فعالیت دارد. این برند توسط طراح مشهور و محبوب شیلا ونس تاسیس شده است و از همان ابتدای فعالیت خود تلاش کرده تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا، مانند تیتانیوم خالص و استات ژاپنی، فریم‌هایی با استانداردهای بالا را تولید کند. عینک طبی برند SAMA مدل CONOR طراحی و ترکیب رنگ بسیار زیبایی دارد که باعث شده به عنوان یک عینک اسپرت مخصوص مطالعه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما باشد.
بستن

عینک طبی مستطیلی SAMA مدل COMBU2

نمره 0 از 5
4,095,000 تومان
برند SAMA یکی از برندهای بین‌المللی است که توسط طراحی مشهور و محبوب به نام شیلا ونس تاسیس شده است. این برند همواره تلاش کرده تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا مانند استات ژاپنی و تیتانیوم خالص فریم‌هایی با بهترین کیفیت را تولید و عرضه کنند. به همین دلیل عینک‌های برند سما همواره از استانداردهای بالایی برخوردار هستند. عینک طبی برند SAMA مدل COMBU2 طراحی ساده‌ای دارد و در دو رنگ قهوه‌ای و سرمه‌ای تولید شده که هر کدام دارای طیف رنگی زیبایی هستند.
بستن

عینک طبی مستطیلی گوتی مدل ABRY

نمره 0 از 5
2,760,000 تومان
برند گوتی (GOTTI) یکی از برترین برندهای سوئیسی است که فعالیت خود را در سال ۱۹۹۳ میلادی آغاز کرده است. این برند توسط یک متخصص بینایی به نام Sven Gotti تاسیس شده و در نتیجه محصولات این کمپانی از لحاظ کیفیت و مرغوبیت در ساخت، دارای بهترین عدسی عینک طبی هستند. گوتی از شروع فعالیت خود تلاش کرده تا در دوره‌های شش ماهه، مجموعه محصولات جدیدی را به دنیای مد و فشن عرضه کند. این برند در حال حاضر در بیش از ۴۰ کشور دنیا محصولات خود را به فروش می‌رساند. عینک طبی برند گوتی (GOTTI) مدل ABRY یکی از طراحی‌های ساده و خوش فرم این برند است که در دو رنگ سبز و مشکی تولید شده و یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استفاده روزمره خواهد بود.

عینک طبی گرد اشنباخ مدل 820756

نمره 0 از 5
2,040,000 تومان
برند اشنباخ (ESCHENBACH) از جمله برندهای آلمانی است که در سال 1994 میلادی فعالیت خود را آغاز کرده است. این برند تلاش کرده تا با بهره گرفتن از طراحان خلاق و استفاده از رنگ‌های متنوع، جذاب و مهیج فریم‌هایی را به بازار مد و فشن عرضه کند که مورد پسند جوانان قرار گیرد. برند اشنباخ از سبک‌های مختلفی برای طراحی و تولید عینک‌های خود استفاده می‌کند. عینک طبی برند اشنباخ (ESCHENBACH) مدل 820756 با فریم گرد، بسیار سبک و راحت، انتخابی مناسب برای استفاده روزانه و طولانی مدت خانم ها و آقایان خواهد بود.
فریم‌های کائوچویی در بین انواع دیگر، یکی از پرطرفدارترین و شیک‌ترین فریم‌ها است. جنس این نوع فریم به دلیل شباهت زیاد آن به پلاستیک فشرده باعث شده تا از استحکام بالایی برخوردار باشد. ترکیب شیشه عینک طبی با فریم کائوچویی بسیار زیباست و جذابیت صورت شما را چندین برابر می‌کند. فریم‌های کائوچویی در مدل‌های مختلف گرد، مستطیلی، مربع و … در این دسته‌بندی برای شما قرار گرفته شده است.
خانه
0 محصول سبد خرید
علاقه مندی
فیلترها Scroll To Top